Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbysek01

    Tak to je dosti zklamání. Čekal jsem remake ve stylu dvojky a trojky :(

    • Až na to že tohle není ten OPRAVDOVÝ Resident evil 4 remake, na tom se stále pracuje a jestli vyjde tak až v roce 2022 a dále. Navíc na tom dělalo jiné studio než capcom a capcom následně vývoj přesunul do svého studia, takže ta hra vyjde opravdu až bůh ví kdy....prakticky to samé co se stalo při vývoji Final Fantasy 7 remaku. Takže neměj strach, toho skutečného remaku se dočkáš.

      • Jack1947

        To by byla pěkná hovadina kdyby se CAPCOM vydělal na  fanoušky a jel pouze cestou VR navíc by to i ovlivnilo prodeje a ty by byly dost zásadní... jenže nadpis tomu dal pro nezainteresované to jo.

      • Zbysek01

        Super, díky za upřesnění :)

        • V pohodě, on řekněme si na rovinu je ten nadpis lehce zavádějící, protože kdybych tohle nevěděl tak bych si taky myslel, že se jedná o ten remake o kterém se poslední rok mluví :)

  • Resident Evil jsem nikdy žádný nehrál (byla to vždycky konzolová série, která šla kolem mne jako PCčkáře), ale přijde mi že dělat horory do VR je docela masakr. Nedávno jsem dohrál novou Amnézii (Rebirth) a bylo to místy docela strašidelné i bez VR. S VR si myslím že by to bylo ještě horší.

    • Jack1947

      Z VR by ses pozvracel jak blízko to monstrum je a jak hnusná kvalita textur to má 🙂 ne opravdu by mi bylo nevolůno z low poly 720p.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit