Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello.

    Hello.

    Follow me.

    Okay.
  • nekromant33
    Hello.
    Hello.
    Follow me.
    Okay.
    edit: GOD DAMMIT ANONYME *16*
    • Freeze!
      • fart...
        • Erendiel
          hehehe
  • Oddworld Abe's Oddysee Klasika a legnada mezi lehandami se vrací , velká škoda že po dvou vynikajících dílech Abe's Oddysee a Abe's Exoddus tuhle serii totálně odjebali nesmyslnými Munch's Oddysee a ještě horším dílem která tuhle serii totálně pohřbila Oddworld: Stranger's Wrath . Přitom to mohla být perfektní značka jakou má bezpochyby Rayman ale oni s tak dobře rozjeté serie dokázali zničit jednu z plošynových legend a ducha hry vůbec a tím celou serii poslali do kopru .Už těším na Remake ale mohli by udělat i Abe's Exoddus který si tak uznání zaslouží a ty odpady co vyšli po tech dvou dílech by měli zničit spálit a vůbec zapomenout že něco takového vyšlo a začít serii od druhého dílu opět restartovat *4*
  • Tak, a vsetci/ vsetkztky assasini, ...mani, speedy a deady, total aj ine wary idu bokom handry fajcit :). Príjemné prekvapenie - dúfam ye s toho nebude nepríjemné a Abemu ostala štava. *4*
  • Inteligentní, krásná, těžká... a VELMI vtipná :)
  • Klasická 2d verze je stejně nejhezčí
    • Obycenjne bych ti dal za pravdu, ale videl si gameplay ? Je to prvni remake prevedeny z 2D do 3D ktery neztratil ani spetku sveho puvodniho kouzla a porad ma tak uzasnou atmosferu, tohle se panum povedlo.
      • viděl, vypadá to hezky, ale chyběla mi tam změna hudby když se přeměníš v toho (jak se jim sakra říkalo?) nepřítele se samopalem... Já dávám přednost klasické 2d protože je to originál a jde za tím vidět víc práce. Každopádně je dobře, že vznikají remaky geniálních her, ještě by se mi líbil remake Falloutu 1,2 - klidně v 3d z vlastního pohledu, ale jedině v nějaké luxusní grafice - ne takový vizuální fekál jako byl F3
  • Pete.palis
    Bože, to je tak krásná nostalgie *14*
  • BoB.2
    Takový hry už se dneska nedělaj.
  • Inquisitor
    Fakt klobouk dolů tomu, co vytvořil ten svět a hru vůbec.
  • Inquisitor
    Tahle hra je u mně v top, ta úplně top :).
    • ja davam 20/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit