Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    Takže ta Ada opravdu ve dvojce nepadala zraněná 30m záda do propasti..  :)

    Některé příběhové zvraty v této sérii nelze označit ani jako "BÉčko".. Hry jsou to parádní, beru to prostě tak, že se sice tváří nekonečně vážně, ale samy sebe tak neberou. 

    • J.V.Stalin

      Tak v první řadě není vidět kam vlastně spadla (ani jestli to bylo 30m 🙂). Jinak pokud vím, tak RE se nikdy netajil tím, že je to pouhý béčko a těch blábolů co se tam stalo by se dalo kritizovat mnohem víc. Skoro bych řek, že ten přitahovací hák (kterej je sám o sobě taky naprostej nesmysl pokud to chceš brát do extrému) dostala později proto, aby se její přežití dalo aspoň takhle obhájit 😀

      • frank.horigan

        """"dostala později proto, aby se její přežití dalo aspoň takhle obhájit"""

        Přesně tak, prostě ji "béčkově" (možná až céčkově) zpětně vytáhli z hrobu..

        • J.V.Stalin

          Jako přijde mi vtipný, že ti to vadí až teď, když se tohle zmrtvýchvstání odehrálo už před 18 lety. To sis trochu přispal 😀

          • frank.horigan

            Tak teď hraju RE2 remake a chystám se hrát RE4 remake.

            Původní residenty jsem hrál tak možná na střední a nějaká Ada mě rozhodně netankovala. Matně jsem si pamatoval že vůbec existovala.  

            • J.V.Stalin

              To je docela překvapení. Ada ve hře figuruje už od prvního dílu.

              • frank.horigan

                Reakce na příspěvek:

                No já to vím, ale kdy jsi hrál první díl a kolik ti bylo let? V té době jsi ani netušil jestli to bude jedna samotná hra, trilogie nebo co vlastně. Ada byla prostě NPC jakých jsou ve hrách tisíce.

                Navíc v roce 96 ,97 jsi u většiny her nečekal že jejich děj bude dávat smysl. Dnes mám nároky jiné

  • Dal jsem do wishlistu, někdy ve slevě za 5 eur to vemu. Čtyřka remake byla supr, ale nemám potřebu se do toho teď urgentně vracet. Phantom Liberty vychází za 40 minut..

  • Gulivera84

    DLC je spis primocara strilecka co pekne jede do finise, zadny velky vraceni,  neni potreba nadnicem zbytecne premyslet, proste pekny pohrani na jeden podzimni vikend....a zatu cenu dobry

  • DeathFish

    Někdy si říkám, že by kromě verdiktu na konci, bylo fajn ještě vidět, kolik času vám hra, DLC nebo datadisk zabrala k dohrání 🙂 každopádně ale děkuji za recenzi!

    • medveddd

      Na tohle spíš doporučuju juknout na HowLongToBeat.com, kde je to zprůměrované od stovek až desítek lidí - dá to rozhodně přesnější představu než délka hraní jednoho člověka :)

    • nightborne

      Však Pavel to v recenzi zmiňuje ;).

      • ravux

        DeathFish cte jenom verdikt na konci a tam to nebylo.

        • DeathFish

          Pravda, přesně to se stalo 😀

    • MalyZeli

      Já to dohrál za 5 hodin myslím, ale šel sem pomalu, sbíral všechny poklady, a zabíjel všechny nepřátelé. Za ty prachy pomalu více obsahu než RE3 remake. Za mě luxusní DLC, Ada je sexy jako vždy, akorát pořád nemůžu přijít na chuť té nové dabérce. Pokud vás bavil RE4 remake, je tohle jistota. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit