Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    MUST HAVE !!! To prostě musím...
  • ZvacA
    V rámci RE dějových-teoretických linií je rozhodně co hltat- Sherry Birkin na scéně, nový druh viru na scéně, Leon a Chris poprvé v sérii tváří v tvář a hned si dají do držky, zase jednou jedna tajuplná, která ale zavání Adou, informace o tom, že Wesker byl fóťou a viditelné propletení všech tří hlavních scénářů navzájem - po téhle stránce se jedná o fanouškovskou lahůdku a nemá to chybu, ale Proboha - hlavně, ať se to taky dobře hraje, ať to není nejen dobře propracovaný dějový propletenec starých známých, ale ať alespoň jeden scénář z těch tří, přinese slušnou kombinaci survivalu a ať to znovu neudělá Biohazardu ostudu, což se vzhledem k aktualizovanému datu a pod výrazným překvapením z evidentního nasazení vývojářského týmu, trochu obávám opaku.
  • Takže to bude jen pro znalce předchozích dílů? V tom případě mám smůlu, protože sem ani jeden díl nehral (teda jen 5ku, která byla k časopisu, sem vydržel hrát asi hodinu, ale díky ovládání to skončilo ve skříni). Odpovím si sám - vůbec nevím, o co v tom traileru jde, takže asi bude znalost předchozích dílů nutná.
  • Zkouknul jsem trailer, spoiler nespoiler.

    Silný důraz na recyklaci postav se mi osobně příliš nezamlouvá. Pokud série pokračuje nějakým směrem tak pochopitelně není potřeba přeházet veškeré aktéry ob každý díl, nicméně zde u RE6 mám spíš pocit dolování z charakterů, ke kterým si už hráči určitou citovou vazbu vytvořili. Proto jsem rád, že alespoň některé tváře vidím poprvé. Nicméně jedna "staronová postava" se mi osobně silně nezamlouvá, anžto se jedná o klišé, sahající svými rozměry až k orbitální stanici ISS.
  • God-of-War
    Tak tohle bude přísný!!!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit