Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem kdysi hral a byla perfektni. Dik za gamesplay
  • tiež mi to pripomína Aquanox 1,2 ktorý mám doteraz v archíve ..velmi dobrá hra aj s parádnou grafikou na tú dobu *1*
  • Sandwarriors bych si dal
  • A co hra Subwar 2050, to jste nejak zapomneli ne?:)
  • Už z intra na mne dýchla atmosféra filmu The Abyss, který dodnes považuji za vůbec nejlepší dílo Jamese Camerona. To, jak se tvůrcům podařilo demonstrovat technologii mimozemšťanů, schopných ovládat vodu, bylo v té době něco naprosto nevídaného.
    • Taky mám ten film rád, možná i díky němu (ale především díky strašně starému českému komixu Profesor Dugan, který se mi úplnou nahodou dostal do rukou) tak zbožňuju atmosféru X-COM: Terror from the deep a potažmo všechny podvodní hry :)
      Mimochodem koukal jsem nedávno na režisérkou verzi The Abyss a ten konec vyznívá docela jinak. Kdo neviděl, doporučuji... :)
  • Vyber hry velmi potesil, diky!
  • nejlepsi je Sub Culture stejně
  • Docela ma mrzi ze bez zjavneho dovodu blokujete divakov na yotube (pritom som ani nic do chatu nepisal) ale sak ok. Ja bez vasich videii prezijem, otazne je ci vy prezijete bez citatelov/divakov.
    • Inquisitor
      Já osobně se na videa koukám radši tady ze stránek, protože číst ten chat je často utrpení. I když jde na youtube chat skrýt.
  • VaZqeZ_EU
    Skvělá hra! Určitě by si zasloužila HD remake na rozdíl od Aquanoxu 1 a 2 kde je grafika ještě ok.
    • doteraz si pamatam posledne misie, ked som dostal masivnu zlavu na vsetko ako dokaz "all in" pristupu... Ach tie spomienky
  • hla, pedchodca aquanoxu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit