Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě spokojenost. Vypadá to znatelně líp, ale nechalo si to tu atmosféru. Ještě počkám na info, jak dopadlo ovládání (tady je pro mě modernizace důležitější než grafika, protože se starým ovládáním a zmateným autoaimem to fakt nehraju). Ale pokud i ovládání modernizují, tak do toho jdu.

    • Bylo to oficiálně potvrzný, že ano, mělo by být podobné tomu v GTA 5, teď se ještě uvidí, jestli něco udělali s fyzikou.

      • To je pro mě asi nejdůležitější otázka. Kdyby to mělo fyziku jako třeba IV tak určitě kupuju. Pokud to bude mít originální fyziku nechám si to ujít.

        • No jo no, když implementovat fyziku do jiného enginu asi nebude úplně sranda, mě by se to taky líbilo , kdyby tam byla euphoria , ale spíše počítám, že tam nebude.


  • Mě se to líbí. Ani sem nedoufal, že by to vypadalo jako GTA 5. Nejspíš by to ztratilo svoje kouzlo. Tohle vypadá trochu komiksově. Rozhodně do toho půjdu a vánoční celozávodku hodlám strávit s Claudem, Tommym a CJ

  • medveddd

    Mně by vlastně úplně stačilo, kdyby ty hry měly Euphorii a hned by to byla zase sranda. Dokolečka stejná animace trojitého vrutu při každé smrti budou nuda i kdyby ty hry vypadaly jako TLOU2.

    • Těžko říct ,jestli by to vůbec šlo implementovat do UE, je to přeci jen velká část RAGE enginu.

      • medveddd

        Jop, taky se bojím že ne. Ale aspoň nějaká náhražka toho by nebyla špatná, přinejhorším aspoň ragdoll nebo tak.


  • Carnage666

    Dejte sem aspoň i trailer. Každopádně trojka a Vice City vypadá venku dobře ale postavy vypadají jak chodící hračky, vlasy jsou jak z plastu.

    • Ty postavy jsou celkem zajímavá volba a docela by mě zajímalo ,co je k tomu vedlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit