Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Proboha, kdo si může kupovat grafiku za 10000? Proč to děláte? *8*
  • walltar
    Ale člověka to nasere, když má grafiku za 10+K a potom na tom hraje indie s grafikou, že by stačila integra ... já to znám protože to ak u mě chodí ... ale co mám dělat, když žádné jiné hratelné hry nejsou? Akorát s taháním peněz problémy nemám ... já sem si na to vydělal v práci.
  • Robotron3
    Experti, co přiznají, že hru nehráli, ale to jim nebrání jí udělit hodnocení 4/10, to vždycky pobaví :)
  • No nevím chválit tydle starý hry jen proto aby si pan autor připadal jako znalec to je dost pod Vaší úroveň. IMHO by si hra zasloužila tak 4 z deseti i když já ji radši nehrál. Ono mít grafiku za 10 000,- a pak na tom hrát takovéto hry je skoro urážka času stráveného pracným dolováním těch prachů z rodičů.
  • frag.ment
    Co máš proti bobrům? Náhodou je to docela pěkný zvířátko k mazlení ;-)
  • 13_11
    A já bych přidal svou kritiku: nespi na hodinách ČJ!

    Výmluvy...
  • MikeiXX
    Hra je skvělá. Mám nahráno asi 5 hodin a bavím se náramně. Jen bych měl pár poznámek k recenzi. Ta obtížnost mi zdaleka nepříjde tak hardcore, jak popisuje autor. Spíš bych tam viděl jinačí problém a to, že dobrá hodinka/dvě hraní příběhové části je primitivní a pak nastane najednou šílený skok a rázem je to výzva. (speciálně poslední příběhovka je co poplatná 80. létům) Ale není tam žádný mezistupeň. Prostě z Very Easy na Hard.
    A ještě mě trošku mrzí, že se autor zmínil jen okrajově o hudbě. Zasloužila by si určitě alespoň o trochu větší prostor. 8 bit je kouzelnej.
  • každá ne :) mohl bych vyprávět... ale už musím jít spát.
  • země plná trpaslíků taky bylo dobrý album , poslední dobrý ... *3*
  • N7N7
    Hra si určitě své příznivce najde, ale já už na to jaksi nejsem, tohle mám už za sebou. Taky mi přijde dost laciné, aby hlavním tahákem hry byl pouze nostalgický vzhled. Až budu mít náladu na dávku nostalgie, tak si radši dám inzerát, že hledám holku s bobrem.
  • ucho
    No jsem pro každou srandu, ale podíval jsem se na WTF review a tam z toho taky nebyl moc odvázanej. Já z videa taky ne, nepřišlo mi to moc zábavný, zvláštní hratelnost. Podotýkám, že grafika mi vůbec nevadí. Ale jak tu někdo zmiňoval, GTA 2 na mě působí taky zábavněji. Jestli to budou někdy dávat za dolar nebo dva, tak možná obětuju, abych vyzkoušel na vlastní kůži, jinak si to asi nechám ujít.
  • N7N7
    Problém je v tom, že staříkům to často už moc nejde. Každá kapela je nejlepší na začátku a postupem času se téměř vždy změní k horšímu. Viz třeba parádní první tři alba Kabátů vs srance které zpívají dnes. Nikdy už to nebude takové jako tenkrát.
  • Keyz
    GTA I mně bavilo více.
    I když mise zde jsou zajímavé.
  • hateři pochopili, že máš recht, tak šli spát...
  • Takže Dobrý den, nechápu jak tato hra mohla dostat 8/10 ? Chápu že je spousty dobrých indii her které si to zaslouží ale tato hra opravdu ne. Nic zabavnýho my na tom nepřišlo ani originálního. To si radši zahraju starý dobrý GTA 2. Hateři do mně. *3* *4*
  • Robotron3
    U těhle her si připadám, jak když jdu na nějakou kapelu staříků, co to vařili před třiceti lety, a pořád jim to jede jako za mlada :)
  • Takovýhle komentář čekám u každého dílu CoD :D
  • walltar
    Tak čekám kdo první napíše jak mohla hra s takovou grafikou dostat osmičku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit