Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honza je pravý Dungeon Master, jak už mnohokrát dokázal. *1*
  • parkrát sem to hrál a bavilo mě to dicky jenom chvilku; po tom, co sem vás viděl, sem si to musel zase nahrát, chlápek tam bydlí v garsonce a nemá sprchu :D
  • Lukyz
    Sul sul *1*
    • Khanemis
      Zvláštní, já vždycky slyšel "Sun sun", simština je tak bohatý jazyk:)
  • docela smutné povídaní ten začátek. tahle hra mela štestí že prošla pres manažery ale kdoví kolik nadejných projektu manažeri zamítli, a to nejen v EA. proto taky mame vetšinou herní šeď a nejakej originální projekt se zjeví jen sem-tam a vetšinou není AAA
  • corfer
    Já tedy hlasuji za další gamesplay The SIMS. Vy jste to chlapci povýšili na neskutečně zábavnej bizár.:) Palce nahoru.
  • Nikdy jsem nehrál žádný díl, takže to nemohu soudit. Ale kdysi jsem prodával v jednom obchodě s hrama a musím uznat, že Sims 2 a 3 byly u nás jedny z nejprodávanějších her, samozřejmě vč. tun datadisků. Akorát mi přišlo, že to chodili kupovat tatínci pro své dcery (pokud nekecali a neměli to pro sebe), nebo přímo holky:D Snad i z tohodle důvodu mě nikdy netáhlo to zkusit, ale díky tomuhle dílu mě to začíná lákat:D Koneckonců, takové Bejeweled je taky bráno spíš pro holky, nebo pro děti a přitom je to fajn zábava. "Sakra, sakra, řekni něco chlapskýho:D"
  • Magister_Peditum
    Simácký masakr zazděnou chodbičkou. *15* Dostal jsem chuť si to zahrát, ale jedničku už podle všeho nerozchodím a dělat nějaké kejkle, abych to mohl hrát, se mi nechce.
  • ale jo nekdy byla i zabavna tahjle hra treba udelat bazen a jak simik vleze do vody vymazat schody...
  • jack
    Masakrozní Gamesplay !

    BTW, kdo by to chtel rozchodit (odkaz ke stazeni a naviod je v komentari u videa):

    https://www.youtube.com/watch?v=NR1U8BAQLWY
  • škoda, že máte ta videa tak extrémně dlouhá. Mám pokaždé chuť na to kouknout, ale časomíra přes hodinu mě nakonec vždy odradí :/
    • A já si zase pokaždé říkám, že by to mohlo být ještě trochu delší. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit