Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zdá se mi to, nebo je ten remake prostě copy&paste již existujícího GameCube remaku?
  Ještě že Mikami dostal opět možnost zase vyvíjet v rámci jistých mezí hru podle svého gusta ^_^
  • ZvacA
   To se avizovalo hned od počátku oznámení. Přijdou tam nějaký blbinky, který budou splňovat požadovaný dnešní grafický a zvukový standardy a možná se zapracují nějaký herní serepetičky čistě k univerzu. A zmínit by se snad dala i nově vyexperimentovaná možnost si moct zvolit buď klasické statické pohledy nebo údajný tps režim. Ale jinak jo, jejich snahou je pochopitelně předložit to, čím je Remake z GC. Což není špatně, protože v tomhle případě je svátek a primární nadšení hlavně to, že tento co do survivalu-hororu výtečný díl se vymaňuje ze své gamecube exkluzivity a bude si jej moct na současný platformy zahrát každej (přičemž emulátory sice jo, ale tehle krok je pochopitelně vítanější a bude snad funkčně spolehlivější). Každopádně, ta hra je konceptem dokonalá už na GC, takže není potřeba ji překopávat znova a od základů a hlavní myšlenkou je její přistupnost všem hlavním platformám.
 • tomu na obrazku uz ani ocne kvapky Visine nepomozu :)
  • asi sám zhulil tak dvougramový brko *1*
 • http://www.game-debate.com/news/?news=14092&game=Resident Evil: Revelations 2&title=Microstore Xbox Store Leak Reveals Resident Evil Revelations 2 + bonus k tomu i screen je z vězení :) už se nemůžu dočkat RE k návratu k hororu. asi se to možná bude odehrávat ve věznici nebo někde v blázinci podle obalu na DVD to napovídá a screen to potvrzuje 1 dil měl obal kde je Ruka a okno dveří potopená ruka a odehrávalo se to na Queen Zenobia a bylo to času mezi 4.dílem a 5.dílem. takže 2 revelations může být mezi RE 2 a 3 nebo ne.
  • ZvacA
   RE2 a RE3 mapují stejnou událost a děj u nich předbíhá nebo se rozděluje pouze v rámci několika hodin, maximálně jednoho dne, takže asi nemožný. Navíc některý poznakty z teaseru, jako například právě zmíňka o organizaci Terra save teoreticky vylučují, že by se mohl Revelations 2 odehrávat třeba jen paralelně ke starým dílům, protože v době, kdy se RE2 a RE3 odehrávají tohle uskupení by ještě existovat nemělo. Ale Capcom samozřejmě si může s chronologií pohrát jak je libo.

   Každopádně, co se týká vůbec celkovýho zasazení, tak prozatím skromná oficiální stránka na RE: Revelations 2 [ http://www.capcom.co.jp/rev2/en/index.html ] alespoň na svém pozadí zobrazuje asi ostrov, takže Capcom opět vsadí na tohle prostředí, kde by mohla být i snad ta věznice a tak dále. A pro zajímavost, necháte-li stránku chvíli neaktivní, tak se krátce objeví citát od Franze Kafky, který zní:

   Hidden places are beyond number and yet only one deliverance. But there are as many chances for deliverance as there are hiding places.

   Netuším, jestli je to z jeho Proměn nebo odkuď, ale osobně to raději překládat nebudu. :D
 • RangerCZ
  Doufám, že v Revelations 2 se dočkáme opět strachu.
  A mohli by odebrat parťáka a udělat samostatná co-op mise (kdyby někomu chyběli).
 • rami.cz
  Puvodniho RE1 jsem paril na PS1 a tento remake si necham libit na PS4 :) Moc se tesim, zase se nachvili vratim do detskych let :)
 • Diskuse pro Článek Resident Evil ve nevrátí jen v remaku, ale i v pokračování Revelations
  "VE VRATÍ" je asi tak fajn jako slibovat bezplatně DLC k RTW2, když o tom ani Sega nic neví... *13*
 • ZvacA
  Sice to bude chtít bližší info, ale prý chtějí Revelations 2 vůbec představit kompletně nové charaktery, prostředí a kecá se i tom, jak by měl časově navazovat vůbec k dosavadní lince. Ale podle toho, co lze v teaseru vidět to asi nebude tak horký:

  Pro zajímavost, na jaký indicie lze v teaseru narazit: V čase 0:29 - postava děcka míjí osobu ženy s dlouhými vlasy v pozadí, která se vzezřením podobá buď charakteru Racheal nebo možná i Jessice Sherawat z původního Revelations. Velmi nápadný nápis na oblečení jedné z osob - Terra save - je v univerzu název neziskové organizace, ke které by měla patřit i Claire Redfieldová, takže ji lze ve hře možná očekávat. Ještě v podobném čase je možno na obraze spatřit zaoceánskou loď, možná jako odkaz k prvnímu dílu Revelations. V čase kolem 1:05 je asi na deskách, co drží jedna žena, je uveden nápis "Itchy, Tasty" (svědění, chutný), což zase odkazuje na deníky v Resident evil 1, které signalizují symptomy právě t-viru a přeměnu infikovaného tímto virem v zombie, takže ve hře možná bude mít opět plac. U stolku, kde stojí děda je o zeď opřenej deštník (viditelný od 0:40s), což by mohl být odkaz na korporaci Umbrellu. Možná toho bude i víc.
  • Jasné Keeper´s Diary tiež ma to napadlo keď som si to všimol len som si musel pozrieť na wiki ako sa to volalo presne :D dúfam že sa vráti T-Virus :)

   May 19, 1998

   Fever gone but itchy. Hungry and eat doggy food. Itchy Itchy Scott came. Ugly face so killed him. Tasty.

   4.
   Itchy.
   Tasty.
  • Ronox
   No a hlavně tam zombíci vypadaj jako klasický zombíci. Já bych byl pro návrat klasickýho T-Viru.
   • ZvacA
    Pravda, alespoň podle toho teaseru by mohlo. I když i v něm je na konci vidět, že někteří zombies se v něm oháněj tyčkama, takže návrat klasických sotva se pohybujících mrtvol z prvních dílů se konat asi nebude. Ale uvidí se, prej by měla proběhnout hratelná ukázka ještě na TGS a s tou by mělo dojít ke zveřejnění některých informací o hře vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit