Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zas takova hitparada to neni, ale jako odreagovacka po praci na 15 minut je to primo usity. Vic nic.
  • N7N7
    carnius: Souhlas. *4*
  • Odulin
    Rozehráno a celkem dobrý...ale spíš na oživení vzpomínek. Nevím proč a nevím čím, ale přípomíná mi to Fernandez Must Die.:)

    Jo a pochvala na recenzi, která se mi dobře četla!
  • To si dělají srandu ne s grafikou, tohle bych ani neoznačil za kopii, vždyť první GTA mělo lepší grafiku než tato věc. Ne tohle fakt ne, já mám rád retro grafiku, ale musí být aspoň pěkně malovaná, jako starý fallout, jako to staré GTA. Tohle není retro tohle je devoluce.
    • Devoluce říkáš ...:) to je výstižnější než Demake ....
    • GlaDOS
      Pokud toto nepovažuješ za retro grafiku, tak to moc herní historie neznáš. Navíc RCR není kopie GTA.
      • Naneštěstí znám, od minulého století už toho mám taky nahraného dost *1* Wolf 3d, sokoban, keen, duna2, princ, nejrůznější simulátory, autíčka atd. Na grafice jako má tohle hra sem strávil spoutu času, ale i když si na ně z nostalgie rád vzpomenu už bych to nehrál. Ty hry takhle vypadali protože to líp nešlo, s takovouhle grafikou by tu hru nikdo tehdy neudělal kdyby to šlo jinak, protože to prostě vypadá hrozně. Já zas tak velkej fanda naleštěných shaderů nových her nejsem, a rád si dám nějakou retro hru, ale aspoň na urovni falloutu, nebo tiriana. Tvůrci téhle hry zacházejí do extrému, kterej v dnešní době nemá opodstatnění ani jako retro. Ale každej asi máme to svoje no.
        • Čéče, tobě uniklo to, že tady jde o stylizaci do osmibitové éry... tedy ještě dál, než o čem se zmiňuješ ty. Nic z toho, co jmenuješ, do časů atárka a spectra nezapadá. Jde řekl bych spíš o "next-gen" hry v porovnání s Dynamite Danem, Spyhunterem, Rick Dangerousem a tunami dalších osmibitových her ;-).
  • Zerathus
    2d vyblbárna s GTA2 grafikou která vsází na humor a nostalgii.Není to můj šálek čaje ale když bude v budoucnu sleva tak možná ... *3*
  • Trapárna. Až Hotline Miami ukazuje, jak se mají pořádně dělat retro věci.
    • sleepless
      Hotline ale není a nemá být retro věc...
      • Pak je mi to ovšem milá náhodička , že se stylizuje do konce osmdesátek i graficky ....
        • GlaDOS
          I graficky? To, že hra má pixelartovou grafiku neznamená, že se stylizuje do osmdesátek. Je to prostě takový styl grafiky. A to I u slova graficky nějak nechápu. Co je podle tebe na HM ještě retro? Hratelnost a hudba tedy ne.
          • Ty jsi trošku mimo. Hotline je pocta 80 létům jak stylisticky tak graficky.
  • Až bude v Humble bundle , tak se s ní budu mazlit ... nad 8 USD ale nejdu ;)
  • Pěkně napsaná recenze a i dobře típlý screenshoty. Na tuhle hru jsem se těšil a autor recenze mě jen utvrdil v tom, že je to fakt retro trip jak sviň. Zvlášť při projíždění těch screenshotů se mi vybavilo spousta old schoolovejch her, který jsem hrával za mlada a musim uznat, že pixelíky maj pořád to svý kouzlo.
    Bez těžší obtížnosti a 8 bit soundu by to taky ani nebylo ono.

    Pro mě je to určitě MUST BUY a to nejen kvůli tý retro nostalgii, ale i kvůli přenesení městský akce do dnes už tak dávných osmdesátek , protože to tu prostě ještě nebylo.
    Určitě by se našlo i pár dalších her a žánrů, který by po podobnym demaku nemusely bejt vůbec marný.

    @ GGG - Jo takhle, tak Ty ještě doluješ prachy z rodičů. Tak to potom omlouvá celej Tvuj příspěvek. Tvoje generace nehrála ani 16i bity, natož abyste dokázali ocenit starý, dobrý pixely. Já osobně hraju hry převážně moderní, ale občas neni nad to, dát si nějakej ten remake anebo demake jako v tomhle případě. Jsem rád, že mi je 29 *5* Old school is old school...
    • N7N7
      Z těch pistáciově zelených screenshotů vyloženě bolí oči. Grafiku bych ještě překousl, ale tato barva je mi dost nepříjemná. Ale asi to k tomu retru holt patří no...
      • GlaDOS
        Ve hře je několik barevných módů. To zeleny ladění vůbec nemusíš mít.
  • hitokage
    Teď bych ještě prosil recenzi na Hotline Miami, ať vím, kterou z těch dvou vzít jako první.
    • GlaDOS
      Hotline jsem rozehrál teprve teď, ale ty hry jsou dost rozdílné. RCR je sandboxová městská akce ve stylu prvních GTA s kopou humoru k tomu, zatímco Hotline je spíš takové arkádovější zabíjení, kde jde hlavně o postřeh a rychlost.
    • sleepless
      Bude....
    • ucho
      no z mého pohledu vypadá Hotline Miami lépe
  • No nevím chválit tydle starý hry jen proto aby si pan autor připadal jako znalec to je dost pod Vaší úroveň. IMHO by si hra zasloužila tak 4 z deseti i když já ji radši nehrál. Ono mít grafiku za 10 000,- a pak na tom hrát takovéto hry je skoro urážka času stráveného pracným dolováním těch prachů z rodičů.
    • walltar
      Ale člověka to nasere, když má grafiku za 10+K a potom na tom hraje indie s grafikou, že by stačila integra ... já to znám protože to ak u mě chodí ... ale co mám dělat, když žádné jiné hratelné hry nejsou? Akorát s taháním peněz problémy nemám ... já sem si na to vydělal v práci.
      • No já radši dám battlefielda 3 a abych si připadal jak intelektuál tak v mezičase luštím sudoku.
        A peníze bych si vydělával sám bohužel mám s každou prací strašný problém.... Vůbec mě nebaví
        • Jestli tě práce nebaví a jsi bílé pleti, tak to budeš mít v tomhle státě velkej problém. *1*
      • Robotron3
        Proboha, kdo si může kupovat grafiku za 10000? Proč to děláte? *8*
        • walltar
          Tak bylo na ní napsané, že je nejvýkonější ... Né hlavně kvůli tomu, že semtam se něco dá hrát na třech monitorech a potom už ta grafika dostává zabrat. A taky sem chtěl aby mě nikdy nic nejelo pod 60FPS...
          • Sestava teda žádnej zázrak. Za 40k? *1*
          • Robotron3
            Tak když někdo neví co s prachama. Já jsem spokojenej s PS3 za polovic :D
            • NO zrovna PS3 :DDD . Slušné výkonné PC jde poskládat i do 15 000 , pravda s podmínkou 60FPS ve všem si už musíš připlatit za vlastní rozmazlenost ;)
            • Robotron3
              Drahej komplex z dětství *3*
            • walltar
              Jo jo .. dost lidí co hraje hlavně indie má PC jak raketová základna *1*

              To už je ten mindrák z dětsví když nám PC kupovali rodiče k vánocům a my sme chtěli to nejsilnější a oni nám to nechtěli koupit. Já třeba za nic neutrácím, ale když vyjde nová grafika tak se musím držet abych ji nekoupil. Mám 7970, ale jak vyšla nová nvidia tak první co mě napadlo bylo, že bych si ji taky koupil. *1*

              Jinak mám prakticky tohle http://www.czc.cz/18739krrd4g3tac29vcr5d12r8/seznam původně sem chtěl ty grafiky dvě, ale udržel sem se. *1*
            • Walltar: Neboj taky to znám, když na pár měsíců starém PC za 25k hraju FTL, ale 40k? Co to proboha je?:D Jinak jsem tak nějak zpozoroval, že většina lidí co preferuje indie, má až moc naddimenzované pc:D
            • walltar
              Sem měl extra blbej rok a potřeboval sem si něčím udělat radost. tak sem si koupil PC za 40K.
        • MikeiXX
          :) Jenom trolluje, vůbec si ho nevšímej.
        • No nejsme tak velcí pracháči jako ty sry. My voliči KSČM nemáme na grafárnu za 50
          000,- co se prodává jen v omezené serii. Hold jako chudší člověk si musím vystačit s tím co mám
    • Robotron3
      Experti, co přiznají, že hru nehráli, ale to jim nebrání jí udělit hodnocení 4/10, to vždycky pobaví :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit