Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborně, konečně si budou moct konzervy "vychutnat" zastaralou a dutou rubačku i při větším rozlišení (příběhovou pasáž hanit ale nechci), místo toho aby nahlídli pod pokličku designerskému skvostu DMC od Ninja Theory *16*
  • herni prumysl funguje pres 30 let, ja bych vyhlasil STOP, uplne bych prestal vyvijet novy typy her a jen bych remasteroval a remakoval, co uz vyslo

    no a za 30 let znova a rikal bych tomu treba nextgen, aby se to nepletlo *5*
  • No, že by v tom šílenym hektickym střihu bylo něco vidět, to se nedá říct...
    I s ohledem na historii série si radši zahraju tu "nový" DmC, než tohle... iritujou mě ty japonský ksichty.
  • Firingo
    Hrál jsem na PC tak před 4 lety a fakt pecka *14*
  • Pro PC pomerne zbytecne. Na PC se to graficky nijak zvlast nezmenilo (to mi nevadi, puvodni verze stale vypada velmi dobre), takze jde jen o ty nove postavy. Kazdopadne bych mnohem radsi na PC videl remaster trojky nebo nejlepe vydani cele te remasterovane trilogie z PS3/Xbox360 na PCcko. To ale asi Capcom v planu nema (jinak by to uz davno vydal) - moc prace znovu portovat trojku a poprve pro PC portovat prvni dva dily.

    Ale treba je tento remaster predzvesti navratu serie. Osobne bych byl jak pro pokracovani puvodni serie, tak pro pokracovani restartu serie od Ninja Theory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit