Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POZOR - pro vsechny co by si jako ja chteli po shlednuti videa DF znovu zahrat a to dnes za pomoci DarkXL enginu, je tu jeden problem, mise nar shaddaa pada, level nejde dohrat, autor sliboval vydani nove verze uz pred lety, ale nestalo se tak, nastesti jsem nasel na netu zpusob jak to obejit, je treba hru spustit s parametrem "-nosound" - bohuzel misi musite celou dohrat beze zvuku, ale jde to, potom uz muzete zase hrat normalne (alespon doufam, jsem ted o 3 mise dal a zatim OK)

    pisu to sem protoze spousta lidi muze mit stejnej problem a nevi co dal, byl jsem chvili vazne nastvanej ze to budu muset nechat byt, jelikoz savy z DarkXL nejdou pouzit v ciste hre...


    Hra je to porad paradni a je podle me skvele nadesignovana, kazda mise je svym zpusobem jina, porad skvelej kousek, co stoji zato hrat.
  • KIMCID
    parádní hra ze světa SW to už se dneska nevidí
    • C-BEAM
      dnes poriadne hry na túto tému skutočne nevychádzajú a z toho čo je na obzore mám skôr obavy. Ale i tak považujem napr. Jedi Outcast za ďaleko lepšiu hru ako bol Dark Forces...okrem spracovania a prostredia aj vďaka prítomnosti svetelného meča a skvelé pocitu z boja.
  • sirpaulsaint
    Kdyby si chtěl někdo přečíst dobovou recenzi od ICEho:
    http://www.oldgames.sk/mag/score-15/page/10/
    • Pěkná vzpomínka a zmiňuje podstatnou věc, která asi ve videu zmíněná nebyla (nebo mi unikla), a to, že v misích nejde ukládat pozice. Ani checkpointy se nekonají, resp. jsou omezené na pár životů. To se pak musí hrát s jiným přístupem a atmosféra je hned hutnější. Vůbec mi to v této hře nevadilo.
  • Dark Forces jsem v té době hrál, ocitnout se ve světě Star Wars bylo pro tehdejší fanoušky prostě super. Skvěle se podařilo přenést filmovou atmosféru, grafika a levely na tu dobu také pěkné. Pozdější Jedi Knight a navazující datadisk, byly také parádní, další už si nevybavuju, ani nevím, co jsem z nich hrál nebo ne. Původní filmovou trilogii jsem viděl v kině celou někdy vpůlce 90. let, do té doby jsem znal jenom první díl, který jsem viděl poprvé na černobílé televizi na polském programu s mizerným signálem, tradičním polským dabingem a moc jsem tomu nerozumněl. Nejsem si jistý, jestli v kinech neběžela jednička po revoluci ještě před příchodem těch nových verzí, mám dojem, že jsem na ní byl v kině dvakrát.
  • Keyz
    To byla parádní hra.

    Sice jsem to hrál později. Možná bylo demo i na nějakém LEVELU atp. Ale bavil jsem se u toho náramně.
  • michaliuz18
    na steame mi to nefunguje nejak :D ale inak pekny predchodca jedi outcast :)
    • KIMCID
      JO taky moc dobré hlavně používaní sily to byla pecka
  • Bombastická hra tolik hodin u ni strávených to se jen tak nezapomíná. Kam se na to hrabe nějaký Force Unleashed. *3*
  • pod se prirazit trosku ke mne hele loooooooool
  • TheGGG
    LoL ty animace. Jeden by si pomalu myslel, že nepužili motion capture
    • Tebe platí zdejší redakce ať ze sebe děláš tupce? Pokud to děláš zadarmo tak jsi hloupější než jsem si myslel.
      • TheGGG
        Mluvíš jako někdo, kdo má mozek složenej ze tří pixelů, klasická retrofilie, horší než ebola.
        • Jenom nechápu proč odsuzuješ hry, které daly těm tvým dnešním srajdám život. Jde vidět, že jsi jen zarputilé dítě ale až trochu dospěje tvůj mozek velikosti zaječích varlat, tak tě možná přestanou bavit jednoduché hry a začneš vyhledávat výzvy. Ty na to jednou přijdeš stejně jako puberťáci jednou vyrostou z obliby mainstreamové muziky.
          • del0
            Některé zabugované puberťačky budou poslouchat Justina ještě ve 30 letech. *15*
            • Zagro
              :D
          • tak to pr, vetsina ovci z toho nevyroste nikdy, resuscitace michala davida je toho jasnym dukazem...
  • Ach jo, ten čas ale letí :_)
    Jinak, co říkáte na nové SW-Rebels ?
    Já k této věci zůstávám neutralní.
    Ale chtěl bych slyšet váš názor na věc.
    • TheGGG
      Názor? Ten ti klidně řeknu, jakožto zastánce nové SW trilogie, jsem měl serial clone wars i přes značnou ret*rdovanost docela rád. Hlavně ty díly co se točily kolem klonů, nebo toho badass lovce odměn s kloboukem. Novej seriál, kromě toho že má úplně hnusný zpracování, přechází do období, blížící se staré trilogii, plné slepých stormtrooperů, mrňatých medvědů, co porazí elitní armádu a nesympatické bandy rebelských hňupů. Takže bléé.
      • Coffin.Corner
        Taky spinkáš s Jar Jarem *15*

        http://thesimpsonsforever.tumblr.com/post/9695143573/oh-jar-jar-everyone-hates-you-but-me
        • TheGGG
          Ne, jen si svítím před spaním svojí LS lampičkou
          http://www.geekologie.com/2012/02/13/darth-maul-saber.jpg
      • sirpaulsaint
        "Období, blížící se staré trilogii, plné slepých stormtrooperů, mrňatých medvědů, co porazí elitní armádu a nesympatické bandy rebelských hňupů" mě docela zaujalo, navazuje to nějak podstatně na Clone Wars? Ty stále obcházím.
        • Pokud vím tak ne :)
          Má to být jakoby o zapálení plamene rebélie :)
          • sirpaulsaint
            Děkuju, v tom případě to zkusím, byť se nejspíš zklamu. ))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit