Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj,

    vase retra jsou super :) akorat prosim Oli mikrofon trochu vyse casto je slyset jak funis :) (nic ve zlem)
  • Chlapci v MK2 by som vas strasne strasne porazil...... *5*
    • Zagro
      To bysme si ještě pověděli :) MK2 je the best, ale jednička taky měla svoje kouzlo, hlavně díky bojům 1vs2. Obvzláště, pokud jsme ji mohli pařit na pouti v zaprděné maringotce za 2Kč za hru. Nebylo nic lepšího než tam postupně vyklepat půlku města :)
    • a k čemu ti to je?
      • k onanovani
  • Pánové Retro Gamesplay jako vždy super, samá chvála. Ale já gamesplaye sleduji většinou až po skončení a v tomto (a v dalších) poskočilo snad třikrát video trošku dopředu, řekněme o 15-20 vteřin, neví někdo čím to je?
  • Chybel vam tam treti aby (do toho) kecal kdyz jste si to rozdavali ;)
  • aiculedsul ? *1*
    • aiculedssul *1* oprava
      • Zagro
        a pak F9 :)
  • Jak tlustej kabel Pavle? Ten je pořád stejnej. Co to meleš?
    • asi myslel tlukabel
    • ravux
      To byla metafora *3*
  • k této šílenosti tuším existoval i béčkový film s techno soundtrackem. Pamatuju tu hru ještě z arkádových automatů
    • Blue.Shark
      K značne obecně: dva filmy, seriál Mortal Kombat: Conquest, kraťas Rebirth a dvousezónový webseriál Legacy. Možná ještě něco navíc, o čem jsem neslyšel.
  • C-BEAM
    vizuálně na mě MK1-MK2 působí lépe než jejich moderní varianta. Narozdíl od ní mají dokonale přehledný vizuál, jednoduchý ale čistý design postav které díky tomu, že se jedná o upravené fotografie vypadají dobře a přirozeně i po mnoha letech. Trochu mi chybí doba když vývojáři museli více přemýšlet nad tím co bude na obrazovce zobrazeno a soustředili se spíše na celek, ne na to jak co nejvíce vyplnit prostředí a navěšet na postavu milion zbytečných detailů jako z blešáku. Možná jsem už starý ale méně je fakt někdy více.
    • Moc dobré.
  • VaZqeZ_EU
    Herci z Mortal Kombat II: https://uproxx.files.wordpress.com/2014/07/mortal-kombat-cast-titles.jpg?quality=90&w=650&h=410
    No comment: http://iwantsomefun.com/wp-content/uploads/2014/03/costume-fails-comic-con-comic-costumes-002.jpg *15*
  • Griedship myslim ,ze byl ve trojce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit