Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zapomněl si na kampaň za Adu Wong ta byla vůbec hustá, temná, příjemně obtížnější a hrála se jako 4ka tenkrát :)
  • TheGGG
    RE6 a 5 mě teda dost bavili, před nedávnem jsem hrál první díl (remaster) a bavil mě taky, z dnešního pohledu už ale hra svými mechanizmi zastaralá... za mě byl RE 6 dost dobrý..
  • RE6 je skvělá hra, nechte ji bejt. Za Leona to byl návrat ke kořenům, za Chrise to bylo něco mezi a za Jakea to bylo něco nového. 6 postav, 3 příběhy, jeden velký biologický poprask. Skvělý lokace, pocit ze střelby, UI a hratelnost (především vylepšený a zábavný dodging).
  • horší než díly 4,5,6 byl už jenom RE Raccon city, jak se hrálo za to komando, nebo jak se ten nesmysl vlastně jmenoval.
  • Porovnej si GTA1 s GTA5 a pak F1 s F4.
  • Gta bola tiez izometrickaa hu..ovina ako ten tvoj fallout 12 tak co kecas. Keby tie hry ostali v povodnej forme ja by ich urcite nehral.
  • Zapoměl jsi na Code Veronica X i když je fakt že ten příběh je už fakt ujetej. *1*
  • 1.2.3.Residen remake a zero.ostatni dili uz nejsou tak dobra nema to tu atmosferu muj nazor.
  • nebyla to ta samá hra, no... ale mělo to neopakovatelnou atmosféru, blízkou třeba Dark Souls... nevím... mně se mnohem míň líbil pátej díl, co už prostě vůbec nebyl Resident, ale takový CoD
  • Já doteď nechápu, co na 4 všichni vidí... Všude to sbíralo obrovské hodnocení a já to jaksi nevydržel hrát. Miloval jsem původní díly Resident Evil na PS1, ale tohle byl až moc velkej skok někam jinam. A kdyby se to nejmenovalo RE, tak by mi to bylo úplně jedno.

    Stejný problém mám s Falloutama (F3 hlavně a F4). Jsou to fajn hry, ale jaksi to nejsou Fallouty. Když kofolu naleju do flašky od Coca-Coly tak se z ní nestane Coca-cola....

    Mám rád změny a vývoj nějaký značky, ale všechno tak nějak s mírou. Dobrý příklad je asi GTA, to se postupně zvětšuje, ale furt se dá říct, že je v zajetých kolejích. A nejlepší příklad co znám je vývoj Jack and Daxter od "jen" skákačky po zbraně, auta a GTA like hru...
  • Očekávám návrat ke kořenům.
  • Kupim vsetky
  • Hnisavec
    8cka RE6? Vsak to bola sragora par excellence...v kazdom diele RE som utopil desiatky hodin...6tka sa nedala hrat viac ako pol hodinu...0/10 by som skor pochopil...to uz potom i filmy mohli ziskat Oskara za scenar a reziu
  • 0>4+5+6
  • Šestka je hrozná _račka vůbec nechápu jak toho mohli prodat víc jak 6 milionů kusů.Příběh,ovládání,souboje s bossy děs.A strašně mě tam _rali ty qte momenty hlavně řízení letadla to už na mě bylo moc a nedohrál jsem to.Pětka má super grafiku a příběh je taky fajn hlavně se mi líbilo jak to zakončily konečně Wesker dostal co si zasloužil.Čtyřku jsem dohrál minimálně patnáctkrát na Gamecube,Playstation 2,XBox 360 a rád si ji koupím znovu ta jako jediná má ještě hororovou atmosféru a taky je to po trojce můj nejoblíbenější díl.Každopádně tajně doufám že na E3 oznámí sedmičku *1*
  • Za mě můžu říct: Sem se čtyřkou, ale RE 5 a RE6 : Ne děkuji :D
  • "
    Osmička v recenzi hovoří dost jasně. A jestli si tenkrát hodnocení vybájil nebo nadsadil, pořádně si to brzy „vyžere“, až bude kvůli recenzi hrát šestý Resident Evil pro PS4 a Xbox One.
    "

    Mluvit o "vyžrání si" když se zmiňuje redakce, která odmítá přiznat, že dala 10/10 zabugované nedokončené hře (Skyrim) a následně podstřelila optimalizovanou odladěnou hru (Legend of Zelda:Skyward Sword) protože recenzent neuměl zacházet s Wii ovladačem, to je maximálně úsměvné.

    Spíš to bude "obhajoba 2.0" začínající na způsob "Ona je to vlastně moc skvělá hra, jen musíte zapomenout, že se jmenuje Resident Evil".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit