Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Iw ne! MW remástr ano ? takže ne ne ne *7*
  • CoD potřebuje konečně AI a trochu smysluplnější chování avatara i zbraní. Vždyt v FPS by měla být hlavní radost ze střelby a v CoD je to prostě divný.

    Kdyby byl větší recoil střelby, byly by přestřelky taktičtější. Stejně tak kdyby odpovídala síla zbraní, nutilo by to hráče nasypat do nepřítele víc jak jeden náboj....

    Právě ta radost nepřítele rozstřílet....dorazit na zemi... jako v SoF....
  • luxus, již jsem předobjednal nové CoD IW a toto bude příjemný bonus... zatraceně dlouho už nevyšla dobrá fps a já nutně potřebuji spláchnout hořkou pachuť z dooma...
    • Pokud vím tak v posledních pár letech vyšlo docela dost zábavných stříleček. Jako například Battlefield 4 nebo Hardline, Titanfall, Planetside, pro oldschool hráče Unreal Tournament, Wolfenstein a mnoho jiných. Zrovna Activision (nebo ať už dělá CoD kdokoliv) už začíná nudit svou klišoidní a nesmyslnou hratelností, hopsajících exo-ňoumů přebraných z Titanfallu, skriptovaných koridorů a absurdními zbraněmi s ještě absurdnějšími attachmenty a perky.
    • Ja tiez kupujem. Aw sa mi celkom pacilo a bo3 som nekupoval.
      Toto bude ako zaujimavy balicek, hra na styl aw ale aj klasicky cod styl.
      Naco budem mat zrovna chut to si zahram.
      A podla mna prostredie vesmiru, planet sa hodi do hry viac ako nejake zabavne parky kde poskakuju exo suit vojaci
  • To na tom jako fakt něco předělávali? Nevim jestli už mě klame paměť, ale mně to přijde úplně stejný. Kdyby radši někdo remastroval No One Lives Forever. Ten si to aspoň zaslouží...
    • Kdyby jste se alespoň podíval na obě videa v článku a pak nepsal blbosti, bylo by to lepší.
  • nezájem, radši bych H&D2 nebo Vietcong v moderní grafice, nejsem patriot jen jsou to mnohem lepší střílečky
    • Lukyz
      H&D2 + Sabre Squadron jsou pro mě stále v TOPu nejlepších vojenských her.
      Pod Win7 jsem si ještě zahrál, ale pod W10 už se mi je rozchodit bohužel nepodařilo *9*
      • tyhle starší hry moc neznám ale podíval jsem se na YT co je to H&D2 + Sabre Squadron zač a vypadá to hodne dobre. takove hry se holt dneska už nedelají
        • ano, nudné hry se bobíku už nedělají...
          • smutné je, že netroluješ, ale myslíš to vážne...
            • tak jistě anonymci...
            • I tak je to jedno, protože jeho snad nikdo vážně nebere...
            • ano, protože to je pravda, což je veselé bobiku...
  • jendabek
    Sice to vypadá, že ten úsek procházeli pomocí volantu, ale zase jde tak krásně vidět, jak je technická stránka stále šíleně nedokonalá a uměle působící. Hlavně realisticky vypadající vody se ve hrách snad v tomto životě nedočkáme. Zbytek je šikovně skrytý za tunou naplácaných efektů...
    Celé video je navíc klišoidní, předvídatelné a tak extrémně naskriptované, že jsem si při tom dvakrát zívl. A u toho konce, kdy skočí do vrtulníku a zachytí se rukama rampy... to už jsem se vyloženě řechtal, fakt bych nevěřil, že v tak drahém projektu neumí vymyslet něco originálnější a musí uchylovat k tak zoufalému scénáři.
    Jó, asi nejsem cílovka.
    • Zahraj si Kingdom Come ... Zapni si to na full detaily, zaběhni za deště do lesa a budeš čumět s otevřenou pusou
    • Nechapem co to tak riesis.
      Podla mna to vyzera perfektne.
      Cod bolo vzdy o tom, singleplayer ako uvodny film a hlavna cast multiplayer.
      Zahras si parhodinovy interaktivny film ako odreagovanie pred tou hlavnou naplnou hry.

      Nikdy som nekupil 60€ hru kvoli 5 hodinam singleplayer kampane
    • Debilnejsi vyplod chore mysli jako te tvoji sem snad jeste necetl:-(( uz sis vzal prasky na hlavu a v blazinci ti vypnuli net?
    • to je fakt smutné, jestli se nudíš a řehtáš nad jednou z nejelpších misí co se kdy ve hrách objevila... hádám, že pán wannabe hardcore by radši nějakou nudu z druhé světové, kdy by mohl hardcore tři hodiny ležet v trávě a zjiš'tovat jestli mají vojáčci na botách správný realistický tkaničky...
    • Nevím jak ty, ale poslední dobou div neslintám nad vodou na Tanoe...
      • jendabek
        No jo, ale to je voda statická, kde je to "jen o shaderu", ale všude, kde voda teče nebo jinak cachtá, je to do oči bijící umělotina. V žádné hře jsem neviděl přesvědčivě vypadající řeku nebo vodopád (ono je to taky pekelně složité, vím).
        Druhá věc je, jak podobné remastery zvýší samotný zážitek ze hry... odhaduju plus minus nula nic.
        • a viděl si vodu v Kingdom Come? tam mi to přišlo hodně pěkně udělaný, potůčky rybníky... u mě za jedna...
        • Paulcz
          V GTA V je docela pěkně udělaná voda a i ty řeky tam mají alespoň trošku smysl.

          Co se týče Army 3, jeden z posledních patchů srazil rychlost plavání asi na 1 cm/s, to byl vážně krok skvělým směrem.. :)
      • Ale furt tam plavou středomořský tuňáci, mohli přidat nějaký barevný rybičky a žraloky.A na zemi taky, na Altisu jsou zajíci, zmije turecká a na tropickym ostrově kde by se to mělo hady jen hemžit žádní nejsou, ale chápu že ve hře jsi voják a ne David Attenborough
  • Driv mi to pripadalo vic cool. Co me, ale pobavilo nejvic je asi pocet checkpointu a jejich nesmyslnost :D Typek otevre dvere checkpoint, odehraje snad 3sec, sejde schody, checkpoit :D Na konci ta bezici scena ..snad 3 checkpointy :D
  • Škoda ze Raveni skončili v pozici restaurátorů starých CoD. Singularity byla poctivá střílečka se zajímavou zápletkou a herními mechanizmy. Grafika byla dost omšelá ale do doby ve které se hra odehrávala docela i pasovala. Failem ale byl fakt že se neobtěžovali do hry vložit ani anglické titulky, takže Mrazík nemohl přeložit dialogy.
  • To je Call of Duty tak málo hier, že už treba začať robiť na Remastroch?
    • Kdyby radši udělali remaster jedničky nebo World at War :/
      • proč? Toto je lepší jak jednička a WaW dohromady...
      • Asi tak
  • No že by to byl nějakej zázrak, kvůli kterému platit 20e, to fakt ne.
    Vždyť i 5 let starej Battlefield 3 má pěknější grafiku. Můžou měsíc po vydání udělat rovnou remaster remasteru... *15*
    To by ta hra musela být úplně nová, aby měla takovou cenu. A ani vyvolání pocitu nostalgie to nezachrání...
    • tech 20e neni za remaster ale je to cena puvodniho mw na steamu remaster se asi samostatne prodavat nebude a nude pribalen k novemu cod
      • Jj to vím, že bude jen k novému COD.
        Ale s tou cenou máš pravdu... je to ještě horší, oni za ten remaster chtějí skoro litr. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit