Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Logitech F310 v pohode, protoze se umi sam tvarit jako xbox ovladac...
  • Trol.diskuzni
    To jest opozdilá recenze nějakého Expansion Packu pro COD: Black Ops? *5*
  • Zastaralá střílečka? Jistě, je to již starý koncept, ale "twin stick shooters" v posledních letech dost letí, zvlášť u indie vývojářů. Mno co, taky názor...
  • Je to uplne skvela hra s chytlavou hratelnosti a nadhernou grafikou. S joypadem (sam mam ten na xbox) nema chybu.
    • já nemam sebemenší promblém na klávesnici
      • Ja taky nemam problem na klavesnici. Jen se mi to na joypadu hraje lepe to je cele...
        • njn tak to sem asi po tech letech co jsem na něm nehrál já levej na gamepad :-D
      • Jop, je to trochu těžší, ale s nastavením "tank control" se to dá hrát stejně dobře jako na gamepadu.
        • me spis prijde ze recenzent to hral na PC s tim ovladanim jako smerovej kriz a nemenil ten tank control :-)
  • Odulin
    Dohráno a je to moc dobrá arkáda.
  • Kurňa, takhle se vykašlat na xpčka, no co no, ušetřím. *3*
  • Zastaralá střílečka (viz. verdikt)? Pokud grafika / engine použitý z Just Cause 2 je zastaralý (podporuje ho pouze WIN Vista a výš..), co potom takový MW3?
    Zdá se mi, že pokud např. milovník adventur recenzuje sportovní hru, taky se v ní nenajde a dá ji automaticky (aniž by chtěl) nižší známku. Tahle hra si zaslouží víc, minimálně 8.
    • naopak. Engine z Just Cause je jeden z enejoptimalizovanejsich, zvladajicich velka otevrena prostranstvi *6*

      Svym zpuposem prispevek lamerskeho flamera *2*
      • anonyme, poposedni si a přečti si to znova, možná přijdeš na IRONII *7*

        /this_is_spam
        • pardon. Jsem si stoupl a vedeni zaclo jiskrit. *1* JA to blbe precet, pac jsem to jen preletel. Omluva *3*
      • * zpusobem *1*
    • Asi mysleli "oldschool" střílečka *3*
  • no v PC verzi jou nastavit 2 typy ovládání - parodii na směrovej kříž a obyč zatáčení
    • ha, díky! ten kříž bylo peklo
    • myslim ze je to v nastavení pospsáno jako Tank steering bo tak nejak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit