zavřít
...

Retro GamesPlay: Colony 28

Vlastně byste vůbec nechtěli, aby se fikce z české hry Colony 28 stala skutečností. Kdyby k tomu došlo, tak by lidstvo už pár let žilo v pracovních táborech – prohrálo by svou válku s vetřelci už v roce 2013 a ze Země by se stala kolonie s pořadovým číslem 28. Všechno ale ještě není ztracené. Stačí...
  • HerrLogan (anonym)
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Možná první gamesplay, kde si říkám, "proč proboha tohle?"
    22.5.2017

reagovat

• Martin Bach (inkognito)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Právě jsme na YT uploadovali opravene video, kde uz by mel byt zvuk v poradku.
    22.5.2017

reagovat

• Ind (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Vytáhněte audiostopu a upravte synchronizaci, nebo to video rovnou smažte. Bohužel se na to nedá dívat :(
    A zrovna tady mě to celkem mrzí, protože mám s Colony 28 zvláštní vztah.
    22.5.2017

reagovat

• Luke tiscali.cz (Lovec beze zbraně!)
    14 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ahoj! Karel Matějka (autor Colony 28) poskytl hru ke stažení na tomto odkazu: drive.google.com/file...U/view
    20.5.2017

reagovat

• Aa (anonym)
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      děkujeme Karlovi *4*
      20.5.2017

reagovat

• cureman tiscali.cz
      8 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Paráda, také moc děkuji a určitě vyzkouším. BTW příjemný gamesplay jako vždy, díky.
      PS: líbí se mi pojmenování souborů. Třeba u zvuků je BUCH, nebo NIC, ale nejlepší jsou K*RVA1 a K*RVA2 *1*
      21.5.2017 upraveno v 04:20

reagovat

• Darkman (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Je to Retrogames, takze tam muze byt cokoliv ze starsich her! A Nerad! Rozumbrado *5*
    20.5.2017

reagovat

• Petr (anonym)
    6 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Colony 28 podle mě pomohlo hlavně to, že je to česká hra (jako většině podobných produktů). Kvalitou však spíš podprůměrná střílečka, která vypadala ošklivě už před těmi dvaceti lety a i dnes ji trumfne kdejaká automatová střílečka i staršího data. Přirovnávání k Blackthorne a Flashbacku je spíš výsměch, protože jejich kvalit ani zdaleka nedosahuje, pouze si bere s Blackthorne schovávání a z Flashbacku filmovost. Připomenutí této hry je fajn, ale žádný doporučeníhodný klenot to není.
    20.5.2017

reagovat

• Aa (anonym)
      8 souhlasí, 1 nesouhlasí
      nesouhlasím, v době vydání mi přišlo, že to má krásnou "fotorealistickou" grafiku kde ani nejsou vidět pixely, prava, zub času se na tom nepodepsal nejlépe
      20.5.2017

reagovat

• ALHAZRED facebook.com
    4 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Takovadle plošinovka s panačkem co strili byla predminule *1* posloucham vas rad, ale koukat se na to neda...Měli by ste davat spiše naky prelomovy hry, treba Dungeon Master, Stonekeep, nebo co treba Ultima Underworld...ale Syberia byla boži... *14*
    20.5.2017 upraveno v 11:38

reagovat

• MaCish (anonym)
    12 souhlasí, 0 nesouhlasí
    od 1:32 je v celém videu o dost zpožděný zvuk
    19.5.2017

reagovat

• FastIkarus tiscali.cz
      4 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Zajímalo by mne, jestli s tím ještě redakce bude něco dělat, nebo je to nenávratně ztraceno...
      20.5.2017

reagovat

• Luke tiscali.cz (Lovec beze zbraně!)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Ahoj, omlouváme se za desync. Bohužel jsem na to přišli podobně jako diváci. Budeme to řešit a příští videa už budou zase správně syncnuta.
        20.5.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.162.164.86.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.