Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napiste na support@capcom.com, idealne v priloze s fotkou vasi licence. U Dead Rising 2 jsem jim v pulnoci napsal, a rano zaktivoval (nevim jak ted o vikendu). Batmana jsem take takhle resil, WB byl pomalejsi, ale stacilo jim jen napsat, a do dvou dnu poslali novy klic
  • Ty jejich řeči, že cd-key z krabicovek pujde i na Steam je většinou kec, jako někomu to funguje ale spíš to nejde. Stejnej problém sem měl u Batman Arkham Asylum kde mi nakonec podpora po dlouhým řešení a čekání jeslti to náhodou za týden nepujde radši poslala úplně novej cd-klíč.
  • Karlositoo: Funguje aj coop na jednom pc aj online no problemo
  • nejde key z levlu 206
    • Ja stim nemel zadny problem, po aktivaci klice me vyskocila verze Resident Evil 5 Third Party Lookup a v seznamu mam normalne Resident evil 5.
      • co znamena za pismeno otočene E na levou stranu
  • Lima
    Mám krabicovku, 25-ti místný kód a nefunguje to *10*
    • Překlep při zadávání?
      Mám taky krabici (ENG verze) a funguje to.
  • Pachuť z Resident Evil 6? Víte o tom, že jste hře Resident Evil 6 udělil hodnocení 8/10?
    • překlep: udělili, myšleno server games.cz
  • Zrovna sem tam aktivoval klic z LEVELU 206 :-D a funguje. Diky chlapy *1*
    • co znamena za pismeno otočene E na levou stranu
  • obsahuje hra coop na jednom pc (split screen)?? vim ze na konzolich to myslim jde
  • funguje len dx9 a dx10 co bolo volakedy ked som hraval sa teraz neda nastavit.
    aj vyssie rozlisenie ako 1920 blikne na tmavu obrazovku.
    a DLC stare snad 5 rokov este z cias x360 a ps3 teraz predavaju na pc za 15€ muhahaaa

    okresali tu hru len aby to natlacili rychlo do steamworks.
  • Alex81
    Nefunguje mi to:-( normální krabicovka.

    EDIT: s některejma klíčema je problém a už to řešej.
    • lampárna?
    • support@capcom.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit