Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle by mě lákalo jenom pokud by tam byl singl (a at je to klidně horská dráha jako u COD... prostředí na to mají zajímavé)
    • Jack1947
      Jn, singl byl nejmenší mínus no.
  • Mě třeba Titanfall bavil. Sice měl celkem málo obsahu ale jako hra na odreagovaní byla výborná. Rychlá, svižná a souboje titánů tomu dodaly zábavu. Na pokračovaní se určitě těším. Akorát by to chtělo zapracovat na té kampani. Multiplayerová kampaň byl skvělý nápad ale chtělo by to nějak vylepšit.
    • Přesně, Titanfall je skvělá věc po práci. Přijdu, sednu, během chvíle jsem v brutální akci a dle toho, kdy chci jít spát nebo jak mě to baví zahraju 5 nebo 20 her. Navíc s novejma mapama je tam obsahu až až.
  • Morraw
    Neplacené DLC zní dobře, ale to by to Respawn nesměli vydávat pod EA. Season Pass zadarmo stejně vydali asi jen proto, že si ho nikdo nekupoval, a tak si chtěli šplhnout u hráčů.
  • Titanfall co sbiral jednu osmicku v recenzich za druhou, ted po nem nestekne ani pes, Titanfall je jasna ukazka dnesniho bodovani her.
    Hra ktera dostava vsude osmicky musi vydrzet podstatne dyl, je to rok od vydani a Titanfall umre, dukaz sou DLC zdarma aby to aspon nekdo hral.
    Nutno ale dodat ze ani kdyby to bylo F2P tak bych to nehral, ikdyz prvotni napad neni spatne, zpracovani nedopadlo nejlip.
    • pes nestekne?! nemam problem sa tam do minuty pripojit a zahrat si, ono ani o CSGO nescitas kazdy den, zjavne tu hru nemas a na Titanfall 2 sa teda rozhodne tesim
      • Ano pes nestekne, v porovnani s ostatnima multiplayer hrama a rok po vydani je ta hra v klinicke smrti, coz dokazujou i ty DLC zdarma a ted zprava ze se bude delat dvojka, vsechno reklamni tah jak donutit hrace si na tuhle hru vubec jeste vzpomenout.
        Hru nevlastnim, hral sem na zkousku v te akci na 48 hodin, a hra me zklamala, call of duty s titanama v prumerne az skarede grafice.
        • Co dokazuji dlc zdarma u zaklinace?
          • Ze je to polsky crap. Az vyrostes tak pochopis.
        • podla mna teda nie, iba par online hier sa uchyti, aha steam tabulka (origin som nenasiel): http://store.steampowered.com/stats/:
          tak ktore su teda tie ostatne, co sa hraju?
  • Já u Titanfallu vydržel asi 10h a od té doby jsem ho nezapl né že by ta hra byla špatná jen příliš rychlé zápasy málo map takže stereotyp se dostavil hodně rychle.
  • Hru som skúsil cez ten ich gametime program, či ako sa to volá a fakt ľutujem ľudí čo za túto chujovinu vyhodili peniaze, dvojka ma samozrejme absolútne nezaujíma ale zase keby vyšla na wii u, tak to by bolo o niečom inom :D
  • Tak tentokrát i ten singleplayer
  • Stáhnul sem free DLC a drtím Frontier Defense na nových mapách. Co se týče pokračování, když bude singl a udělají něco s tím sterilních herním prostředím s nulovou destrukcí tak třeba i jo. V opačném případě max. 599,-.
    • Jack1947
      Tak vidíš, taky si to po delší době dám a na novýxch mapách dojedu tu 50tku. Proč zrovna za 599,. ?
      • Tak to je takový kompromis u her které nejsou objektivně špatné ale z nějakého důvodu nejsou uplně podle mého gusta a tudíž za ně nejsem ochoten platit v launchi plnou cenu. Uměrně s cenou klesají i moje výhrady a očekávání. Titanfall splńuje svůj učel kvůli kterému ho v PC držím ale za "stejnou" hru jen s dvojku v názvu bych už plnou cenu nedal.
        • Jack1947
          Makes sense...
  • Skvela zprava. 5vs5 bylo fajn a k tomu dobrej leveldesign. Kdyz jeste propracujou mp kampan tak ani singl nemusi byt. Hlavne se zamerit na titany, ty mi prisli paradoxne nejslabsi a vubec me nebavily.
    • Jack1947
      6v6 jinak souhlas a titáni nebyli tak slabý, mně bavily nejvíce naopak.
      • Kozy
        Máš pravdu. Mě teda vůbec nebavili, hrál jsem to jako normální fps. Čekal jsem od nich víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit