Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi trošku mimo. Hotline je pocta 80 létům jak stylisticky tak graficky.
  • Čéče, tobě uniklo to, že tady jde o stylizaci do osmibitové éry... tedy ještě dál, než o čem se zmiňuješ ty. Nic z toho, co jmenuješ, do časů atárka a spectra nezapadá. Jde řekl bych spíš o "next-gen" hry v porovnání s Dynamite Danem, Spyhunterem, Rick Dangerousem a tunami dalších osmibitových her ;-).
  • GlaDOS
    I graficky? To, že hra má pixelartovou grafiku neznamená, že se stylizuje do osmdesátek. Je to prostě takový styl grafiky. A to I u slova graficky nějak nechápu. Co je podle tebe na HM ještě retro? Hratelnost a hudba tedy ne.
  • zas takova hitparada to neni, ale jako odreagovacka po praci na 15 minut je to primo usity. Vic nic.
  • Devoluce říkáš ...:) to je výstižnější než Demake ....
  • Pak je mi to ovšem milá náhodička , že se stylizuje do konce osmdesátek i graficky ....
  • Naneštěstí znám, od minulého století už toho mám taky nahraného dost *1* Wolf 3d, sokoban, keen, duna2, princ, nejrůznější simulátory, autíčka atd. Na grafice jako má tohle hra sem strávil spoutu času, ale i když si na ně z nostalgie rád vzpomenu už bych to nehrál. Ty hry takhle vypadali protože to líp nešlo, s takovouhle grafikou by tu hru nikdo tehdy neudělal kdyby to šlo jinak, protože to prostě vypadá hrozně. Já zas tak velkej fanda naleštěných shaderů nových her nejsem, a rád si dám nějakou retro hru, ale aspoň na urovni falloutu, nebo tiriana. Tvůrci téhle hry zacházejí do extrému, kterej v dnešní době nemá opodstatnění ani jako retro. Ale každej asi máme to svoje no.
  • GlaDOS
    Pokud toto nepovažuješ za retro grafiku, tak to moc herní historie neznáš. Navíc RCR není kopie GTA.
  • Jestli tě práce nebaví a jsi bílé pleti, tak to budeš mít v tomhle státě velkej problém. *1*
  • Sestava teda žádnej zázrak. Za 40k? *1*
  • N7N7
    Aha, tak takové slovíčkaření já přímo zbožňuju. *7* *2*
  • N7N7
    carnius: Souhlas. *4*
  • Odulin
    Rozehráno a celkem dobrý...ale spíš na oživení vzpomínek. Nevím proč a nevím čím, ale přípomíná mi to Fernandez Must Die.:)

    Jo a pochvala na recenzi, která se mi dobře četla!
  • To si dělají srandu ne s grafikou, tohle bych ani neoznačil za kopii, vždyť první GTA mělo lepší grafiku než tato věc. Ne tohle fakt ne, já mám rád retro grafiku, ale musí být aspoň pěkně malovaná, jako starý fallout, jako to staré GTA. Tohle není retro tohle je devoluce.
  • sleepless
    Hotline ale není a nemá být retro věc...
  • sleepless
    Bylo to myšleno trošku jinak, ta hra není rozhodně jen o nostalgické/retro grafice, ale o retro obsahu, hratelnosti atd., proto ten "vhled" :)
  • ales.smutny
    On tak vysvětluje, že ta hra je právě o něčem víc, než jen vzhledu...a zapomněl, že musí polopaticky...
  • N7N7
    Vhled je něco úplně jiného, probuď se. *3*
  • Zerathus
    2d vyblbárna s GTA2 grafikou která vsází na humor a nostalgii.Není to můj šálek čaje ale když bude v budoucnu sleva tak možná ... *3*
  • Trapárna. Až Hotline Miami ukazuje, jak se mají pořádně dělat retro věci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit