Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO ANO ANO!!! Jen tak dál!! A všechny další taky!!!
  • Akurát som to hral pred pár mesiacmi cez emulátor a bolo to krásne hrateľné. Graficky je to na 12 ročnú GC verziu pekné. Skôr by som bral remake RE2 a RE3...
  • No, sice je to hezké, ale tohle si můžu zahrát na Gamecube emulátoru v 1080p (na GC emulátoru. je RE0 a RE1 perfektně emulovanej), za co bych byl ale štastný, by byla Resident Evil 2!!! v takovémhle remaku. No, ale i tak dobrý. *5*
  • ZvacA
    Někde se už vytasili s tím, že se bude jednat jen o digitální verze a krabicovka jen v Japonsku. No to potěš...když už svátek, tak se to musí tímhle zazdít.

    Jinak otázka na kolegy z novými konzolemi. Jak je tam řešena ta digitální distribuce her a zvlášť tady u nás? S tímhle oznámením mě to nakoplo blíž k PS4, ale zpráva o nezajištění hmotných médií mě docela sere
    • A u digitalky je problem s cim? Pokud ma clovek o hru opravdu zajem, tak si ji koupit at uz je digitalka ci ne! Stejne se dnes vsecho ativuje na steamu,originu,uplay,battlenet.
      • ZvacA
        Viz otázka. Patřím holt do konzervy, kde funguju na principu vidím, chytnu, zaplatím, odcházím.
        • A ještě tvl nosíš ledvinku, plísňový džíny a ukájíš se v maringotkách s automatama ne?
          • Johnny
            Ne každej chce dávat prachy za "nic"....
            • wenceslaus
              Zato když je to "nic" zabaleno v papírový kabici :-D
        • kennyB
          Jo, taky mám raději klasické krabicovky, než digitální verze *3*
          • Johnny
            Tak boded by ne, když si koupim krabicovku tak "Něco" mám, většinou i s nějakými bonusy, mapou, tričkem atd... ale digitálka? to si to rovnou mužu stahnout od Skidrowa :-P
        • Momentálně zaostalej a ještě držkuje
  • kennyB
    Paráda, už se těším na obrazárnu *3*
  • jasna koupe.sestka hnus,petka usla,ctyrka dobra ale resident evil je pouze zero,1,2,3,veronica
  • Takze dneska uz se delaji remake z remaku *1* Co bude priste.
    • KIMCID
      recyklát *1*
      • recyklát, když už :)
  • KIMCID
    herní scéna je na tom fakt blbě nic nového a origoš nemá?
    • N0isy
      Spíš tenhle rok je na tom špatně. Počkej příští rok. The Witcher 3, The Order 1886, MGS 5:Phantom Pain, Bloodborne a další... To zas má peněženka na tom bude fakt blbě. *15*
      • Johnny
        Tak zrovna ani jedno mě nějak nezajímá. Možná, možná ten witcher, ale jednička byla děs a dvojka mě bavila jen chvilku... EDIT: Nějak sem přehlídl Bloodborne... Ano to ano na to se fakt těšim
      • KIMCID
        co?
        • za letošek: The Banner Saga, KickBeat, OlliOlli, Broken Age Act 1, Rekoil, Octodad: Dadliest Catch, Loadout, Dustforce, Outlast, Banished, Earth Defense Force 2025, Strider, Rambo: The Video Game, Magus, Tales of Symphonia Chronicles, South Park: The Stick of Truth, Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Titanfall, TowerFall Ascension, Luftrausers, Mercenary Kings, Smite, The Witch and the Hundred Knight, Goat Simulator, Moebius: Empire Rising, Secrets of Rætikon, Daylight, Child of Light, Botanicula, Sir, You Are Being Hunted, Watch Dogs, A Story About My Uncle, Among the Sleep, Murdered: Soul Suspect, Lifeless Planet, Enemy Front, Tales from Space: Mutant Blobs Attack, Xenonauts, Valiant Hearts: The Great War, Shovel Knight, Divinity: Original Sin, Quest for Infamy, Unrest, Gods Will Be Watching,
          • KIMCID
            ani jedna
            • neni sequel nebo remake

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit