Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasna koupe.sestka hnus,petka usla,ctyrka dobra ale resident evil je pouze zero,1,2,3,veronica
  • Takze dneska uz se delaji remake z remaku *1* Co bude priste.
    • KIMCID
      recyklát *1*
      • recyklát, když už :)
  • residentevilfans
    Doufejme spis jestli popitvaji zdrojovy kod a tema zkusenostma privedou z5 dvojku a trojku v remaku.
    • ZvacA
      Sám považuju dvojku a trojku za dokonalý tak, jak jsou, včetně grafiky, ale případnej Remake těhle dílů by nemusel být ke škodě, když už začal Capcom takhle blbnout. Ale pro zajímavost, "remakem" dvojky se teď zabývá komunita. Tohle se zatím jeví jako nejslibnější, v režii maníků z Itálie - http://youtu.be/vCD3VgtNQ38
      • docela zajimave projekt, snad i ti kluci usati z capcomu udelaj puvodni dily
      • Musím říct že nejoblíbenější je pro mě trojka tu jsem dohrál minimálně 9krát dvojka je fajn ale tolik mě nechytla když jsem se kouknul na to video tak jsem se rozpoměl jak krásnou hudbu dvojka ale i jiné díly má.Akorát se obávám že atmosféra nebude tak hustá jak doufám z toho videa těžko říct ale jinak klobouk dolů že někdo o svém volném čase a zadarmo dělá remake dvojky.Škoda že cgi videa jsou původní je to trochu jako pěst na oko kdyby tohle udělali u trojky tak to je v poho když se podíváš na intro trojky tak je pořád super ale dvojka už holt zestárla ale udělat nové cgi to bych chtěl moc navíc kde by na to vzali peníze.Tuším že to vyjde v listopadu ne?Každopádně se těším.
        • ZvacA
          Co se týká těch filmečků, tak to kombinují podle potřeby s cutscénami z Darkside chronicles, takže nebudou to výhradně jen scény z dvojky. Navíc, i po těch letech vypadaj pořád dobře. :)
      • residentevilfans
        https://www.youtube.com/watch?v=HCmifxl2CGU&list=FLirckTOXWLHsPBpGniPiLMQ&index=16 Podivejte se na kanal tohodle typka (delal na remaku z gc davno pred capcomem a nedavno prestal)
        • ZvacA
          Yep. To byla ale přímo upravovačka verze pořád pro emulátor, ne?
          • residentevilfans
            Mel udelany dokonce instalacku a exe spoustecku(porad to ale bezelo v emu).Dokonceny to melo byt minuly rok. Capcom to bud zatrhl nebo borec presel tam. *5*
            • ZvacA
              jo, možná ... :D
  • rami.cz
    Tak tohle jsem fakt necekal! Moje srdcovka z detstvi na PS1 :)
  • snad budou mit velky prodeje a ani bych se tomu moc nedivil, typ tyhle hry vylozene chybi a ti co ji dohrali tenkrat si ji radi dohraji znova...emulator je sice fajn a hra slape slusne ale proste lepsi to hrat na velky obrazovce z gauce.. skoda krabicovky .. tuto hru bych si hodne rad vystavil
  • Ja by som privítal remastred prvého Sillent Hillu. By som si to už aj konečne zahral *3*
  • ZvacA
    Někde se už vytasili s tím, že se bude jednat jen o digitální verze a krabicovka jen v Japonsku. No to potěš...když už svátek, tak se to musí tímhle zazdít.

    Jinak otázka na kolegy z novými konzolemi. Jak je tam řešena ta digitální distribuce her a zvlášť tady u nás? S tímhle oznámením mě to nakoplo blíž k PS4, ale zpráva o nezajištění hmotných médií mě docela sere
    • A u digitalky je problem s cim? Pokud ma clovek o hru opravdu zajem, tak si ji koupit at uz je digitalka ci ne! Stejne se dnes vsecho ativuje na steamu,originu,uplay,battlenet.
      • ZvacA
        Viz otázka. Patřím holt do konzervy, kde funguju na principu vidím, chytnu, zaplatím, odcházím.
        • A ještě tvl nosíš ledvinku, plísňový džíny a ukájíš se v maringotkách s automatama ne?
          • Johnny
            Ne každej chce dávat prachy za "nic"....
            • wenceslaus
              Zato když je to "nic" zabaleno v papírový kabici :-D
        • kennyB
          Jo, taky mám raději klasické krabicovky, než digitální verze *3*
          • Johnny
            Tak boded by ne, když si koupim krabicovku tak "Něco" mám, většinou i s nějakými bonusy, mapou, tričkem atd... ale digitálka? to si to rovnou mužu stahnout od Skidrowa :-P
        • Momentálně zaostalej a ještě držkuje
  • Akurát som to hral pred pár mesiacmi cez emulátor a bolo to krásne hrateľné. Graficky je to na 12 ročnú GC verziu pekné. Skôr by som bral remake RE2 a RE3...
  • Já si myslím (doufám), že touhletou verzí chtějí připravit nové hráče na nový díl série, který se vrátí ke kořenům.
    Snad.
  • Johnny
    Takže takhle to tedy bude? Žádná nová (kvalitní) pokračovaní úsěšných herních sérií? Jen zmrvená pokračování a Remastery starých her? Buh nam pomahej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit