Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě nejlepsi RE byly dily 1-CodeVx. Čtyřku jsem dohral, ale nejak me moc nebrala. Petku jsem hrál tak půl hodiny a potom odinstaloval, protože to je hrůza. Autoři by se meli vrátit ke starymu konceptu survival hororu, tyhle akcni moderny uz nemaji takovou atmosferu jako driv. Revelations mam demo na PS3 a musim uznat ze během ty chvilky co to jde hrat sem se bavil 100x vic jak u cely čtyřky a pětky. Pokud neudelaji dalsi RE ve stylu prvnich dilů je pro mě serie RE mrtvá :-(
  • 6/10? Tohle je snad špatný vtip. Raději si přečtěte recenzi na konkurenčním serveru začínající na H, kde jednak byla aktuální a hlavně hodnocením více vypovídající.
  • Jack1947
    Smutne trochu je ze byt, cisla jsou jen relativni a vubec nemuzou obsahnout ani zminovany verdikt , kvality hry a vystihnout , stale mam v tomhle smeru radsi, (konkurenci) ale jen v hodnoceni , games je samozrejmne web o hrach ktery je na prvnim miste.
  • Cekal sem od tohohle asi moc, smaznul sem to po chvilce hrani... a musim rict ze 6ka me bavila moc, sice uz to neni starej dobrej resident, ale zahrat si dobrou zombie hru ve split screenu s brachou je supr, a rikejte si co chcete, coop je tam udelanej skvele.
  • residentevilfans
    Naprosty souhlas a 6 je az moc! Totalni nuda! Cekam co predvede Mikami s Evil Within.
    • Velice doufám že jsi něco takového napsal i u Total War Rome II.
      • residentevilfans
        Co ma Total War II spolecne s Residentem? *7*
        • Že je to třeba totální nuda a hodnocené opravdu až moc? Nemluvě o tom dalším...
          • residentevilfans
            Tak bez spamovat pod recenzi na total war! Me to absolutne nezajima!
  • Resident Evil, serie na PS ONE a hlavne Na GAMECUBE nemá konkurenci od 5 dílu to všechno šlo dolu, snad se vzpamatují a vzpomenou si na Resident Evil Remake na GAMECUBE !!! To byl na tu dobu jasně nejlepší díl a pro mě i zůstává jedna s nejlepších her vůbec. Rád se k celé serii vracím a na GAMECUBE je to prostě zážitek.
  • Nepochopím ako môže rovnaká hra dostať dve odlišné hodnotenia?? Jediné logické je, že ide o technické spracovanie, ktoré je na PC horšie a trpí nižsími textúrami. Ale to by sa potom muselo zhodnocovať i pri indie hrách, čo sa nedeje.

    Takže ako to teda je? Dvojaký meter? No offence len mi to hlava neberie...
    • sleepless
      3DS verzi recenzoval někdo jiný, v jiném čase, na jiné platformě, s jinými nároky na hru atd.
      • ok seems legit *3*
        • maros.goc
          bože ..stačilo pohnúť rozumom ty nímand
          • bude to Blizzard Id ty chorý klamár pokrytecký?
    • maros.goc
      čo je na tom nepochopiteľné? pri prvej 3DS verzii sa na hru recenzent pozerá ako hru na 3DS, pri recenzovaní druhej PC verzie sa na to pozerá ako na PC hru (koho zaujíma či prišla z handheldu, je na PC tak má ponúkať veci, nastavenia, grafiku či ovládanie prisluchajúce tejto platforme)

      ..záhadá vyriešená, ešte niečo?
      • ešte stále si sem nedal svoje Blizard ID, ktoré by dokazovalo, že vlastníš Diablo 3 ako si sa chabo snažil klamať v recenzii k Diablu....lolko pirátsky klamársky
      • to isté ale platí i o indie hre keďže prichádza na PC ako tvrdíš....nejak ti tá logika nesedí...
        • Co je k nepochopení na tom, že od AAA hry s velkým rozpočtem a velkým vývojářským studiem se očekává vyladěnější a rozsáhlejší produkt než od indie studia s týmem o 1 člověku, tvoje vytahování indie her je mimo mísu. Co se Residentu týče, tak Capcom vydal hru, která je dobrá na poměry handheldovek, ale ve s rovnání s PC hrami už tolik neobstojí. Což taky není nijak složité k pochopení, ale ty sis chtěl prostě jen rýpnout, že?
    • Robotron3
      Dva recenzenti?
      • nie, pretože kedysi sa toto riešilo pri videorecenziách a recenziách a tam ostali známky rovnaké....toto je identická hra s 3DS, takže fakt nechápem nižšie hodnotenie....
  • Jsem velkým fanouškem série vlastním Nintendo Gamecube +Resident Evil 0-4 koupil jsem si tuto konzoli jenom kvúli residentovi.Revelations není špatný díl Jill Valentine je moje oblíbená postava(kvůli třetímu dílu který mimochodem považuji za nejlepší díl) příběh se mi líbil co mě trochu štvalo byla nutnost neustálého skenování okolí abych mohl najít náboje a bylinky taky mi chyběli zombie přesto ty slizké potvory také nebyli špatné celkově jsem jako fanoušek spokojen.Hráč s nickem radioaktivní surikata říká že se mu líbí Leonova kampaň v šestém díle a že měůl sem tam nepříjemné mrazení +tato kampaň měla lepší atmosféru než pětka a čtyřka to jako fakt?V tom případě jsme hráli jiné hry.Resident Evil 4 se mi líbí bohužel tento díl znamenal konec survivalu hororu jako takového a stala se z toho akční hra přesto to mělo dobrou atmosféru(hlavně v laboratoři kde bylo to monstrum co vydávalo takový ten siplavý zvuk když jsem to hrál na obtížnost profesional a usřelil jsem brokovnicí této potvoře nohu šla po mě ještě s větší intenzitou to byl adrenalin) pětka se mi nelíbila hratelnostně ale příběhově a beru ji jako uzavření série.Nechápu jak může někdo obhajovat Resident Evil 6 a jedno jakou kampaň je to hnus atmosféra,příběh všechno šlo do kytek sice jsem to dohrál ale jenom proto abych viděl jak ten guláš jménem příběh dopadne.Pokud sedmička bude jako šestka tak nevěřím že se hry prodá 5 milionů jako šestky ale sotva milion.Pokud někdy Capcom udělá remaky 2-Code Veronica beru hned jinak série pro mě skončila.
    • No, tak se najde člověk, kterýmu je Leonova kampaň v šestce sympatičtější než ve čtverce. To se skutečně tady setkávaj jen lopaty, který si to odmítaj přiznávat? To přece není vůbec na posr*ní, přátelé. Upřímně, podívá-li se na to jeden střízlivě, tak ať už mohl být čtvrtý díl sebelepší,například jeho příběhový zasazení do pupkových španělských vesniček, hradů, lomů a skalních komplexů, doplněnýho ještě podivnýma kastelánama, čarodějama a šílenýma vesničanama, prostě nemuselo sednou každýmu. Ona kampaň za Leona v šestce nebyla sice žádná učebnicová liga konceptu prvních dílů, a nějaký úpravy by racionálně snesla, ale svý kvality rozhodně měla, i díky počátečním lokacím v zamořeným městě od univerzity, metro po kostel a atmosferické vzpruze ke konci kampani v Číně, kde došlo k dalšímu virovému ataku. Pro mě osobně je kampaň v šestce oproti "pohádkovýmu" nasazení ve čtverce taky o něco dospělejší a zajímavější, byť obecně třeba čtvrtý díl mám rád taky. Vyvolávat tady kacířský teorie o tom, jak si někdo dovolí svým vlastním vkusem zpochybňovat stádem dogmaticky určený pořadí oblíbenosti jednotlivých dílů a zvolávat na základě toho něco o tom, že dotyčný tím pádem není znalý práva na univerzum, nehrál stejnou hru, nedrží se s náma za ručičku a kdesi cosi, je docela gumáctví. Není zase tak překvapivý, že si šestka najde, alespoň v jedné z kampaní, své fandy. Nějaká žumpa bez atmosféry a práce to střízlivě prostě není, přestože souhlasím s neustále dokola omílanými názory, že ideální díl ze série to není. A patří mezi ně dokonce i lidi, kteří se sérií začaly už od prvního dne vydání původní hry před více jak patnácti lety a přesto se k šestce staví kladně. Takže na kecy něco o tom, že sérii a oblibu dílů chápou jen její "pravověrní", sere pes. Ostatně, že některé oprávněné stížnosti doprovází i divně stavěná sugesce pro p*čoviny, to už tady bylo několikrát.
      • Radioaktivni_surikata
        To je snad nejlepší příspěvek co jsem tu měl kdy možnost vidět. Intelignentí, věcnej a bez zbytečnejch urážek.
        • residentevilfans
          Pravda s nevkusem jsem to prehnal za to sry. 100 lidi 100 chuti. he/he ma pravdu nebudu resit picoviny jako Pleskoslav. Jsem proste fanousek a chytil jsem mensi rage. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit