Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpovím na to tak, že já jsem byl vždy jen PCčkář, ale pak jsem si pořídil PS4 a první hra kterou jsem si chtěl zahrát byl remaster The Last of Us a byl jsem z toho nadšený stejně jako většina lidí co to hráli. Pak jsem uviděl na E3 video z Uncharted 4 a říkal si že tohle bude pecka a tak nějak jsem si všiml že Naughty Dog ty hry fakt umí je to přesně ten typ her, který má zajímavý příběh s perfektním smyslem pro filmovost, který se mě osobně líbí. Teď vyšel remaster pro Uncharted a po zatím pár hodinách hraní jedničky jsem zjistil, že tohle to v Naughty Dog uměli předtím a jsou v tom dobrý. Takže teď je jednoduché odpovědět si sám, jestli máš rád takové hry. Pokud ne tak nemůžeš objektivně ohodnotit tuto sérii, pokud ano nebo ti to je jedno, tak přeji skvělou zábavu.
  • Veskoslav
    :-D Xbox nikdo nekupuje?:-D Jasně a těch 11 miliónů v březnu 2015(20 miliónů PS4) si asi koupili všichni zaměstnanci Microsoftu, ne? To jsou prostě kecy Sonyboys, kteří budou mlít o tom, že MS by nic takového neměl, kdyby měl jako Sony. Takže chceš tím pádem říct, že kdyby Sony bylo na tom jako MS, tak má zpětnou kompatibilitu? Já si myslím, že kdyby naopak Sony zpětnou kompatibilitu mělo, navýšilo by to náskok přes MS.
  • heroes 3 remaster, taky naprosta zoufalost
  • Alucard
    začni počítat do deseti. MS je v prdeli s Xboxem, nikdo to nekupuje, takže nezbývá než dělat tyhle ekokomické "sebevraždy". Kdyby byl MS tam kde je Sony a drtil konkurenci, tak žádná zpětná kompatibilita hošánku není.
  • Alucard
    já hrál Remaster Last of Us a teď demo jedničky Uncharted a rozdíly jsou obrovské, takže nevidím důvod proč nedělat pořádné remastery. Samozřejmě šílenosti jako remaster Dishonored je neskonalá troufalost a tohle vydat hraníčí s podvodem
  • Veskoslav
    A nebo přístup Microsoftu, který umožní hry z Xbox 360 hrát na Xboxu....Ale to by na tom Sony nevytřískalo prachy. Kdyby měla PS4 zpětnou kompatibilitu, věřím, že 50-80% hráčů "zahodí" PS3 a přejde na novou konzoli. Ale toto je prostě ze strany Sony svinstvo, které má jediný důvod. Peníze. Neříkám, že je to špatně, ale způsobem jakým to dělají je Sony naprosto nenažrané. Kdyby nabídli možnost jak hrát původní hry, tak i koupit remaster edice, neřekl bych ani slovo. Ale pro Sony je lepší prodat hru dvakrát viz Last of Us než přemýšlet nad zpětnou kompatibilitou.
  • videl jsem tu gamesplay nakyho remasterovanyho resident evila a kdyz tam mas hranaty panacky,tak to zadny novy textury nevytrhnou
  • Alucard
    Zpětná kompatibilita 10 let starých her v 720p bez hd textur nebo remaster? Jasně že Remaster. Kupovat ve slevě za půl roku ale remaster je dobrá věc.
  • presne to jsem chtel napsat, smysl to nedava, ale asi se to vyplaci, ferova by byla zpetna "kompatibilita" jako chystaj na xbone

    remaster bejva vylozene jen lehka kosmetika, pro pametniky uplna zbytecnost, o vyznamu pro soucasniky taky silne pochybuju (o vyznamu remaster > original)
  • Uvažuji že koupím ale pořád na mě "z dálky" tahle série působí děsně genericky, hlavním hrdinou (včetně dabingu) počínaje, dějovým zasazením a samotným herním žánrem konče
  • jakubc
    Záleží na hrách, které chceš hrát - pokud ti jde o hlavní série, tak tam se dočkáš i na PS4, ale na PS3 vyšla celá řada fenomenálních her, se kterými se nikdo na PS4 už remastrovat nebude...
  • Osobně kvůli těmto remaster edicím váhám, jestli jít do PS3 nebo rovnou koupit PS4.
    Neměl jsem nikdy žádnou herní konzoli, ale už delší dobu o tom přemýšlím. Co myslíte, je lepší koupit PS3 na svém konci s miliony hrama, nebo jít do nové jako nováček a doufat v nejlepší hry v remaster?
  • MickeyMutant
    Samozřejmě že mají smysl. Hlavně z ekonomického pohledu. To je snad jasné, jinak by je nikdo nedělal. Pokud ale člověk od hry očekává něco nového, zajímavého, tak ho dnešní remasterová vlna asi neuspokojí. Prostě tvůrčí cesta zpět, kupředu ni krok.
  • Takže ten pravý čas ke koupi konzole přijde s PS5, budu mít celou sérii Uncharted pěkně kompletní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit