Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo to fajn, dokoukal jsem do konce - naprosto chápu proč se to protáhlo. Nebavilo mě Lukášovo zobecnění konspirací kolem 11.9., protože tady nejde jen o zhroucení věží - tady jde o jisté konskevence kolem, které si nezaslouží být hozeny do jednoho pytle, nicméně odkázal dále na Rosse, který tyto věci patřičně nakousnul, a tak mu odpouštím.

    Díky...
    • Snas nejsi jeden z těch bláznů co věří podobným konspiracím?
      • Lukyz
        • Čistě technicky, tenhle argument byl použit u Afghanistánu, nikoliv u Iráku.
  • Nikoho obracet na víru nebudu, grácii a skutečně věcnou vyřídilku svého otce ale Lukáš zatím bohužel postrádá, to je celé...
    • Zagro
      Tvoji rodiče toho taky zřejmě hodně postrádají, hlavně inteligentního syna.
    • Už si starej Grygar udělil bludný balvan za celoživotní dílo?
  • Tím zobecněním, vylitím vaničky i s dítětem, sis, Lukáši, nastavil nelichotivé zrcadlo. Zkus se prosím takových věcí vyvarovat, už ti není dvacet. Nikdy si nebyl můj oblíbenec a podobný lapsus se od tebe dá očekávat, ale nevzdávám se naděje, že třeba začneš opravdu tříbit myšlení a vkus diváků... Protože koneckonců sklízíte, co sejete, pánové...

    Jen dobrá rada...
    • Festival floskulí?
    • No jo, poradnej yntelechtual tady chybel...ted uz nas tady jenom zacit obracet na viru.
  • celej táta, uplně stejnej xicht :D
    • To bych tvýho fotra teda nechtěl naštvat *1*
  • Jakto, že jsi byl na civilce Lukáši? Co vedlo k tomu,že jsi byl na civilce. Děkuji za odpověď.
    • janchor
      Láska! Čerstvě zamilovanej jsem nechtěl, aby mě vojna odlifrovala někam na druhej konec republiky.
    • Inquisitor
      Upřímně lituju každýho kdo nebyl na vojně, protože co tam člověk zažil :D
      • Neřikal že dělal civilku?
        • Inquisitor
          No já se taky nevyjadřuju k němu, ale obecně.
    • Grygarovi by prvni den na vojne dali deku, je to levicovy aktivista. Takze ze strachu, jednoduche.
      • Jistě, na vojně byly politické postoje to nejdůležitější co vojáky základní služby zajímalo... *15*
      • janchor
        Chacha, v osmnácti jsem byl kovanej pravičák, co uctíval Hvězdnou pěchotu a věřil, že libertariánství je odpověď na všechno. Ale člověk naštěstí z tý mladický nerozvážnosti nakonec vyroste.
        • V automatona. Už aby se vrátil Pavel.
    • Lepší, než kdyby měl modrou.. *5*
      • Ten co měl modrou, byl mnohem dříve a více v práci prospěšný naší lidově demokratické společnosti než ten, který se rok flákal na kavalci. *3*
        • co to tady meles homoklado *7*
      • tož právě modrou měli civilkáři kurňa ne?
        • Jak psal už kolega přede mnou. Civilní služba byla vojenská služba v civilu. Majitel modrý byl prostě od vojny jak se říká osvobozen.
        • Ne, civilkáři byli schopni vojenské služby, ale místo toho si vybrali civilní službu, která ale trvala déle než vojna.
        • alespoň muj brat čtyřprdelní hroch vysimuloval modrou aby místo vojny roznášel obědy
  • Zir074
    Dneska to Grygar rozjel!
  • MGS>Deus Ex
    • Srovnávat dva odlišné žánry... to není moc profesionální pane Vávra.
    • Tady někdo sleduje pana Vávru.
      Btw srovnávat hry je stejně stupidní jako srovnávat hodnocení v recenzích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit