Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Za mě čistých a jasných 10/10.


    Konečně Resident Evil, který stojí za zahrání. Od čtverky už uběhlo dlouhých 14 let a to je moc vody.

  • Carnage666

    Počkám až spadne cena a pujdu do toho, demo přesvědčilo.

  • dworkin

    Hra je to pěkná a po 10 minutách dema na PS4 Pro jsem ji koupil. Ovšem! HDR na konzolich je stejně jako v RDR 2 rozbité a černá v důsledku toho vypadá jako šedá, což je ve hře, která se odehrává převážně ve tmě, problém. Narozdíl od RDR 2, kde je HDR fake a vejicka na hráče, protože engine skutečné HDR podle všeho vůbec nepodporuje, jde v RE 2 zdá se pouze o chybu v implementaci a měla by jít opravit patchem. Pokud se na něj v Capcomu nevykaslou... Každopádně škoda! A zamyšlení: To fakt nikoho nenapadlo připojit konzoli k nějaké lepší telce a podívat se, jestli HDR funguje, jak má? Vždyť přeci vývoj na konzole má mít tu hlavní výhodu, ze hardware "bedny" je jednotnej a liší se jen periferie.

  • Loneck

    "Kdyby vám však chybělo až moc, můžete si v menu zapnout původní ozvučení, takže si nakonec není nač stěžovat."

    To jde, ale jen v Deluxe verzi nebo když si hráč koupí DLC pokud se nemýlím. Jinak pěkná recka.

    • Jez3vec

      Tak to snad musí být novej lvl lenosti a pokusu o vyždímání každé koruny z hráčů.

      • Loneck

        Před 21 lety byly extra kostýmy v ceně hry a dnes zaplatíš 82Kč za jeden a původní soundtrack taky 82Kč. 409Kč stojí celý DLC pack. No je to někde jinde.

        https://store.playstation.com/en-cz/grid/EP0102-CUSA09171_00-BH2R000000000001/1?relationship=add-ons

        • moody

          A nebylo to tehdy tak, ze cena v roce 1998 byla za cenu dnesni Deluxe verze a samotna hra je dnes levnejsi??

          Uz si to moc nepamatuju, ale mam dojem, ze tehdy hry taky stavaly kolem 1800 a dnesni verze se da sehnat za 1200.

          • uher

            Ano, zrovna RE 2 byl u nás za cenu kolem dvou tisíc, takže i ta Deluxe verze ti pořád vyjde levněji.


            Ono vůbec kdyby si do tehdejší ceny započítal ještě inflaci, tak vlastně ta současný je v porovnání s tehdejší skoro za pakatel 😀

          • Loneck

            Jo máš pravdu, hry stály běžně 1800 a Deluxe verze stoji 1800 digitálně. Obyčejná verze stoji 1600 digitálně, což taky není málo. No nevím, těžko říct🙂.

            • Vojtzech

              Nevím, kde kupuješ, ale na Greenman gaming (což je oficiální prodejce, žádný šméčko přeprodávající klíče) šla hra sehnat pod 1000 Kč.

              • moody

                Reakce na příspěvek:

                Z prvniho komentare muzete videt, ze nakupuje v PS store...pravdepodobne srovnavate PC a konzolovou cenu, coz nejde u zadne hry.

                • Vojtzech

                  Reakce na příspěvek:

                  Přečetl jsem komentář, ale okdaz jsem jen očima přelítnul, takže jsem nezaznamenal, že mluví o PS Store... Moje chyba, mohlo mě to trknout už podle výše těch cen.

            • StarejKokos

              Jenze za tu cenu si mel krabici, CDs, manual, naklady na provoz prodejny, mzdy prodavacu... dnes platis jen ty GB dat..

              • moody

                Reakce na příspěvek:

                V tom pripade je zajimave, ze dnes casto byvaji krabice levnejsi, nez digitaly.

                • StarejKokos

                  Reakce na příspěvek:

                  To je vice nez zajimave, priznavam a marne hledam vysvetleni. Mas nejake?

    • nightborne

      Pravdu díš! Ve verzi na recenzi to bylo, takže jsem to dál neřešil - doplním to do textu. Dík =).

  • FarkyJTV

    hra je fajn.ale dost mi vadi mechanika noza a to ze sa zombije nedaju exekuovat nohou alebo nozom povedzem za damage itemu.takto musis do zombika nasolit strasne vela nabojov ak ho neches mat spat na nohach v danej oblasti.alebo skusit ho dat brokovnicou  na jednu co nie vzdy vyjde.hardcore nejdem koli tomu ani hrat.pamatate na tie sialene death stompy v dead space?chyba to tu.vcera som dal leona za 6 na B lebo som mal vela save.dnes postreamujem asi 2run Claire.

  • No... hra vypadá v  porovnání se svou předchůdkyní graficky  opravdu velmi dobře, ovšem když v nastavení hry zadám, že ji chci mít lehkou, tak čekám, že bude lehká, a ne že budu v jednom kuse umírat. Taková hra se mi nelíbí, hororový zážitek u mne tohle taky zrovna nevyvolává, navíc hra při distribuci nenabízí lokalizaci do češtiny, takže opravdu nevidím jediný důvod proč bych ji měl koupit, či hrát. 
  • Tomy

    Hra vypadá luxusně, ovšem všimnul jsem si na některých hrách takový trend, že postava zabírá hodně velkou část obrazovky, někdy i skoro třetinu. Tak nevím jestli to pusobí rušivě, nebo to podporuje imerzi. Ale asi se na to dá zvyknout.

    • Lukyz

      Jde tam upravit FOV, ale opravdu jen minimálně, každopádně RE: Revelations mi v tomhle přišli o dost horší, tady si to vlastně ani neuvědomuju. 

    • LiarForHire

      Je to účelné, záměr je vyvolat v hráči strach a frustraci z nepřátel, které nevidí.

  • TheGGG

    jo luxusní hra, sakra, tento rok se nám s kvalitníma peckama docela rozjel

  • Jack1947

    Já bych dal 8/10, na to aby to bylo na 9/10 muselo vby to přinést něco nového ale to se nekonalo solidní a dobře graficky propracovaná hra, s nějakými těmi puzzly ale neotravujícími hratelnost mě to bavilo.Přesně tak nějak to cvo jsem čekal a díky tomu jsem dostal chut i na díly předtím( ten první) ted už jen třeba doufat at má remake za pár let i NEMESIS😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit