Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Single WW2 je ok, parada. Proste ako celok s krasnymi animaciami to posobi ovela zabavnejsie ako stare cod.
    Multiplayer, tam to uz prehanaju trochu s tym nastavenim. Ziadne lekarnicky, neuveritelna rychlost hry kedy jedno kolo snd trva len minutu a pol. To je uplne ina hra ako bolo cod1, uz niesu ani servery ze by to spravila komunita a zahral by som si napinave pomalsie hry. Taky rychly herny styl sa hodi skor do scifi alebo buducnosti.

    Ci to bude scifi, druha svetova alebo pravek. bude sa to hrat vzdy rovnako
    • Jack1947
      Je tam War mode... a ten je pomalejší s taktizováním.
  • ALHAZRED
    Diky hoši opět ste mě potešili. Jo CoD je, a byla jedna s hodne mala her, ktera nam klukum, tu valku vědela približit a dala možnost trochu ochutnat, mam hodne rad valečny hry, proto ji a taky vam velke diky... *14*
  • AI lepší jak v nových hrách ...viz. Wolfenstein ... smutný
    • Jack1947
      Ai byla lepší ještě pár let zpátky, njn tak moderní doba obtížnost znamená že tam naběhne více vojáků co budou mít více hp... přitom Wolf1 měl celkem dobrou ai.
      • napiš mi dole nejake dobre strilečky oddechovky
        • Jack1947
          Nenapíšu akorát jestli si nehrál Oldschool věci na epizody tak prý není špatné epizodické DUSK a CRimson metal ale nevypadá to nic moc a jako oddychovka to taky moc nevypadá. http://store.steampowered.com/app/606960/CRIMSON_METAL/
  • Jack1947
    Závan nostalgie, když jsem si ještě tehdy od návštěvy u bratrance vezle pirátské 2cd nějaké té nové hry *14* *5*

    No a nakonec jsem hned objednával COD UO (světe div se jelo to jak po másle!) a tam strávil s pomalým netem a lagy jedny z nejlepších Mp bitek vůbec, jak rád bych tohleto dneska měl znovu v novém COD. Ty transportéry a tanky to byla paráda *5*

    Je neskutečné kolik uplynulo už let ! dá se říct že tehdy jsem byl malej harant vycukanej z každé nové hry.

    Třeba podotknout že datadisk jsem dohrál COD1 nikoliv jenom sem u bratrance si měl možnost zahrát poslední misi na tom nádraží. To byl nářez. Jo možná bych to měl napravit COD2 jsem taky koupil tehdy v JRC (když hry byli kamenném obchodě levnější než na netu) a to jsem myslím nedohrál taky nebo dohrál ale se skřípěním všech zubů.

    ale jo ještě jednou jsem si užil MP když nepočítám COD MW1 ( přes gamepark jo to byla sranda :D) MW2 jak pirát tak origo.
  • Tak tu to všetko začalo... Arkáda jak vyšitá. Dovolím si tvrdiť že aj novšie diely sú lepšie ako toto.
  • Ja rád spomínal na misiu v starom Medal of Honor AA z pred tuším 15. rokov dozadu.
    Na misiu v takom historickom zimnom mestečku, kde sa v jednom z tých domov dalo zahrať aj na klavíri a ešte niečom tuším. V tej staršej grafike to malo vtedy naozaj atmosféru, a ešte k tomu tam aj občas človeka napadol nečakane pes.
    • To bylo v Return to Castle Wolfenstein přece :)
      • RTCW jsem hrál asi jen první 4 mise, ale zato pořád dokola. Kostlivci a další fantasy obludy mi nějak nesedli.
      • Jack1947
        Jo tam takovéhle věci byli no.
  • TheGGG
    hahaha, ti snad tenkrát ani nepoužívali motion capture...
    ale tak osobně řadím SP v CoD 1 jako moji 9. nejoblíbenější...
    • klidne mi porad nejakou oddechovou strílečku, zrovna neco sháním a muže být i starší.
      • Jedi Outcast 2
        F.E.A.R
        Max Payne
        STALKER
        Crysis
        • Jack1947
          Akční oddechovka ... to si trochu rozporuje *1*
      • Call of Juarez 2
      • TheGGG
        věřím, že google ti poradí dobře blobe... *3* netuším co tebe baví a nechci tě urazit nějakou arkádou, nebo konzolovinou... to bych svému oblíbenému fanboyz nemohl udělat...
        • dík za reakce ale z toho si asi nevyberu. chtel bych neco stylizované jako dishonored, ale že bych je mohl kosit nejakými cool zbranemi, treba neco jako plamenometem, který by ale vypouštel chemické látky a jich by to rozpustilo. Rozumíte co myslím, aby to melo cool zbrane ne jen ohrané strelne zbrane.
          • jamar28
            Mně se líbily zbraně ve Wolfensteinu z roku 2009. Ta hra celkově moc úspěch neměla, ale mně osobně se líbila moc, částečně právě díky parádním zbraním, co nepřátele rozpouštěly, nebo jim odstranily maso z kostí. *1* A když to dohraješ, můžeš začít novou hru se všemi zbraněmi a schopnostmi odemčenými myslím.

            https://www.youtube.com/watch?v=yCWj5PAyFfs
            https://www.youtube.com/watch?v=r1vM87r0WJo
            https://www.youtube.com/watch?v=GrVmGpqEbkE
            • Jack1947
              Maximálně co tu bude bude volný chat a to je tak všechno.
            • docela se teším na to až začnou fungovat komunitní funkce, umím si predstavit topic, kde by mohli lide napsat nápady na zbrane do her, nebo s jakými nejzajímavejšími se setkali
            • jako problem je že ji nevidim nikde v prodeji
            • Jack1947
              Jo já jsem na ní pozapooměl byla to zajímavá pařba taková trošku netradiční.
            • jo na tu hru mam zalusk už dávno. dik za pripomenutí, akorat není na steamu ale snad se bude dat sehnat jinde
          • Jack1947
            Tu hru musíš nejdříve vymyslet *4*
            • copak ja bych ji vymyslel ale kdo to naprogramuje. ptam se protože žánr arkádových stríleček neznám, tak jestli neco originálního není. Myslím že bylo Darkness 2 ale není na steamu
    • A jakejch je tech 8 pred COD?
      • Jack1947
        Nejspíše MW1,2,3 Bo 1,2,3 Ghosts... ted možná i ten WW2 .
        • TheGGG
          dost se pleteš... ale jak říkal můj praděda nájs tráj
          • Jack1947
            Aha takže Aw a IW...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit