Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    LV426: každopádně ono je to u filmů podobné jako u her. je to forma zábavy. hodně záleží na tom, jak k danému filmu/hře přistupuješ. někdy je film horší, jindy lepší. většinu si ale člověk dokáže užít, i když na první pohled vypadají jako blbost. samozřejmě největší průšvih bývá děravý scénář u filmů, který si hraje na něco inteligentního.

    jinak už s ukázek na film jde často krásně poznat, jestli ti něco stojí za to to vidět, nebo nestojí. já se na filmy dívám rád a sleduji prakticky vše a vše si užívám. to pozitivní najdu i na relativně kravinách. co si pamatuji, za život jsem byl otrávený ze sledování snad jen dvou filmů, kdy lituji času. Miluji tě k sežrání (2001 - 25 %) a Requiem za sen (2000 - 88 %). viděl jsem to už hodně dávno, tak nevím, jak bych na to nahlížel teď. jinak jsem si užil i filmy typu Lavalantula a Sharknado.

  • -1
  • Sr_Lobo
    Zdravím, neví někdo, kde jde tuhle hru pořídit? Kromě Amazonu.
  • Jack1947
    Pěkná diagnoza a to jen proto že jsem napsal že si strašpytel, ale napssal jsem i něco jiného.
  • Jack1947
    To mi povídej bych ty co tomu pálej tak vysoký hodnocení nakopnul do hlavy...
  • "Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podivejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe."
  • SalemCZ
    Jdi si pustit Transformers
  • TheGGG
    ten film byl hrozně nudný.... jako všechny tyto filmy o postižených lidech co jen hrají na city... to mě ale nedojme
  • SalemCZ
    jak ve Varech řekl Barry Levinson film jako Rain man by v dnešní době neobstál. Díky bohu že ten film vyšel dřív než sequely zničili filmoví průmysl. 
  • iSpirit
    Troll jsi ty maximálně ty, neminím se tady moc vybavovat s člověkem, co považuje za kvalitní podívanou John Carter, Tron: Legacy. 


    Interstellar je fajn, ale to je tak vše. Temný Rytíř je vrchol, pak šel Nolan dolů, ale pořád je to zlaté proti bratrovi, ten vytvořil Westworld Season 2, za to by měl jít do vězení.

  • Derp_1337
    "Jedině Blade Runner, jinak jsi vypsal odpad..."


    Cože? Vám se nelíbil Interstellar?
    Tak to jste buď
    A) troll,
    B) nebo jste Interstellar vůbec neviděl,
    C) a nebo vůbec nevíte, co je to dobré scifi!! V tom případě nemáte vůbec kvalifikaci si stěžovat na "nízkou" kvalitu scifi.
  • iSpirit
    hele šimpanzi na co bych měl jako použít argumenty? Myslíš na bláboly typu Borefest, cringle, "fylozofie". Panebože šimpanzi prvně vytvoř větu, která dává smysl, pak můžeš očekávat argument. No, pokud bych měl koukat na filmy před Rotten, tak Black Panter má 97%, The Last Jedi 91% a mohl bych pokračovat. Takže ne, děkuji, budu si dělat názor svůj.
  • TheGGG
    ještě mě doporušíš nějaký ten film co má score 39%? 😉
  • TheGGG
    jen se směji pseudo filozofům jako ty.... argumenty došly a tak to zkoušíš přes gramatiku. LuLz.... ona je filozofie stejně jen pseudo obor pro flákače, takže co
  • The Thing fajn hra ale chtelo by to udelat v HD verzi poradne :)
  • iSpirit
    proboha už se neztrapňuj😱Bavíš se tu o filozofii, přitom ani nevíš, jak se píše😂



  • TheGGG

    https://www.rottentomatoes.com/m/brimstone_2016


    žabožrouti se předvedli----

  • TheGGG
    39 % na rotten romatoes no to je teda terno LuL.... dat taste
  • TheGGG
    áááá přesně to jsem čekal, došly argumenty tak se tahá gramatika.... tady se někdo podíval na bore runner a hned si myslí že je elitka.... něco jako hejhulové co hrají izometrické pseudo-rpg blbinky typu divinity...
  • iSpirit
    třeba v korpodukci Francie vznikl Brimstone, který jasně ukazuje Hollywoodu, jak se dělají Westerny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit