Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si osobně myslím že Relevations mělo zůstat na handheledch. Možná port na Vitu, ale jinak už jsem od začátku tvrdil, že ta hra nebude na velké konzoli fungovat.
    Dohranou už jsem ji měl prakticky hned co vyšla na 3DS a tam jsem si ji nemohl vynachválit, ale když jsem se dozvěděl že se chystá port na velké konzole, už tehdy jsem říkal že je to špatný nápad.

    Na jednu stranu jsem rád že si ji zahrají i hráči, kteří doteď neměli příležitost. Na stranu druhou si říkám, že by si právě tito lidé měli užít nějaký plnohodnotný titul, stavěný přímo na jejich zařízení, ale aby byl zároveň tak kvalitní jako původní díla (1, 2, 3, Code Veronica a čtverka) a ne ty parodie 5 a 6.

    Recenzi jsem nečetl, protože na tiscali se u nich člověk většinou nas*re... (viz recenze na RE 6, která je špatný vtip).
    • Pěkně napsané a souhlasím s Tebou, ale já třeba bych si 3DS kvůli jedné hře (nepočítám Mercenaries 3D) nekoupil, tak jsem ocenil takový port...
    • maros.goc
      čo máš proti 5 a 6? však sú to skvelé akčné strieľačky
      • Co proti nim mám?

        Nulová atmosféra, zmršení většiny postav, zabití charizmatických postav (Wesker), uměle naklíčovaný a nefungující cover systém kterej v takové hře nemá co dělat, bossové velký jak patrový baráky, příběh kterej bych napsal i já kdybych zrovna seděl na hajzlu, špatnej pocit ze střílení, necharizmatický nový postavy (Wesker jr. je udělanej vyloženě podle nějaký podělaný šablony), a kompletně dementně pojatý souboje s bossy (viz v 6 díle, jak za tebou letí ty vrtulníky na kterejch se drží to monstrum, pořád tam letí u sebe a když náhodou jeden sestřelíš, tak na jeho místo přiletí druhej a zase udržuje tu stupidní formaci apod.. kraviny - takovej nesmysl nebyl ani v prvním díle kterej má skoro 20 let)

        Jinak už mi tam nevadí nic...
        • Radioaktivni_surikata
          Leonova kampaň byla v Resi 6 poměrně dost slušná a atmosféru měla lepší než celá pětka a tolika lidmi oblíbená čtyřka dohromady. Ty zbylý kampaně byly už moc řezničina. Jak to začalo naprosto šíleně, tou přiblblou quick time event sekcí, tak se to pak zklidnilo a fakt jsem si to užíval. Vůbec bych se nezlobil, kdyby ty quick time eventy vyhodili úplně, protože jsou podle mě absolutně nefungující kravina (záměrem je umocnit filmovej záčitek. Já nevím, ale čumět na jeden bod na monitoru a čekat, co se objeví za tlačítko místo sledování co se vlastně děje mi přijde fakt hloupý). Nebudu naříkat, že už to není starej dobrej Resi a kdyby se v další díly ubíraly podobným směrem jako Leonova kampaň v šestce, tak se zlobit nebudu. Hardcore fandům původních třech dílů se stejně Capcom nejspíš nezavděčí ničím, protože to ani moc nejde.
          • Vždyť tam z Leona v tý jeho kampani udělaly naprostýho blbečka. Člověk kterej to zažil prakticky od začátku a mluví tam na zombie prezidenta jakoby si myslel že mu jako bude rozumět a hned nákaza zmizí, nebo co?
            Nebo si potom vleze do výtahu s osobama z nichž jedna je podle chování pravděpodobně nakažená atd...

            Tohle ti jako vůbec nevadilo? Že ta hra tímto dělá pitomce jak z těch charakterů (např z Chrise tam udělali naprostýho lempla, kterej neumí nic jinýho, než bejt naštvanej na to že mu tam umírají lidi - jako kdyby se to dřív za jeho přítomnosti nedělo akorát tehdy měl aspoň všech pět pohromadě, protože jeho scénář nepsal trouba co se pravidelně pomočuje) tak i ze samotného hráče, kterýho nutěj takový nesmysly sledovat... Mě to vyloženě uráželo.

            A čtverka měla aspoň slušnou atmosféru a hlavně nápaditý bossy, který nebyly jen o tom aby si do nich střílel do chvíle než ti ukážou jebáka, kterýho musíš vymáčknout - např ten bouchač se skleněným okem, po tom co mu upadnou nohy, tak se začal chovat úplně jinak apod...
            A čtverka navíc tu sérii opravdu někam posunula. Kam ji pak posunula pětka? Nikam. Kam ji posunula šestka? Nikam. Akorát z toho udělaly pobouchanou akční hru pro fanoušky CoD (sami autoři braly že z tama šla jejich inspirace..).
            • Radioaktivni_surikata
              Ano, hrál jsem to na PC. Nechápu, v čem má bejt problém. Je to ta samá hra jako na konzoli, se vším co to obnáší. Čtyřka byla stejnej akčňák jako šestka s Leonovou kampaní, včetně těch přiblblejch quick time eventů. Možná měla lepší bossy, ale ten zbytek prostě vidím naopak. Velkou porci zásluhy na tom má grafika, nasvícení a podání barev. Plně osvětlenej zámek s místy téměř sluníčkovskejma barvama moc hrůzu nenahání. A to jejich mori rezmivir nebo co to furt žvatlali, tomu sem se nejdřív smál, než mě to začlo točit, protože to bylo furt a všude dokola. Evidentně se neshodneme, tak si alespoň nech řeči o blbým vkusu. Že si dáš příhodnej nick neznamená, že se z toho hned posadím na pr...
            • residentevilfans
              Zprznene ovladani?Ty jsi to hral na pc ze? *1* A ctverka mela perfektni atmosferu (podzimni les,prazdna vesnice,jeskyne,hrad,divnej ostrov s regeneratory a perfektni bosove!) v sestce a Leonove kampani je jen otrepany predvidatelny story pro deti! A universu asi moc nerozumis jinak bys nerekl takovou srajdu ze 4<6 Leon story! U tebe to je asi vec spatneho vkusu.
            • Radioaktivni_surikata
              Samozřejmě že hrál, a přes naprosto zprzněný ovládání dokonce 2x dohrál. A pořád si myslim, že Leonova kampaň v šestce byla lepší. U tý sem měl ve večerních hodinách se sluchátky sem tam nepříjemnej pocit mrazení. U čtyřky ani zdaleka. To u mě vystihuje pocit z atmosféry celkem jednoznačně. Opět zdůrazňuju, že se bavím pouze o Leonově kampani, protože ten zbytek byl děs a hrůza, o tom se s nikým hádat nehodlám.
            • residentevilfans
              Surikato hral jsi vubec ctverku? Leonova kampan nemuze nikdy prekonat 4 dil kde mel Leon jeste koule! *5*
            • Ale houby blbecka. Japonci maj holt jinej vztah k autoritam nez treba Cesi, ten moment s prezidentem mel bejt pro Leona emotivni dojak a ukazat, ze neni jen stroj na zabijeni. Neznamena to, ze by byl teplej nebo nevedel, co to je zombie. Taky ho nakonec sejmul. A s tou zenskou co vlez do vejtahu byla podle me spis scena pro novacky v serii. Preci jen to chvili trva nez se promeni a mel u sebe zbran, tak co. Chrissovu kampan jsem ani nedohral, to me nebavilo, psal jsem jenom o Leonove a jenom šestce, takže patej dil do toho vubec netahej. K Codu to mělo za Leona dost daleko, bylo tam par fakt dobrejch momentu. Ty zombie stiny v metru, prochazka mestem plnym zombie, hrbitov... Chtelo to jeste dopilovat a ani bych nezblept. Z Leona je tajnej agent s uber vycvikem, neni to uz 18 letej zajda, co se stal cerstve poldou. V jeho kampani se s akci prave docela drzeli na uzde. A atmosferou podle me jeho kampan nakopala ctvrtymu dilu zadek. Muj nazor.
    • residentevilfans
      Souhlas. Meli udelat radsi port na vitu. A re6 je fakt propad a to co udelali s Leonem je jako tvuj nevymacknutej bedar!
  • residentevilfans
    Naprosty souhlas a 6 je az moc! Totalni nuda! Cekam co predvede Mikami s Evil Within.
    • Velice doufám že jsi něco takového napsal i u Total War Rome II.
      • residentevilfans
        Co ma Total War II spolecne s Residentem? *7*
        • Že je to třeba totální nuda a hodnocené opravdu až moc? Nemluvě o tom dalším...
          • residentevilfans
            Tak bez spamovat pod recenzi na total war! Me to absolutne nezajima!
  • Ja nevim jak pan recenzent, ale ja si uzil Revelations daleko vic nez RE6.
  • Jack1947
    Smutne trochu je ze byt, cisla jsou jen relativni a vubec nemuzou obsahnout ani zminovany verdikt , kvality hry a vystihnout , stale mam v tomhle smeru radsi, (konkurenci) ale jen v hodnoceni , games je samozrejmne web o hrach ktery je na prvnim miste.
  • My rozumíte? Ale pane redaktore, no tak. ;)
  • BoB.2
    Pozdě ale přeci.
  • Jack1947
    Ts, nezbyva nez opet nesouhlasit, a to dost nahlas , mne se to libilo 8/10 (X360). Zamlouvalo se mi to i vice, nez maler Resi6 to ze to bylo kratsi atp na tom nic nemeni. Jo a s verdiktem taky moc nesouhlasim , to by pak mohl preskocit i ten Resi6 a nic by se nestalo.
  • BookerDeWitt
    K číslu se vyjadřovat nebudu, protože to samo o sobě prostě v dnešní době nic neřekne, ale zásadně nesouhlasím s verdiktem (a ještě s pár věcma, který jsou ale jen můj subjektivní nadhled), kde autor říká, že PC a konzolovej port nic nepřinesl. Ba naopak, je přesně to co hráči chtěli. Původní hru s lepší grafikou, odpovídající dnešním standardům (aspoň co se konzolí týče) a možná těch pár kravinek navíc, ale v jádru stejnou, protože Revelations dává možnost si přičichnout ke kořenům původní skvělé série ( RE1, 2, 3 a 4 částečně). Opravdu nechápu, co autor téhle recenze od hry očekával.

    Není to nic světoborného, ale je to vesměs to co jsem chtěl. Možnost si zahrát tuhle hru na svojím Xboxu. Nic víc, ani nic míň.
    • Ronox
      Ano přesně tak. Nevím jak se autorovi doopravdy líbí celá série včetně prů*eru 6ky, ale jestli 6ka má hodnocení 8 a tohle 6, tak je něco jinak. Vím jedná se o dva autory tudíž dva subjektivní názory, ale no tak! Revelations jsou záblesk toho, že by Capcom mohl stále udělat v budoucnu kvalitní RE hru s hororovým a survival prvkem bez Mikamiho. Možná se autorovi zdá, že další RE hra tohle zastíní, ale pokud bude stejně na h*vno jako šestý díl, tak ne nezastíní. V šestým díle byl ten záblesk jediný a to chvílema kampaň za Leona. A přesně jak píšeš. Pro někoho komerční tah, ale pro nás (čti nemajitele 3DSka) to je možnost zahrát si tuhle hru na jiné platformě.
      • residentevilfans
        Hezky napsano. Jenze resiho drzi uz jen postavy a potom co umrel wesker to jde do...
        • ZvacA
          A já si myslel, že žalmy za Weskera už skončily. Vždyť poslat ho do kytek byl jeden z nejzajímavějších momentů za ságu, nehledě na to, že si to podobný vyústění už od Code Veronicy žádalo. Capcom by naopak mohl hlavní postavy zatracovat ještě víc.
          • V pětce mohl Chrise zabít mockrát a míto toho pořád jenom žvanil...

            Jeho odstranění bylo strašně vlažný.
            • Jack1947
              Ve zminovane "5" se mi libil moment, kdy az na konci hry jsem prisel nato, ze mam furu penez a koupil vsechny zbrane atp... no a ten moment kdy jsem diky bugu nakonci Weskera poslal do kytek, byl hoodne legracni (1 rana a bylo po vsem). *15*
        • Ronox
          Jo to jo Weskera neměli zabíjet a navíc takhle divně jako v pětce, ale proč to nemůžou vrátit prostě zpátky k T-Viru? Si pamatuju jak jsem v demu dvojky nesnášel to šoupaní nohou zombíků. Malý počet nábojů, dvě lékárny a tolik zdrhaček. Když jsem umřel, tak jsem z game over obrazovky musel zavírat oči, ale stejně mě to nutilo hrát dál. Navíc by mohli udělat remake stejně jako tomu bylo u prvního dílu na gamecube, který všem doporučuju. I ta nula byla super. Většinu postav stejně můžou vrátit a místo Weskera by šel vymyslet jinej, charismatickej a podrazáckej záporák. Rozumím jejich tahům, že chtějí sérii "inovovat", ale pokud uděláte něco dokonalýho co definuje žánr, tak nevidím důvod proč ten žánr takhle znásilňovat až se z toho ta základní premisa úplně vypaří.
          • ZvacA
            t-virus je na poli biologických zbraní a v univerzu už archaická záležitost. :)
          • maros.goc
            ono to neide donekonečna ...pozri na Silent Hill, ktory taktiez definoval zaner a kazdou novou hrou sla ta seria ku dnu a to prosim nezmenila žáner a stále sa držala toho, čo načala 1tka
            • residentevilfans
              Jenze silent hill nema tak charakteristicke postavy jako resi! *5*
          • residentevilfans
            +1 Naprosty souhlas! Kdyz jsem dohral petku a zabil Weskra rikal jsem si ,takze tohle je konec resident evil serie?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit