Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Občas jsou v dabingu chytřejší než redaktor :)
  • Jo, taky mě to zatahalo za uši.....
  • Hadžia Sofia, nekdo me strelte prosim...
  • Trol.diskuzni
    Tak už má 100 hlasů "Nelíbí" (10 pozitivních k tomu), to je rekord, ne? *4*
  • Amylee.Anderson
    Já bych mu za ty mínusy dala plus, ale nebudu to kazit :D
  • Miroo_CZ
    !! 80 !! Jindra jede..!
  • Trol.diskuzni
    Jinak drobný oslí můstek... Můj oblíbený komentář z té diskuze:

    "10? LOL

    10 znamena dokonalu hru.
    tato dokonala rozhodne neni." *5*

    A drobné rýpnutí do současného trendu "co hra, to deset": "Ahoj, prosim neprehanite uz to s tema 10-kama?!?"

    A to prosím uživatel ITIL nemohl tehdá v srpnu tušit, co teprve příjde! Takže asi nejsem jediný, komu to připadá lehce prapodivné... Avšak pokud redaktoři říkají, že se hry začínají dramaticky zlepšovat, aby nás aspoň trochu ukonejšily před blížícím se koncem světa, tak jim to "samozřejmě" budu věřit, chichi *5*
  • Trol.diskuzni
    Jj, to už by teoreticky mohl být rekord *15* Ještě možná zkontrolovat diskuzi pod recenzí Duzexu, kde těch mínusek lítalo též požehnaně! *3*
  • Amylee.Anderson
    -78! :D
  • Trol.diskuzni
    Viděl někdo více než -77 někde?? Jindřich právě teď dorovnal tuto laťku a je velmi pravděpodobné, že se povede to pokořit! *15*
  • Trol.diskuzni
    To asi Alžbětin nabíječ zavítal na tuto přátelskou diskuzi, načež se i se svými kumpány odebral do redakce a zjednal respekt pro sebe i svoji choť! *5*
  • Trol.diskuzni
    V tom případě to musíme pokořit! REDAKTOŘI, pojďte také zahlasovat! *4* *4* *4*
  • ty videa tu jsou hruza net a pc mam v poho seka se to nacita se to hafo dlouho nekdy jen zvuc co to ma znamenat?....
  • Amylee.Anderson
    -71, co do stovky?:D
  • Amylee.Anderson
    Taky jsem trochu nepochopila blokaci, ale to je fuk....:D
  • Muj prispevek byl zablokovan a nic sprostyho, rasistickyho, nebo porusujiciho zakony CR jsem nenapsal.. At zije demokracie :)
  • Ne ne, to není rekord. Já sem viděl i -77. *1*
  • Další děcko se co zabouchlo ,běž si najít dívku ve svým věku ;)
  • Trol.diskuzni
    To JINDRA.VELIKY (nelze na jeho příspěvek reagovat):

    Jindřichu, Jindřichu, tak to vidíš, jak to dopadlo... Nepochybuji, že jsi to prvá dobře myslel, avšak nedomyslel a byl po zásluze ohodnocen. *5*
  • Trol.diskuzni
    No LOL, náš starý známý se vrátil? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit