Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím vás - kde mám nájsť hru na stiahnutie? na stránke sa sťahuje Epic Games launcher - v ňom to ale nikde neviem nájsť... ponuka už vypršala?
    • Stáhneš launcher, spustíš a na stránce Shadow Complex máš tlačítko pro stáhnutí a potom bude pro spuštění. Musíš mít vytvoření účet na epicgames.com a v tom klientovi se přihlásit. Pokud by se stránka nenačítala, takto zkus později, zlobilo to kvůli vytížení serveru.
      • problém bol, že mi nezobrazilo hornú lištu s hrami. Ale ďakujem
  • To jsem jediny kdo uz 3 den vidi pri pokusu o stazeni napis Maintenance Mode?
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=wQE2sFdkgIY

    Na Xku to vypadá mnohem lépe a atmosféra je mnohem lepší...PC verze přesvětlená a barevná jak na nějaké párty....
  • Skvělá hra!! Děkuji za informaci o jejím vydání zdarma přes svátky. O její existenci na X360 jsem neměl ani tušení. Připomíná mi Flashback Remaster s akčnějším pojetím a Metroidvanií. Taková odpočinkovka - doporučuji zkusit.
    • Flashback Remaster se teda nepovedl.
  • Nazev mi pripomel hru Shadow Warrior, a to je teprve parba :-).
    • Zrovna hraji Shado Warriora a jako tehdy neskutečná pařba a zábava *14*
  • Chtel sem to testnut, ale stahujeto misto hry klienta takze nasr*t.
    • přesně, místo instalačky je tam klient, kterej se dá otevřít offline (tzn. bez registrace), ale samotná hra už bez registrace spustit nejde :(

      takže jen pro ty, kterým nevadí mít v kompu už asi sedmýho herního klienta
      • firebug
        Je to opruz, ale pokud budeš chtít v budoucnu hrát nový Unreal Tournament, tak se Epic Launcheru asi nevyhneš (alespoň hratelná beta ho vyžaduje).
  • Jede v pohodě *3*
  • alien5
    Hm kazda hra free vitana :)
    PS : sr za spam doufam ze mi daj zase banan redakce tiscali.. :)

    STAR CITIZEN ALFA TRAILER :https://www.youtube.com/watch?v=xf4zCCjBwOA
  • Bude to i na Steam? V budoucnu?
  • Mno stahnout se da nejaky 28MB msi instalator ktery mi na Win 7 64bit hodi chybu ze instalacni ablicek nelze otevrit. Ach jo, kdyby radsi dali steam klic. *7*
    Kazdopadne na strankach maj "nalepku" Free on PC for the holidays. Takze kdo vi jestli to casem nebude normalne za penize.

    Btw, Ales je insomniak nebo jen brzo vstaval? *1*
    • firebug
      Jestli jde o error 2738, můžeš zkusit tohle: http://shadowcomplexhelp.epicgames.com/customer/en/portal/articles/2105947-my-system-meets-the-minimum-specs-and-have-verified-i-meet-all-of-the-other-requirements-but-the-launcher-still-won%E2%80%99t-install-?b_id=11097
      Mě se to bohužel rozjet nepodařilo. Mám win10, kde automatický FixIt50842 nefunguje a hrabat se v registrech manuálně, na to teď nemám náladu :-(
    • MrSanta
      Je tam psáno free for limited time, takže později to určitě bude za penízky. Teď je jenom otázka, jestli, až ten čas uplyne, bude možno hru hrát.
      Podle všeho se kvůli tomu musí nainstalovat Epic Games Launcher, přes ten se hra nainstaluje a spouští. Bez něj si člověk nezahraje.
      Náladu na hlubší zkoumání teď nemám, někdo další může pokračovat *4*
      PS: Aleš zjevně potřebuje pořádné prémie než přijdou Vánoce, aby měl dost peněz na podplacení Ježíška *1*
      • Už jen kvůli alfy Unreal Tournamentu ten launcher za to stojí. x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit