Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo, ja taky, asi zde neunesli uplne normalni zdvorilou kritiku...
    • pardon, reakce na super ban:)
  • Jsou na to nějaké módy a tipy ? A jak dám cz na gog?

    Mám jen cd verzi. Cz byla kvalitní jestli si to pamatuji. Dík
    • cz nevím, ale přímo na gogu, pokud máš jejich klienta a jseš v knihovně té hry, máš přímo odkaz na mody, které přímo gog doporučuje a píšou, jak to nainstalovat...
  • Detail: planes bych překládal jako sféry a ne roviny. *1*
    • Vidíš, a přitom se říkalo i "astrální pláně"...
      • Btw, astrální sféra je ve světě dnd jen jedna, takže astrální pláně tady nedávají smysl. Pomijím další nesmyslnost, že pláň se užívá pro krajinu, kde je nějaký plochý povrch, což není moc dobrý případ astrální sféry...
        • Já se nepřu, co zní líp, ale anglicky "plane" je rovina, což se do češtiny promítá mimo geometrie např. jako "věc má více rovin" (úrovní - stejný slovní základ), přeneseně roviny existence. Rovina je taky pláň v krajině, ale archaicky se pláň používala i jako rovina existence (tj. astrální pláň, jak jsem psal nahoře). No a z těch rovin (planes, plánů) se pak skládá krajina - plane-scape (jako land-scape).

          Sféra je naopak koule, v češtině se používá podobným významem, něco má sféru vlivu, někdo se povznese do vyšších sfér, stratosféra, astrální sféry (když jsem hrál DrD já, bylo jich myslím víc, nevím, jak je to teď).

          Máš pravdu, že sféry zní líp, anglický originál ale ukazuje spíš na roviny, plány a pláně.
      • Rovina ledu, rovina ohně, ohnivá rovina... jo to zní fakt dobře...
  • Většina gamesplayů i fightclubů má problematický zvuk mluveného slova, ale redakce to prostě neřeší. Že se to kvůli tomu někdy nedá moc sledovat, to nikoho nezajímá.
    • jn, tady je to trošku na punk, ale jen ze strany redakce, jakmile řekneš něco co se nehodi, mas ban. Ja sem ted zpatky potom co sem dostal 123 dnu ban za kritiku Olejníka.
      • To meli vsichni jednalo se o bug a uz to opravili
      • Zajímavý. Já dostal taky 123 dní, ani nevim za co (lol) a ve finále to bylo jen na 1 den. Asi nějaký bug, nebo mě odbanoval. Problém je s místníma pacientama, co trollí pod ukradenýma nickama, pak to bere admin všechno v domnění, že je to pořád jeden a ten samej s dynamickou IP. Holt zdejší děravý systém diskuze...
      • 123? lol
  • Jo, to byl asi nejlepší příběh, co kdy západní hra měla. To je fakt.
    • Fakt je, že je jeden z nejlepších bez ohledu na světovou stranu.
  • srdcovka
  • zaty
    Spolu s FF7 nejlepší hra ever :) Někdy bych si přál to udělátko z MiB, abych si mohl selektivně vymazat z paměti některé hry a knihy, abych si je mohl užít znova tak, jako poprvé.
  • Hoj. Pavel je oproti Honzovi dost nahlas... :-) Jen dotaz mimo hru... nejde 10 min. před tím, než začnete vysílat, třeba na třetím kompu odzkoušet tyhle zvuky apod... na některý gameplaye se nedá zpětně dívat protože jeden hrozně řve a druhej šeptá... neprudim, vaše vide jsou fajn :-) jen mě zajímá (protože nikdy jsem na net nic nenatočil) v čem je ten problém...:-) díx.
  • Nedávno to někdo rozběhl i na androidu

    https://www.youtube.com/watch?v=0e8T6Yi8Ncg
    • Thorleif_cz
      To vypadá na nějakou variaci na starý gemrb... Ale vypadá to stejně krkolomně (až na těch pár znaků po stranách, co to dost ulehčí).¨

      Edit: https://www.youtube.com/watch?v=etjutJfUiXc
  • tak to som zvedavy... :)
    updating my journal *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit