Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Služba Games for Windows Live je sice "efektivně mrtvá" - co to ma jako znamenat? Zda se mi, ze autor tohoto clanku to uz bud s anglictinou prehani nebo, v horsim pripade, prelozil (spatne) clanek z anglictiny.
  • Já chci steamworks GTA IV a Fallout 3, Dark Souls.
  • TheGGG
    myslíš tím v mém polštářku, co mám pro pohodlnější sezení položený na židli?
  • TheGGG
    RC už ani neřeším, vždycky to nějak odklikám a doufám, že se mě vše spustí.
  • Pěkně sis sám naběhl *1*
  • přesně, WH40k DoW II mě hned napadl taky. A konec konců všechny hry z GFLW ... ta platforma byla extrémně nepopulární i v době kdy ji Microsoft ještě podporoval a teď když už jen tiše chcípe (a škodí na pozadí) by bylo načase ji definitivně odepsat.
  • Problem je chlapci mezi zidli a stolem! *3*
  • Veskoslav
    No já doufám, že se vesele přesunou všechny hry a nejenom vybrané. Nejvíce bych asi ocenil Warhammer 40k DoW II celkově, některé už jsou, další ne.
  • JJ 2 nejhorší hned po rockstar club, dodneška nemůžu hrát na steamu max payna 3 a La noire když zadám ingame heslo napíše že neexistuje a přitom na jejich stránkách se v pohodě lognu takže koupit a pak crackovat originál hry dmce, moje prachy už rockstar nikdy neuvidí
  • TheGGG
    GFWL, největší kravina, do které jsem se kdy registroval (mno možná druhá největší *3* ). Asi tak desetkrát jsem zapoměl heslo, takže je fajn že to zrušili. Teď už jen oddělat všechno kromě dokonalého steamu a bude klid. Nesnáším, když si musím pomatovat 50 hesel.
  • seprah
    kdyby radši pořádně odladili třetí díl Dead Rising na PC
  • Vogon
    Jo, koupím si to přes steam a místo jednoho stupidního programu budu zapínat dva. Jo to bude stokrát lepší. Vyndej si hlavu ze zadku, prosím tě.
  • Být Tebou nemluvím o tápání ve tmě. DS jede bohužel stále pod GFWL. Mícháš tu hrušky s jablkama...
  • Vyndej si hlavu ze zadku a prohledej obchod Steamu. Dark Souls tam je.
  • SalemCZ
    já bych uvítal Dark Souls přes Steam, achievementy na Steamu jsou lepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit