Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hry na PS se imho v očích mnoha hráčů dělí na ty který mají platinovou trofej a ty který nemají... A je jedno jestli je to indie, PSN nebo AAA hra...
    • Dodnes nechápu co na tom lidi vidí. Vždyt většina trofejí je za úplný blbosti!
      • Jack1947
        Je v tom vyzva, neceho dosahnout ma to sve kouzlo ( Pokud se to samozrejme moc neprehani.) *4*
        • God-of-War
          Jako treba Hakoom.. ten uz ma 100 level. *1*
    • Kolik procent hracu titulu ziska podle tebe platinovku? Imho to neni az tak vyznamna skupina hracu.
      • Nemám páru kolik, neumím říct číslo. Ale řekl bych že třeba 3/4 lidí se o nějakou platinovku pokusí, když mu to v oblíbený hře začne naskakovat.
        • ringmancz
          http://psnprofiles.com/stats/trophies?platform=all&type=platinum

          moc jich není
          • Wow, překvapuje mě že platinovku k Dark Souls má tolik lidí. Tu bylo peklo získat
            • ani ne.Me chybel jeden achivement do platinovky :-)
  • resogun je dobra hra!pekna recenze
  • Osviceny
    Dovolím si nesouhlasit pane Veskoslávečku. Jak k někoho může bavit blbá 2D hra, co je na tom zábavného ??Víte proč se s nástupem 3D přestali dělat?? protože to vůbec nikoho nezajímá, až v dnešní době hipsterů znovu ožívají. proč bych hrál toto, když za cca stejnou cenu mohu skvost jako skyrim
    • Jo když tady pisou krteni kteří na psku nikdy nehrali a mysli si ze grafika dela hru nereaguj na hru kterou jsi nikdy nehral
    • Nigga you just went full r3tard. Never go full r3trad.
    • použít slovo skvost a skyrim dohromady to je na pováženou....
    • Me zajima, jestli je hra zabavna. Jestli je 2D nebo 3D je pro me podruzne.
    • davidBray
      jak tě může bavit být tak blbej, co je na tom zábavného?
    • asi jsem holt jiny, ale ja z techto arkad uz davno vyrostl a nejake hospacky a 2D strileci arkady me nedokazou zabavit a byt nejakou vyzvou, abych se donutil k jejich hrani a dohrani. Jo pred 20 lety, kdyz jsem hral ProjectX, SuperFroga apod. to jsem se bavil kralovsky, ale nechce se mi verit, ze se u takovych hopsacek a "strilecek" jako tato hra muze zabavit dospely chlap, kdyz tohle hral jako dite.
      • Ale takhle je to u spousty her. Ja bych ti zase mohl rict, ze se nedokazi zabavit u cistych strilecek, protoze jako malej jsem se neco nahral Duka a Dooma. Originalni prvky se do her daji implementovat bez ohledu na zanr. Prave Mark of the Ninja je dobry priklad. A zase hry jako Call of Duty, Battlefiled v singlu nebo treba novinka na PS4 Killzone 4, nemaji co nabidnout hracum, kteri uz nejakou tu strilecku prosli. Nelze to generalizovat, vzdy je to titul od titulu.
      • Doporučuju střílečku Ikaruga. Tam se ukáže, jestli seš dospělý chlap nebo dítě...
      • Já mám zase jinou zkušenost: začínal jsem stejně (tebou zmíněné hry bych vybral jako jedny z nejoblíbenějších) a dnes hraju stále něco podobného, zajímá mě "instantní zábava", abych mohl za čtvrt hodiny opustit počítač / konzoli s tím, že jsem se dobře pobavil. Čili Resogun ano, i když si tu konzoli pravděpodobně nekoupím.
        • na instantni zabavu pouzivam MP serii BF, nebo WoT ci War Thunder, nebo strategie CoH apod. kdyz je vice casu.
      • Měl jsem podobný názor jako ty a to ten, že indie hry jsou jenom přeceňovaná módní záležitost. Pak jsem si koupil na doporučení Hotline Miami a ta hra změnila můj pohled na indie scénu. Je to prostě o tom, že graficky je hra sice hodně zpátky, ale ta hratelnost je nečekaně skvělá.
        Koupil jsem si i PS4 v bundlu s Killzone na který jsem byl fakt natěšený a nakonec to dopadlo tak, že jsem Killzone dohrál a teď ho budu prodávat. Naproti tomu Resogun je aspoň pro mě super hra u které jsem strávil asi 2x víc času než u Killzone a rozhodně se u toho i mnohem víc bavil.
        Jo a je mi 30 takže děcko nejsem a hipster už vůbec ne :)
        • to nema nic spolecneho s indie hrama, ale zanrem her. pokud me hra bavi, je mi jedno jak vypada. primarni je hratelnost a tu nachazim jednoduse jinde.
      • Veskoslav
        Ano takové hry jako Trine 1 a 2, Mark of Ninja, Sine Mora, Scribblenauts Unlimited, Rayman Origins a Legends, Giana Sisters, FTL, Botanicula, Awesomenauts spíše dávají najevo, že tento žánr rozhodně mrtvý není a mnohé věci jsou nové, neokoukané a skvělé.
      • davidBray
        to asi bude tím, že absolutně nevíš o čem mluvíš :) zkus si mark of the ninja .. třeba
        • to asi bude tim, ze naopak vim presne o cem mluvim. Hral jsem vetsinu toho, co zminuje Veskoslav vcetne Mark of the ninja a proste mi to uz nic nerika. Jedine FTL z toho seznamu me bavilo, ale to neni ani hopsacka, ani 2D arkada strilecka. Obcas se necham zlakat recenzi a oslavnymi odami v diskuzich a neco zkusim, ale osobne bych tomu nedal za sebe ani 4 z 10, proste me to ani trochu nebavi. Ja chapu, ze je to urcene primarne pro mlade hrace a deti, takze bych nikdy nenapsal neco ve smyslu, ze je to sra*ka nebo tak neco.
    • Ristoro
      Skyrim na PS4? To by byl nextgen jak prase s tou "nádhernou" grafikou :D.
      • ehm
        http://www.youtube.com/watch?v=EJx-iBco9Ms

        tohle by snad ty novy konzole utahly :)
        • I s těma modama to pořád nevypadá líp než čtyři roky starej Red Dead Redemption
          • Jack1947
            Fakt, srovnavate tohle s RDR kdyz je to uplne ale uplne neco jineho ? *7* (nebo Skyrimem coz je jeste vice vedle)
            *12* *12* *12* To by potom treba bylo aby se navstivila doporucovovana Optika na vysetreni a zjevne i nejaky ten psycholog hromadne. Vicemene. Kdyz pominu ze RDR bezi na enginu GTAIV. Njn vedle jak ta hedle ze. *15*
          • Tiez musim povedat ze nic moc akurat hi-res textury ale ze by to bolo nejake krajsie :/
            • vlastik.plaminek
              flashi, a co jako chceš mít ve westernovce místo prázdných plání? Obchodní čtvrť s Wallmartem? Taky mě ta prázdnota občas srala, ale pořád lepší, než nelogická přeplácanost typu tajemná hora aka kopeček 10 metrů za městem.
            • myslis ty kilometry prázdných plani v RDR kde nic není? jo to by byl slusnej benchmark, běželo by to tam hafo fps:) Co clovek to názor, RDR mam doma a bavilo me asi 3 hodiny..Skyrim 450...
              Ale ted vazne, RDR je pekna hra,ale me vic sedi to co dela Bethesda..a zrejme to je tak ze ty vis vic o RDR a ja o Skyrimu, takze..tak nejak..
            • Malleth
              Ani omylem, RDR bylo do vydání GTAV benchmark openworld her
            • presne to co pises se da rict i RDR, akorát tam chybi ty hi res textury a trsy travy:)
              Ale spis jde o věc vkusu.

              PS: ale vazne tu navstevu ambulance zvaz, ja tam uz byl a ted to vidim spravne:)
            • Malleth
              Vtipný, ale textury z vysokým rozlišením a trsy trávy ti pořád nezakryjou obstarožní nasvícení, mizerně vymodelovanou krajinu a textury co tilujou jak za krále klacka. O vzhledu a animacích postav ani nemluvim
            • Vy dva nede mnou.
              Dům zdraví

              Jeseniova 139

              Praha 3

              130 00
              To je adresa ocni ambulance v Praze, je kvalitni, ted mají vanocni prázdniny, ale po novem roce doporučuju navstevu:)
    • Veskoslav
      Až na to, že hra je 3D, ale budiž. Reaguji na trola, takže je to pochopitelné. Na PS4 Skyrim? Ani ti trolové neumí... *7*
      • Osviceny
        Možná vypadá 3D, ale pohybuješ se ve 2D prostředí, takže 2D hra, achjo Veskoslávečku.... Kdo řekl že bych ten Skyrim hrál na PS4 ???
        • Veskoslav
          Opět moje chyba, že budu reagovat. Možná proto debílku že se jedná o PS4 titul. A pro majitele konzolí PS4 je to, že si můžeš koupit Skyrim za nízkou cenu defacto jedno, protože oni chtějí něco na svou konzolí. Už to chápeš? Nauč se aspoň trolit, tohle nemá žádnou úroveň.
  • Veskoslav
    To nejlepší, co jde v současné době sehnat na PS4. Ironií je to, že je to defacto Indie hra, kterými někteří zdejší "konzolisti" tak pohrdají. Jinak pro majitele PS+ je tento měsíc zdarma k zakoupení.
    • Nejlepší ? Už jste hrál Knack pane ?
      • Veskoslav
        Myslíš tu frustrující hru s "robotkem", kdy obtížnost je nastavena tak, že jenom zvýšili HP nepřátelům? Nudnou koridorovku, kde bojový systém je jak z pravěků a systém 4 komp je "dostačující? A za cenu takovou, za kterou by se nestyděla ani žádná velká hra? Sice jsem kvůli recenza zatím v 6. levelu ze 13. Ale i tak ta hra není pro nikoho. Ani pro dospělé a ani pro děti.
  • proboha proc prstenec? to to nemohla bejt normalni efektni strilecka jako r-type a tisice jejich klonu? me se jen z toho videa udelalo spatne hrat to asi budu vedet proc se pise na obalech her varovani pred epilepsii *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit