Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože je to tak zbytečná práce a zbytečně ohromnej kus výkonu kterej budou muset useknou kvůli tomu. Radši klasiku, která fungovala tehda a funguje i dnes s decentní mapou s lokacemi a městy decentně a vkusně usazenými do ní. Po příchodu do bodu se mi otevře nádherná lokace, která bude mít dost prostoru a výkonu jen a jen pro sebe. (Open world je tu (u FF) zbytečný zlo, nehledě na to, že dnešní konzole sotva zvládaj Fallout4 nebo Witcher 3 kde je běžně snímkování kolem 20fps což nepovažuju za hratelný a nehodlam se tim kvuli vlne zbytecnyho open worldu omezovat ve FFVII remake. Jen se podivej jak hnusne vypada FFXV když se probíháš po světě )
    • Toto je reakce na toto
      Francor (anonym) Souhlasím Nesouhlasím
      stejně tam vozidla budou muset dát, protože bez těch by to nebylo FFVII a proč ty projížďky v letadle,helikoptéře, motorce, lodi, ponorce, autě, chocobovi snowboardu a nevim čem ještě neudělali pořádně a ne jen schematicky

      Vzhledem k tomu, že games IT nebylo stále schopno opravit ten debilní strom přispevku tak se to zas hodilo sem.
  • MrSanta
    Remake Final Fantasy VII rozdělí tvůrci na více částí (a je to dobře) - ať přemýšlím, jak přemýšlím, nemohu přijít na to, proč by to mělo být, z pohledu hráče, dobře. Pro časové hledisko moc význam nevidím - jestli čekat o rok či dva déle a dostat to celé třeba v roce 2019, nebo hrát epizody a poslední epizodu dostat v roce 2019. To je vážně výhra. A určitě pomůže, když budu třeba čekat půl roku mezi epizodama. To jistě prohloubí můj herní zážitek.
    Nejdřív změna boje, teď rozdělení na několik částí. To jsem zvědavej, čím nás ještě překvapí. Ještě aby se každá část prodávala za AAA cenu.
    Uvidíme, jak to nakonec bude. Na upřesnění vydavatelského plánu a oznámení dat vydání jsem hodně zvědavej. Zatím se kloním k počkání a zahrání až to bude dostupné celé.
  • Nakonec nebudeme vědět co hrát dřív. FF XV nebo epizodickej remake jako od Telltale. Groovy!
  • Ne neni to dobře a to z mnoha důvodů.
  • Jediným důvodem je vytřískat z toho více peněz. Připravte se na season pass, preorder bonusy a podobné srandy. Ale hlavně, že jim to lidi žerou, a píšou, jak je to vlastně skvělé!
  • lipkozzi
    Tak medzi epizodami aspon bude cas na levelovanie materii :)
    • Což uplně rozbije obtížnost hry.
      • Ronox
        Neznám FF fanatika, který by neudělal max level na prvním CD :). Povinnost pro fanoušky vždy.
  • Podle mě chtěj do Guinessovky jako série s největšim počtem dílů *1*
    • 30 dílů po dvou hodinách jeden bude každé tři měsíce, to máme hru na 7,5 roku. Myslim že těch rekordu padne víc.
  • Wow hroznej nápad, doufám že bude každá epizoda začínat pokémoní znělkou a končit pořádnym cliffhangerem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit