Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Zase vy dvaja ? :D

    Som neskutočne rad, že RETRO bude pokračovať...vidime sa...

    Vy dvaja by ste kludne mohli prezentovať aj novšie hry, trebarz rok dva po vydani, ked už je opatchovana, podlcčkovana, proste dokončena, ohrana, vyskušana-ja by som to pozeral !!

    • Inquisitor

      Končí v srpnu.

      • ALHAZRED

        Ty si nepočuval...

        http://retronation.cz/

        https://www.youtube.com/watch?v=v6EgA1DQo4I&feature=player_embedded

        • Inquisitor

          Tak od tebe to vyznělo tak, že nekončí na games. O retronation vim, jenom jsem si to špatně vyložil.

    • Praveze nie. Retro dvojka nehra hry len preto, ze su retro ale preto, ze je o nich co hovorit. Casy kedy jeden clovek (napr John Romero, Sid Meier) alebo uzka skupina ludi (napr. Pyranha bytes) dokazala vytvorit nieco doslova niekde doma v garazi. Vyvoj vtedy bol neisty, problematicky a rozhodne nikto netusil ci vobec dostane za svoju pracu zaplatene.

      Od roku cca 2000 uz sa hry vyvyjaju korporatne, tam uz vela k tomu nieje co povedat. Samozrejme, dnes mame stale urcitych vizionarov (Michael Morhaime, Phil Spencer), ktori spravili pre herny priemysel vela, ale uz to niesu ludia co doma zacali z nicoho a zastavili funkcie od programatora az po grafiku. :-) 

      • iSpirit

        vznikají mnohem hlubší díla než v minulosti. Hloubka Nieru či Somy je fenomenální. Bohužel   to chce mít dohled větší než za roh. 

        • omiklon

          jj, vysoké FOV je důležité..

          • Jack1947

            Nemá smysl se s tímhle t/r/otlem o něčem hádat, furt si pojede svou.

          • iSpirit

            debilní kecy si nech pro ty, koho to zajímá. 

            https://www.youtube.com/watch?v=ytz04GTkMBw


            Pokud je nějaká hlubší hra než Nier, tak mi to pověz. Ale zkus to to nějak i objasnit. Zkus samozřejmě použít psychologii, filozofii, protože tady očekávám analýzu hloubkovou. Jen si uvědom, než začneš diskutovat, že vím dost o Automatě i množství dané hloubky. Jen abys věděl.  Jinak samozřejmě F**k Off.

      • uher

        Že nejsou? Co třeba takový Salt and Sanctuary, nebo Axiom Verge a jím podobné. Jsou to jedny z nejlepších her co jsem za poslední roky hrál...

      • ALHAZRED

        Raz za dva, tri mesiace vyjde gameska, ktora sa povedzme chalanom pači, a tu odprezentuju ako svoju srdcovku, proste TOTO mam rad, takto a takto som si to užil, a verim tomu, že vždy budu mať k tomu čo povedať...

      • ALHAZRED

        Ja viem moc dobre o čom je RETRO...

        Mne ale nejde o to že v devadesiatkach dvaja typci programovali gamesky v garaži,

        na kolene a urobili dieru do sveta, zmenili počitačovy svet a ovladli vesmir ALELUJA toto som sa napočuval všetka česť a slava...

        Mne ide skôr o to, o čo išlo, multimedionalnemu časopisu KLAN ktory bohužial zanikol...

        ukazovať hry, ktore sa im pačia, a tak ako sa im to pači, žiadne komečne šity ala Activision,

        proste HRY, ktore od čias jarmočnych automatov po dnes maju svoje čaro, a zaslužia si extra prezentaciu...chlapci mate volnu ruku, jedine na čom zaleži je počet sledujucich JE TO NA VAS...

        • Jack1947

          No změnil se svět spíše s příchodem prvních her( těch lepších) to je tak rok 1970(1980) a méně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit