Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

    Súbojový systém bol super, ale zvyšok hry bol nuda.

    • hru jsem dohrál do konce (jako asi jeden z mála). Souboje byly OK, ale co mi zůstalo v hlavě je zejména ten svět. Je docela hezký a variabilní a hlavně hodně velký - lesy, pouště, města. Příběh k tomu napsal a ten svět vymyslel tuším R. A. Salvatore. Osobně se mi ta hra celkem líbila, ale je pravda, že má MMO aspekty, tj spousta opakujicích se fetch a collect questů. Pokud člověk právě nemá co hrát a má rád open world RPG, tak bych do toho šel. 7/10

      • Houdini

        Mňa odradili tie fetch questy. A príbeh si nepamätám takže to až také terno asi nebolo. Ale hralo sa to príjemne.

        • Přidávám se k vám. Hru jsem dohrál jednou asi čtvrt roku po vydání a až na úplný začátek si z příběhu nepamatuji nic (protože jsem to rozehrál asi 5x). Pamatuji si ale, že to bylo zábavné a osobně mně úkoly v MMO stylu vůbec nevadily. :) 

  • Remaster? Mě unikla teda i původní hra.

    • drasta

      Jestli si to dobre pamatuju tak to bylo single player MMORPG plny fetch questu a pomerne zabavnym soubojakem (hack & slash) ale uz je to dlouho co jsem to hral.

      • Carnage666

        Nejvíc hře uškodilo to že před rokem vydání vyšel Skyrim a nastavil laťku. Jinak souboják je docela fajn, mapa je obrovská ale chybí mounty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit