Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hadžia Sofia, nekdo me strelte prosim...
    • Jo, taky mě to zatahalo za uši.....
      • Občas jsou v dabingu chytřejší než redaktor :)
  • Miroo_CZ
    !! 80 !! Jindra jede..!
    • Trol.diskuzni
      Tak už má 100 hlasů "Nelíbí" (10 pozitivních k tomu), to je rekord, ne? *4*
    • Amylee.Anderson
      Já bych mu za ty mínusy dala plus, ale nebudu to kazit :D
  • ty videa tu jsou hruza net a pc mam v poho seka se to nacita se to hafo dlouho nekdy jen zvuc co to ma znamenat?....
  • Jindra má už 28 mínusů. Co kdybychom ho dostali na 50?? Pojďte do toho, třeba bude rekord :D.
    • Amylee.Anderson
      -71, co do stovky?:D
    • tož 62 - to už je rekord :-D
      • Ne ne, to není rekord. Já sem viděl i -77. *1*
        • Trol.diskuzni
          Viděl někdo více než -77 někde?? Jindřich právě teď dorovnal tuto laťku a je velmi pravděpodobné, že se povede to pokořit! *15*
          • Amylee.Anderson
            -78! :D
            • Trol.diskuzni
              Jinak drobný oslí můstek... Můj oblíbený komentář z té diskuze:

              "10? LOL

              10 znamena dokonalu hru.
              tato dokonala rozhodne neni." *5*

              A drobné rýpnutí do současného trendu "co hra, to deset": "Ahoj, prosim neprehanite uz to s tema 10-kama?!?"

              A to prosím uživatel ITIL nemohl tehdá v srpnu tušit, co teprve příjde! Takže asi nejsem jediný, komu to připadá lehce prapodivné... Avšak pokud redaktoři říkají, že se hry začínají dramaticky zlepšovat, aby nás aspoň trochu ukonejšily před blížícím se koncem světa, tak jim to "samozřejmě" budu věřit, chichi *5*
            • Trol.diskuzni
              Jj, to už by teoreticky mohl být rekord *15* Ještě možná zkontrolovat diskuzi pod recenzí Duzexu, kde těch mínusek lítalo též požehnaně! *3*
        • Trol.diskuzni
          V tom případě to musíme pokořit! REDAKTOŘI, pojďte také zahlasovat! *4* *4* *4*
      • Trol.diskuzni
        A to jsem klikl jen jednou! *3*
  • alzbetka je nejhezci divka na svete a kdo si mysli ze ne je gej !
    • Další děcko se co zabouchlo ,běž si najít dívku ve svým věku ;)
    • Dej si pohov onane, ta je pokud vim zadaná...
  • Ringwraith
    Hmm, tak recenze BF3 v dnešním Re-Playi byla až překvapivě střízlivá a objektivní.

    Jen bylo divný, že tam asi poprvé byly slyšet nespisovné tvary slov. Že by si recenzent myslel, že BF3 je hra pro 15 letý a snažil se jim mluvou přiblížit? Ne, že by mi to vadilo, jen to vypichuju jako věc, která mě při dívání trkla.
  • christianus
    Hezkej rozhovor s Toddem McFarlanem. :)
  • Opravdu nechápu proč se tak pěkná holčina působí tak moc nesebevědomě...
    • Amylee.Anderson
      Protože je tlustá, hnusná a blbá.... Ne kecam, ale tohle si holky, hlavně ty, co nemusí, furt říkaj a vůbec si nevážej a neuvědomujou, co maj ;)
      • S prvni vetou nezbyva nez souhlasit.
        • Trol.diskuzni
          No LOL, náš starý známý se vrátil? *1*
      • No jde o to, že přesně vidíš ty výkyvy, většinou dělá takový nucený xichtíky a špatně mluví (a zároveň působí hodně nesebevědomě) a pak najednou se tváří normálně a mluví naprosto normálně (a působí suveréně). Přijde mi jako by si pořád nezvykla na kameru... Přitom když dělá rozhovory, tak se doslova "prodává". Tuček tedy taky působil dost všelijak v tomhle videu, jen ne sebevědomě.
  • jindra.veliky
    ten pribeh batmana to je pekna slatanina. zlata trilogie od rezisera batman zacina a temny rytir *16*
    • Je vidět, že o Batmanovi víš asi tolik, co já o konstrukci raketoplánu
    • odkdy je to trilogie ?
      • jindra.veliky
        od zacatku je to zamysleny jako trilogie
      • Hairy_Ass
        Od července 2012, bude.
      • Jazz
        Od začátku ?
        • nevím jaký začátek máš na mysli, ale zmíněn tu byl Batman Begins a Dark Knight od Christophera Nolena ... no a jelikož Dark Knight Rises ještě nevyšel, tak tu přeci nemůže být řeč o trilogii
    • tak především je batman AC podle komiksu....
      • komixu? jakéhože komixu?
        • blixa
          Arkham Asylum je velmi volna adaptace tohodle vynikajiciho komiksu: http://www.komiks.cz/clanek.php?id=1386
    • Mayuri12
      hráls to vůbec příběh je (na dnešní poměry) docela obstojnen, ale jinak souhlas poslední batmanovská filmová trilogie je nejlepší
    • Kr.Pa
      tak to se pletes, nejlepsi batmani byli ti stari
      • Trol.diskuzni
        To JINDRA.VELIKY (nelze na jeho příspěvek reagovat):

        Jindřichu, Jindřichu, tak to vidíš, jak to dopadlo... Nepochybuji, že jsi to prvá dobře myslel, avšak nedomyslel a byl po zásluze ohodnocen. *5*
      • Anal.S
        Jenže Nolan překopal Batmana, aby se podobal příběhu běžného blockbusteru.
        Temný Rytíř je výborně natočenej, ale není to žádnej masterpiece.

        Hra vychází z původních komiksů a pokud se chceš hádat kdo je věrněji zpracoval, tak rozhodně Activision.
        • janchor
          Nolan překopal Batmana, aby ho ukotvil do světa paralelního s tím skutečným, a hlavně aby podchytil jádro tý postavy, kterou předchozí režiséři ignorovali: strach.
      • Ringwraith
        Ti odsud?
        http://cinemassacre.com/2008/07/19/bat-a-thon-part-1/

        Ale spíše myslíš tyto:
        http://cinemassacre.com/2008/07/19/batman-movie-reviews-parttwo/

        A jo souhlasím, ty s Michaelem Keatonem nemají chybu. Ne, že by Temný Rytíř byl špatnej, ale...
        • hej, dost dobrý odkazy! díky! :)
          • Ringwraith
            Určitě se podívej do všech kategorií. Jsou tam skvělá videa o filmech, hlavně horrorech, a taky starých hrách. Prostě James Rofle je jeden z nejlepších lidí na netu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit