Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shodan

    i kdyby to dopadlo "blbě" tak i za to demo jsem vděčnej 😁 hru dotuju od zacatku, ale vypada to dobre... proste kdo hral SS1 tak je to pecka! SS1 a Deus EX 1 samozřejmě nikdy nic nepřekoná!

  • Inquisitor

    Moc mě to nezaujalo, ale to bude tím, že neznám originál:)

    • Thanquol

      Ja take ne, ale trailer me zatím uhranul o dost víc než 3 minuty gameplaye dema.

  • Thanquol

    Vypadá to celkem seksi. 

  • x_ander

    Demo dohráno,  backer jsem už od kickstarteru, tak šup sem konečně s tím. Vypadá to moc dobře. Demo je sice samí chyba, ale to snad doladí. Atmosféra a hratelnost je parádní. Retrolook nevypadá vůbec zle.

  • Mno demo vypada fajn, verne originalni vizi, ale na tech temer 40 eur mi to prijde teda dost “rough” po technicke a vizualni strance (AI, ragdolly, opakujici se textury, zaseky v prostredi s nutnosti loadu, chybejici titulky u deniku).

    Uff, nechce se mi verit, ze to do leta nejak zasadne zlepsi, ale budu doufat. Bylo by to fajn. 

    • W0R10CK

      Je to pořád alfa, těžko odhadnout jak daleko jsou ve vývoji, protože kromě krátkých prostřihů jsem nikdy neviděl delší ukázky dalších decků, ale pokud mají kostru hotovou a teď už budou jenom ladit a odstraňovat chyby, mohli by to stihnout. Nezbývá než doufat, moc si přeju, aby byl výsledek uspokojivý.

  • W0R10CK

    Prošel jsem poctivě cely Medical level a jsem nadšený. Je tam sice chyb jak máku a nevím jak/jestli stihnou beta testing a finální vyladění, ale už teď je to víceméně hratelný. Netuším jak se to tvůrcům povedlo, ale i přes moderní kabát to má pořád ten původní "feel", který si dobře pamatuju, protože jsem SS1 dohrál snad 10x.

  • SS1 patri mezi mych nekolik desitkovych her, tak uvidime uvidime

  • Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone. Panting and sweating as you run through my corridors.


    snad se to povede jako HL1 remake

    • Kissino81

      Tohle používám na naše ajťáky v zaměstnání. Snažim se napodobit i ten tón  :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit