Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě by stačilo kdyby se šestka odehrávala v Racoon City nebo někde poblíž. Nevím proč, ale mě více bavily ty starší díly, kde jsem se musel obávat co leze za oknem v policejní stanici. Nebo když jsem byl pomalý v postupu hrou jak se rozbili všechna okna a zombie lezly dovnitř.
  • bmarg
    Jo, podle mě to tak mělo i zůstat. Že pokuď hra byla primárně vyvýjená na konzole, tak mělo zůstat ovládání stejné a hratelnost taky. Kdo to nepřelouskal na klávesnici, tak si jednoznačně koupil nějaký gamepad, v tý době jsem snad u všech kamarádů viděl alespoň 2 gamepady, na různý arkádovky, mlátičky a tak.. teďka když někam jdu, tak všichni maj jen klávesnice za X tisíc a nadávaj jak je serou ty hry z konzolí :)
  • Že by se mi splnilo dávno zapomenuté přání ??
  • vasekveselej
    Jo, RE5 bylo pro mě velký zklamání, vždycky to byla hra kde sem v ruce vždy třikrát otočil každej náboj než jsem se rozhodl vystřelit a pak se bušil do hlavu že sem se trefil do ruky místo do hlavy, byl bych rád kdyby se to k tomuhle stylu vrátilo a jestli, tak musí hodně zapracovat na atmosféře abych byl spokojenej :D Mimochodem mám na PC úplně stejnou tapetu jako je obrázek u článku :D
  • proc to nevyjde na pc ?
    • protože pc už nikoho nezajímá, je to taková zombie:D
      • ano PC jsou zombie a konzole jsou přeživší občané :)
    • vasekveselej
      Protože to byla vždy čistě konzolovka ? Navíc v článku není půl slova o tom že by to nemělo být na PC...
      • Coze? Vzdyt na PC vysly snad uplne vsechny dily.
        Ani teda nevim kde tam horni kolega vzal, ze to na PC nevyjde.
        Hra jeste ani neni oznamena, a uz se to zas rozjizdi : D
        • RavenHolm
          Ano RE má na PC mnoho dílů, ale jeho kořeny jsou na konzolých.
          • Crook: Tak je to primárně konzolová série, je to lepší? Většina dílů na PC nevyšla a nevyjde, takže primárně konzolová je.
            • Fiiiiha.. To jich je tolik, jo?
              No tech "zakladnich" pet na PC je, ale posuzovat dulezitost tech ostatnich mi urcite neprislusi : )
              Pak je to teda jak rikate "primarne konzolova hra" - proti tomu nic : P
            • ZvacA: Survivor je canon, Zero to potvrzuje díky existenci Sheena Island, navíc PC verze je pouze v Asii. A Survivor 2 je také canon, ale je to noční můra Claira, takže...
            • Zero, REmake, Code: Veronica (X), Survivor, Survivor 2, Dead Aim, Outbreak, Outbreak 2, Umbrella Chronicles, Darkside Chronicles, Gaiden, Confidential Reporty, ani příběhová DLC k RE5 nejsou na PC. Ani Revelations nebude na PC.
            • Crook : Z těch hlavních to jsou Resident evil Zero , Resident evil Outbreak 1 a 2, Resident evil remake ( ačkoli je to sice propracovaná jednička, ale zasloužila by se podívat na PC ), Resident evil: Code Veronica, zapadne mezi ně i nejnovější RE: Revelations - to jsou díly a rozhodně důležité, které se ohřívají zejména jen pro PS 2, Nintendo GameCube, Dreamcast a Nintendo 3DS a potom tu máme střílečky nebo on-rails střílečky jako RE Dead aim ( PS 2 ), Darkside chronicles nebo Umbrella chronicles na Wii..... těch 5 základních dílů, co jsou na PC ( včetně nekanonického Survivorů dílů ) je sice fajn, ale pokud si chce člověk udělat větší obrázek o příbehu a celém univerzu, bohužel řada z nich jsou jen exkluzivně na jednu platformu, takže podud chce být někdo velký sběratel RE her, tak je potřeba ivestovat do několik krabiček.
            • Jo, to se mi ulevilo : )
              A jaktoze vetsina nevysla? Vzdyt vyslo vsech pet, ne? Nebo kterej na PC nebyl?
          • Ano, ale je to potom "čistě konzolovka"?
            Tady aby clovek ke kazdy poznamce pridaval vysvetlivky.
            • A vsak jo - ja to nemyslim snad ani na tebe.
              Jen nevim, proc me presvedcujete (nebo spis RAvenholm), ze to skutecne JE "ciste" konzolova serie...
            • vasekveselej
              O pardón, však kousek víš píšu že jsem to "idiotsky napsal" *3*
            • Hmmm.. Jestli chcete slovickarit, tak to delate dost zajimave.
              Ja teda ziju v tom, ze pokud je neco "čistě" konzolovka, tak to na PC nevyjde.
              Asi mame o cistote rozdilny predstavy.
              On kdyz clovek rekne "čistě" i v jinym kontextu, tak tim vylucuje ostatni moznosti. *7*
            • vasekveselej
              Tak tak, však si vzpomeňte jaký to bylo utrpení hrát kdysi RE na pc s klávesnicí - žádný míření myší ale klávesama. Po nějakým čase vznikly mody který přidali možnost hraní s myší ale i tak to bylo otřesný. dDokud sem nesplašil gamepad tak to bylo prakticky nehratelný :) Jo, proto říkám že to byla konzolovka *3*
            • RavenHolm
              To, že je to čistě konzolovka by šlo asi říct, protože RE vždy primárně vznikal na konzole a posléze byl portován na PC. Na PC se při tvorbě hry nebraly ohledy a proto bych se nebál říct "čistě konzolovka". Myslím, že takto to kolega nad námi i myslel.
        • vasekveselej
          Jééj, koukám na to jak jsem to idiotsky napsal :D
    • ?
      ?
      Que?
      Ty odkud brat to? Eh?
      ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit