Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    A to jsem klikl jen jednou! *3*
  • tož 62 - to už je rekord :-D
  • Dej si pohov onane, ta je pokud vim zadaná...
  • S prvni vetou nezbyva nez souhlasit.
  • Jindra má už 28 mínusů. Co kdybychom ho dostali na 50?? Pojďte do toho, třeba bude rekord :D.
  • alzbetka je nejhezci divka na svete a kdo si mysli ze ne je gej !
  • Ringwraith
    Hmm, tak recenze BF3 v dnešním Re-Playi byla až překvapivě střízlivá a objektivní.

    Jen bylo divný, že tam asi poprvé byly slyšet nespisovné tvary slov. Že by si recenzent myslel, že BF3 je hra pro 15 letý a snažil se jim mluvou přiblížit? Ne, že by mi to vadilo, jen to vypichuju jako věc, která mě při dívání trkla.
  • Ringwraith
    Určitě se podívej do všech kategorií. Jsou tam skvělá videa o filmech, hlavně horrorech, a taky starých hrách. Prostě James Rofle je jeden z nejlepších lidí na netu.
  • christianus
    Hezkej rozhovor s Toddem McFarlanem. :)
  • blixa
    Arkham Asylum je velmi volna adaptace tohodle vynikajiciho komiksu: http://www.komiks.cz/clanek.php?id=1386
  • jindra.veliky
    od zacatku je to zamysleny jako trilogie
  • hej, dost dobrý odkazy! díky! :)
  • komixu? jakéhože komixu?
  • janchor
    Nolan překopal Batmana, aby ho ukotvil do světa paralelního s tím skutečným, a hlavně aby podchytil jádro tý postavy, kterou předchozí režiséři ignorovali: strach.
  • Anal.S
    Jenže Nolan překopal Batmana, aby se podobal příběhu běžného blockbusteru.
    Temný Rytíř je výborně natočenej, ale není to žádnej masterpiece.

    Hra vychází z původních komiksů a pokud se chceš hádat kdo je věrněji zpracoval, tak rozhodně Activision.
  • Hairy_Ass
    Od července 2012, bude.
  • nevím jaký začátek máš na mysli, ale zmíněn tu byl Batman Begins a Dark Knight od Christophera Nolena ... no a jelikož Dark Knight Rises ještě nevyšel, tak tu přeci nemůže být řeč o trilogii
  • Je vidět, že o Batmanovi víš asi tolik, co já o konstrukci raketoplánu
  • Jazz
    Od začátku ?
  • odkdy je to trilogie ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit