Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něj hra na PS1.Takovej jízdní model už nikdy potom nebyl.
  • jo..díky té debilní garáži jsem tu hru nikdy nehrál :(( neuměl jsem anglicky, takže jsem nevěděl co po mě chtěj.. :( ..né moc zrovna "zlatá" chvíle dětství :D
    • Když jsem jako dítě tu hru dostal, tak jsem taky nevěděl která bije a jezdil jen volně po městě a stříhal filmečky :D Měl jsem hry s otevřeným světem rád, tehdy oba díly Midtown Madness a Driver a první GTA shora. Ale tak o dva, tři roky později jsem se ke hře vrátil a začal bojovat s tou garáží, zjistil jsem, že burnout má tlačítko na klávesnici a ten pocit, když jsem tu garáž dokončil a získal úplně jinou hru než jsem měl posledních několik let !!! Pak každá mise nové překvapení a poslední mise brutál. Pokud tě štve jak jsi hru nehrál, nainstaluj, udělej garáž (není to lehký ani když víš co po tobě chtěj) a dohraj to, budeš se cítit líp *5*
    • Tak jsi šťastně deformovanej.
  • Nejlepsi hra meho mladi,stravil jsem u toho s kamosi desitky hodin a grafika byla naprosto uzasna.Mam doma jeste originalku s cenovkou 1990kc:DD
    • Já mám originálku z akce v Hypernově za 399 :D
  • Sranda :) Pamatuji si grafiku jako skoro realistickou :D Tohle jsem fakt žral.
    • Také mě překvapilo, jak je to ošklivé, když tenkrát to byla paráda. Hrál jsem to tenkrát jenom chvíli, ale grafika se mi líbila.
  • To je velká legenda. Pamatuju na zlatý časy doma s PS1. Měl jsem asi 20 her, ale na všechny se víceméně prášilo, potože Driver.
  • Jak píše kolega dole, test v garáži mě taky zajímá. Já se tenkrát přes něj nedostal a tím to pro mne končilo :) Obětoval jsem tomu skoro celou noc :)
  • Lukyz
    Tak schválně jestli se dostanou přes počáteční test v garáži *1*
    • Já ho dal po několika letech, tehdy jsem o nějakém mazání file neměl ani potuchy :D
    • Vidlec
      Tak Olejník si nakonec test povodil :D
    • ja to vždy srabácky smazal jako file, takže mi to skočilo vždy rovnou do první mise. kaji se, ale nemohl jsem jinak...
    • přesně to samý mě napadlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit