Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • epileptickejfish
    Teaser Trailer http://goo.gl/ef2Sk , no snad s toho nevyleze další L4D ala Capcom *2*
  • Docela jsem zvedav, nedavno jsem dohral petku, tohle je navrat k zombikum, takze proc ne *3*
  • Core
    Nehrál jsem ani jeden díl a teď už s tím začínat nebudu *1*
  • Co by tam dělal? Po RE1 byl považován za mrtvého a vše, co se dělo v Raccoon City kontroloval (doslova ovládal) z povzdálí. Až Code Veronica prokázala, že žije.
  • On hlavně už RE měl dvě coop hry - Outbreak a Outbreak File 2 - takže jeho komentář je značně vtipný. Když si člověk navíc tento článek přečte, tak zjistí, že to bude TPS, ne FPS, takže...
  • Přesně jak píše Raven, nejsi rozhodně sám.
  • Přesně tak, chtělo by to, aby se to (pokud budou dvě kampaně, tak alespoň jedna z nich) drželo příběhu Residentů. Nevím, zda si hrál, ale pokud chceš vidět něco více z Raccoon City, tak jednoznačně doporučuji Resident Evil Outbreak a Outbreak File 2, některá místa v Raccoon City byla prostě boží - například Zoo.
  • Tomýku náš, Resident evil je tu trošku delší dobu než L4D, a každej Coop pro čtyři hráče je teda podle tvýho názoru od roku 2009 (myslím že ten rok vyšlo L4D ) vykrádačka ?
  • To asi ne, nicméně pokud to vyloženě nebude jen sranda, co bude nosit značku RE a spoléhat jen na představení dobře známých lokací z jiného úhlu pohledu, tak při troše štěstí by přesto mohla nabídnout pár zajímavých momentů, které do universa mohou přidat další části, aby si člověk mohl udělat představu, co se vlastně v Raccoon city behěm virového průseru všechno dělo, kromě dějové linky hlavních charakterů. Například jsem zvědavý, jak bude vysvětlena ( pokud vůbec ) přítomnost amerických speciálních jednotek, které se navzájem likvidují s USS od Umbrelly a co a vlastně proč bude v Raccoon city jejich úkolem.
  • Neboj nejsi.
  • Jenom dalsi vykradacka left 4 dead.
  • Koop ve 4 v meste plnem zombiku a s tempem RE zni velmi lakave. Jen doufam, ze tu hru nezrychli a udrzi si stejnou hratelnost jako v 5ce (jsem totiz mozna jediny na zemi, ktery povazoval za skvely napad nemoznost chodit a strilet zaroven).
  • I kdyby tam byla mise na zabiti Leona, tak se to nebude povazovat jako spravna pribehova linie.
  • Psychotic
    Chriiis! *10*

    Opravdu v to doufám.
  • A vi nekdo jestli tam bude Wesker???
  • Popravdě jsem zvědav, jak to nakonec dopadne, protože někde se stále píše, že by mělo jít hrát za obě strany, někde se píše, že ne... Osobně mi představa, že by opravdu mohli zabít Leona přijde naprosto praštěná, takže doufám, že tam nakonec bude úkol ho zabít, ale nebude možné ho splnit - bude v tom hráči zabráněno.
  • pospets
    Ahoj,
    Je tam v prvni vete chybicka,cituji:"která vyjde letos na zimě pro obě konzole".
  • Neni :)
  • Takže tohle není regulérní šestý díl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit