Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samozřejmě mihla XD
  • RE Revelations mi starého RE připomíná v hodně směrech, škoda, že byla hra vydána jen na 3DS, je to velká hra a zasloužila by si větší hráčské publikum. Souhlasím ohledně původních RE, strach, potřebu prozkoumat každý kout, jen abych získal náboje a rozluštil hlavolam bylo něco, co už ve hrách hodně dlouho chybí. Asi si dám ještě jednou Zero a Remake.
  • Jill se dobře mohla v RE Revelations což je příběhově zasazeno mezi dějství RE 4 a RE5.
  • Originálky.cz (1299 kč)
  • http://www.dailymail.co.uk/news/article-2211187/Give-hand-Macabre-human-butchery-shop-established-Smithfield-Market-dont-worry-just-stunt.html

    neukazovat prarodicum, krestanum a vasemu psovi. jinak vam zakazi, rozbiji a poslintaji pc
  • Odulin
    Po včerejším přečtením 5 zahraničních recenzí (IGN,Gamespot,Destructoid, Eurogamer, Joystiq) jsem byl docela zvědavej do jakého tábora se přidají games. No a docela rád zjišťuji, že do tábora jako jsem já.:) Jdu to zas pustit...
  • Na kolik tě vyšla hra i s dodáním přímo do bytu/baráku + odkud sis hru objednával? Díky.
  • 8?
    Zvláštní, všude hra dostává od 5 do 8, s občasnými 3 (Jim Sterling z Destructoidu si na ní pořádně smls, jen co je pravda) až 5.
    Už se těším až přijdu ze školy a budu si moci přečíst, proč se autor rozhodl pro 8, vzhledem k tomu, že z toho, co jsem slyšel, je fakt, že RE už není horor jeden z těch méně závažných záporů.
  • Tak co mihne se nakonec Jill? Protože po pětce musí každého zajímat co se dělo dál ne?
  • nesmysl.. desive jsou dost, ale urcite ne tolik jako treba takova hudba ve sklepe v RE1.. nebo na balkone s vranama atd.. Kazdopadne RE4 me tolik nezaujal, prislo mi to jak variace na strasidelny hrad. Vsude zmutovany knezi, s palcatama a stitama,.. troll jako by z oka vypadl z pana prstenu.. a za celou hru byl jeden rebus kterej se jeste k tomu nemusel delat. To uz se mi mnohem vice libil RE5 diky jill, diky objeveni tech podzemnich jeskyni, diky vheskerovi.. paradoxne se odehrava v africe ale pro me tam bylo mnohem vice odkazu na starsi RE nez ve ctyrce. Se zmenou zanru jsem se tak nejak vyrovnal takze se na sestku tesim.
  • Remake by mohl být dobrý, kdo ho nechce, hrát ho nemusí. Myslím, že ho nakonec přeci jen udělají, byť mají mnoho materiálu, který k tomu nasvědčuje např. lokace a potvory ze hry Resident Evil Operation Raccoon City a Resident Evil Dakrside Chronicles.
    Remake jedničky se mi líbil, pravda však je, že nostalgii z července roku 1998 na PSX nepřekonal. Pamatuji jak jsem si pořídil první díl, dohrál ho a v zápětí tu byl jako horká novinka díl druhý.
  • Myslím, že touhle hrou dostane Capcom řádně po tlamě, aby se mohl probrat a udělat pořádnou RE hru. Nic ve zlým, RE4 na Gamecubu je pro mě perla, ale tak nějak to tam dokázaly naprosto vybalancovat ve prospěch hratelnosti. A scény ve vězení nebo pobíhání po laboratořích s těma mutujícíma potvorama (a zvukama :) jsou snad nejděsivější v historii RE (a ano, mám dohráno i RE remake :)-
  • Byl jsme na 3D a film byl děsnej. Po několika málo minutách jsem si byl vědom, že nepohodlně sedim a nudím se. Režisér nedokáže vykreslit příběh postav, napínat nás, udělat tajemno, prostě nic. Jediné co se mi ve filmu asi tak líbilo, byl nápad s podzemní laboratoří, která má jednotlivá odlišná prostředí, ale rozvinuto a prodáno to rozhodně nebylo, škoda. Tohle se tak maximálně hodí rozřezat na třicetiminutové kusy a vysílat to jako televizní (béčkový) seriál.
  • I kdyby mi někdo říkal, že to je totální blbost, neposlechnu a stejně si hru pořídím. Myslím, že tak silné pouto, které u mne vytvořila série prvních 4 her, tj. RE1-3 a Code Veronica je již „láska na celý život“. To že se mění pojetí hry, je patrně zapříčiněno současnými trendy, jež žádá hráčské publikum. Z mé strany je velmi sympatické členění příběhu hry do čtyř prolínajících se kampaní. Hratelnost vypadá již nyní jako vždy suprově, po demu jen trochu obavy z ovládání. Systém krytí mi příliš nevyhovuje ale úskoky, plazení, převaly zase docela těší. Grafika mi připadá velmi pěkná zejména charaktery a animace. Velmi mě těší možnost uspořádat si časový sled příběhu. Toto možná již trochu predikoval RE Revelations, kde byl příběh paralelně odvyprávěn v jisté chronické posloupnosti, a kde tato možnost velmi chyběla. Recenze se mi líbila, nyní se budu těšit na dnešní zvonek zásilkové služby :-)
  • to te nejnovejsi film moc nepotesi :) asi nejohrsi ze vsech hranejch filmu :D
    doporujuju CGI filmy resident evil: degeneration a resident evil: damnation :)
  • Keyz
    Tak to je ok,dokonce jsem před chvílí koukal,že do to snad pojede i na Windows XP.
    Pak někdo může tvrdit jaky přínos mají hry co fungují na Windows Vista +.
    Jo funguje tam sice jeden efekt z DX 10 + a to je tak celé.
  • Já si to naopak s chutí zahraju, o příběhu to opět asi nebude, ale což.
    Až na ten nablblej příběh-nepříběh (zřejmě je třeba hrát starší díly aby to dávalo nějakej smysl) a pár drobností byla pětka solidní akce. Čtyřku jsem letmo zkoušel na emulátoru a taky to nevypadá vůbec zle.

    Zato trojka... Hraje se to pravda jinak, ale jestli je to nějak výrazně lepší než nový díly nemůžu posoudit. Nedostal jsem se totiž ani přes prvního bosse; chcípl jsem u něj snad třicetkrát po sobě, stačí dvakrát zaváhat a je konec. :( Rozdíl mezi obtížností hry samotný (dětsky snadná) a bossfightů je vážně na posrání, ale rozhodně ne strachy, a to mám jinak hry co představujou výzvu (Inquisitor :), Super Meat Boy, Binding of Issac) rád. Zatím jsem to z disku nesmazal, ale moc se mi k tomu vracet nechce.
  • residentevilfans
    Souhlasim hlavne ta hudba v menu ci nekterych pasazich je dobra a atmosfericka.Ta disco ci akcni hudba je priserna.
  • ZvacA
    Těžko říct, zda je to ona "atmosféra", která je typická pro první díly. Člověk v BH6 sice cítí jakousi atmosféru, ale není to ta " atmosféra ". RE6 má slušné momenty, to třeba uznat - sice ne tak překvapující a ne tak strachy frustrující, ale zajímavé jsou, ať u v Leonově kampani ( a v té obzvlášť ) nebo místy v té za Sherry, případně Jakea. Jenže, obecně celkově se tě hra nesnaží udržovat pod nějakým feelingem bezmoci, nedrží tě v šachu a ze strachu z neznáma od začátku do konce. Předhodí pár zajímavých míst, doplní ho jakože mírně deprimující melodií ( soundtrack sám o sobě se bohužel nezdá být nějak zajímavým, což se snad stalo poprvé v historii Biohazardu - má pár tracků typických pro sérii, které se uchytí, ale jinak nic co by člověka chytlo i při samotném poslechu a dávalo mu vzpomenout na pasáže ze hry ), ale nezbavíš se zkrátka dojmu, že je to jen na krátko a působí to navíc dost uměle. Možná zajímavě, ale uměle, ke všemu pod taktovkou skriptů. Prostě, atmosféra a zajímavosti jsou zde budovány jen na oko, než aby to pro hru mělo být primárem, což je škoda.

    A RE2 remake snad raději ne. Jednak si nejsem jistej, co by s tím Capcom udělal a taky souhlasím s jedním kolegou ze zahraničí, který prohlásil, že Capcom by se měl raději soustředit na vypilování a propracování nových dílů, než aby se pokusil předělávat - dokonalost - . Ačkoli se zdá, že jinak než Remaky starých dílů se reputace značky u řady lidí těžko momentálně zlepší.
  • Tady vůbec nejde o ovládání, chlape. Jde o to, že ty první RE díly byly zaměřený na vyvolání strachu a obav z každýho dalšího kroku. V těch novejch RE je to vše jen o přežití další a další vlny nepřátel, což je sice taky zábava, ale už tomu chybí ten hororovej prvek.
    Já si RE 4 a pak i 5 poměrně užil, když jsme to hráli s kámošem v kooperaci, ale oba dva jsme se shodli na tom, že tomu chybí to napětí, který tu sérii udělalo.

    Nemusíš mít nutně zastaralý ovládání a herní mechanismy z roku raz dva, abys mohl vytvořit kvalitní survival hru...viz Dead Space a tituly zmíněný v recenzi.

    RE6 si časem pořídim, ale jen kvůli tý 2 players coop, kterou mam fakt rád a která ve spoustě her tak moc chybý. RE6 je prostě solidní hra, která se ale bohužel příliš odklonila od svých předchůdců.

    A už vidim, jak to budu hrát, jak si vzpomenu na tenhle muj příspěvek a jak mi bude chybět kulhání se po Racoon City s revolverem v jedný ruce, zatimco druhou si držim pokousanej bok.
    To opatrný našlapování ve tmě, kde poblikávající lampy dělaj kdejakej stín o dost hrozivější, než původně je. Pár loadingovejch obrazovek a dveří, furt nic, nic a najednou mě zaskočí zombák za skříní, před kterou leží narafičená krabička s nábojema...tak tohle byl děcka RESIDENT EVIL: ORIGINAL *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit