Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém není v remasterech samotných, ale v tom, že současná generace konzolí neměla dlouhou dobu dostatek nových her, které by vyvážily desítky remasterů. Lidi dali 400$ za novou konzoli, aby pak zjistili, že polovinu her měli už na předchozí generaci.
    • Docela poděl od sony
  • Dobrý, když už se remasteruje kdejaká ptákovina, nechce Sony udělat remastery Killzone a Resistance? Abych místo PS3 mohl rovnou koupit PS4...
    • Otazka je, zda by zrovna tyhle remastery meli uspech. Jestli se nepletu, tak zrovna Resistance serie (mimo prvniho dilu) zrovna oslnive prodeje nemela, ac si myslim, ze kvalitu ta serie ma, predevsim pak treti dil.
  • Veskoslav
    A nebo přístup Microsoftu, který umožní hry z Xbox 360 hrát na Xboxu....Ale to by na tom Sony nevytřískalo prachy. Kdyby měla PS4 zpětnou kompatibilitu, věřím, že 50-80% hráčů "zahodí" PS3 a přejde na novou konzoli. Ale toto je prostě ze strany Sony svinstvo, které má jediný důvod. Peníze. Neříkám, že je to špatně, ale způsobem jakým to dělají je Sony naprosto nenažrané. Kdyby nabídli možnost jak hrát původní hry, tak i koupit remaster edice, neřekl bych ani slovo. Ale pro Sony je lepší prodat hru dvakrát viz Last of Us než přemýšlet nad zpětnou kompatibilitou.
    • Tak Xone má zpětnou kompatibilitu kvůli tomu, že nové hry zvládá s obtíží. Třeba BF Hardline nebo Starwars Battlefront jede na Xone pouze v 720p, což je stejné rozlišení jako na X360, takže ty hry z X360 přelouská v pohodě.
    • Proc je kazdy tvuj prispevek tak negativni? Nechapu ,mas nejaky komplex ci co?
      • Veskoslav
        A to má být člověk pozitivní u věcí, které buď dělá moderská obec zadarmo nebo jsou hry zpětně kompatibilní u konkurence? Ještě že Sony nevyrábí operační systémy s větším zastoupením na trhu. To by bylo výdělku. Nový systém, žádná kompatibilita na nové hry:) Snad se toho nějaký manažer chytne.
    • Alucard
      začni počítat do deseti. MS je v prdeli s Xboxem, nikdo to nekupuje, takže nezbývá než dělat tyhle ekokomické "sebevraždy". Kdyby byl MS tam kde je Sony a drtil konkurenci, tak žádná zpětná kompatibilita hošánku není.
      • Veskoslav
        :-D Xbox nikdo nekupuje?:-D Jasně a těch 11 miliónů v březnu 2015(20 miliónů PS4) si asi koupili všichni zaměstnanci Microsoftu, ne? To jsou prostě kecy Sonyboys, kteří budou mlít o tom, že MS by nic takového neměl, kdyby měl jako Sony. Takže chceš tím pádem říct, že kdyby Sony bylo na tom jako MS, tak má zpětnou kompatibilitu? Já si myslím, že kdyby naopak Sony zpětnou kompatibilitu mělo, navýšilo by to náskok přes MS.
        • Alucard
          možná bys mohl projevit trochu inteligence a nadhledu, jelikož Sony sice očekává slušné zisky, ale všichní víme, že poslední roky byly v mínusu, takže potřebují vydělávát a udělat zpětnou kompatibilitu z Cell procesoru na současnou generaci by rozhodně nebylo levné, takže tě žádám znovu, zační přemýšlet trošičku, nic to nestojí a vůbec to nebolí.
  • Uvažuji že koupím ale pořád na mě "z dálky" tahle série působí děsně genericky, hlavním hrdinou (včetně dabingu) počínaje, dějovým zasazením a samotným herním žánrem konče
    • Odpovím na to tak, že já jsem byl vždy jen PCčkář, ale pak jsem si pořídil PS4 a první hra kterou jsem si chtěl zahrát byl remaster The Last of Us a byl jsem z toho nadšený stejně jako většina lidí co to hráli. Pak jsem uviděl na E3 video z Uncharted 4 a říkal si že tohle bude pecka a tak nějak jsem si všiml že Naughty Dog ty hry fakt umí je to přesně ten typ her, který má zajímavý příběh s perfektním smyslem pro filmovost, který se mě osobně líbí. Teď vyšel remaster pro Uncharted a po zatím pár hodinách hraní jedničky jsem zjistil, že tohle to v Naughty Dog uměli předtím a jsou v tom dobrý. Takže teď je jednoduché odpovědět si sám, jestli máš rád takové hry. Pokud ne tak nemůžeš objektivně ohodnotit tuto sérii, pokud ano nebo ti to je jedno, tak přeji skvělou zábavu.
      • Uncharted je super hra, když se povzneseš nad drobné chybičky, které tu a tam vykouknou (A.I., koridory) je to opravdu "must have" i pro zarytého pcčkáře. Jednoduše senzační dobrodružství...

        Alespoň já se bavil (pcčkář)...
  • Osobně kvůli těmto remaster edicím váhám, jestli jít do PS3 nebo rovnou koupit PS4.
    Neměl jsem nikdy žádnou herní konzoli, ale už delší dobu o tom přemýšlím. Co myslíte, je lepší koupit PS3 na svém konci s miliony hrama, nebo jít do nové jako nováček a doufat v nejlepší hry v remaster?
    • jakubc
      Záleží na hrách, které chceš hrát - pokud ti jde o hlavní série, tak tam se dočkáš i na PS4, ale na PS3 vyšla celá řada fenomenálních her, se kterými se nikdo na PS4 už remastrovat nebude...
  • MickeyMutant
    Samozřejmě že mají smysl. Hlavně z ekonomického pohledu. To je snad jasné, jinak by je nikdo nedělal. Pokud ale člověk od hry očekává něco nového, zajímavého, tak ho dnešní remasterová vlna asi neuspokojí. Prostě tvůrčí cesta zpět, kupředu ni krok.
    • Pro mickey mouse.Představ si,že to už dávno víme.Použij více svého intelektu,jestli na to máš.. *15*
    • presne to jsem chtel napsat, smysl to nedava, ale asi se to vyplaci, ferova by byla zpetna "kompatibilita" jako chystaj na xbone

      remaster bejva vylozene jen lehka kosmetika, pro pametniky uplna zbytecnost, o vyznamu pro soucasniky taky silne pochybuju (o vyznamu remaster > original)
      • Alucard
        Zpětná kompatibilita 10 let starých her v 720p bez hd textur nebo remaster? Jasně že Remaster. Kupovat ve slevě za půl roku ale remaster je dobrá věc.
        • videl jsem tu gamesplay nakyho remasterovanyho resident evila a kdyz tam mas hranaty panacky,tak to zadny novy textury nevytrhnou
          • Alucard
            já hrál Remaster Last of Us a teď demo jedničky Uncharted a rozdíly jsou obrovské, takže nevidím důvod proč nedělat pořádné remastery. Samozřejmě šílenosti jako remaster Dishonored je neskonalá troufalost a tohle vydat hraníčí s podvodem
            • mimochodem "remasterovat" hru z roku 2013 v roce 2014, to jako vazne? to se ti zda v poradku?

              to akorat na stary konzole osekali a na novy tomu po prepnuti v nastaveni z ultra low na medium rikaj remaster
            • heroes 3 remaster, taky naprosta zoufalost
  • Takže ten pravý čas ke koupi konzole přijde s PS5, budu mít celou sérii Uncharted pěkně kompletní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit