Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 diel jednoznacne TOPka. super diel. Pri starych NFS som stavil vela casu. Jednotku som moc nehral, zato 2jku v splitscreene sme hravali s kamosmi velmi casto. A trojka? to boli orgie. A pritom stacilo len par aut a trati. Genialnost
  • 1,2,4, Porsche a Shift. To jsou moje nej díly. Shift šel jinou cestou než na jakou jsme byli zvyklí, ale mě to parádně sedlo.
  • pokud hrajete za policajty, můžete na silnici nastražit ostnatý pás, což je dost zákeřná a když chytře nastražená, tak nepřekonatelná překážka:)
  • Koukám na tv program a co zrovna nedávaj na Nově NFS, prostě osud
  • JJ tohle sem paril hodne, nez sem objevil Carmageddon =D
  • Já se přidávám k táboru velebícímu třetí díl - absolutní pecka ve dvou u jedné mašinky (pc, ps), bezkonkurenční záležitost, která nám vydržela roky.
    • Nejlepsi bylo zmacknout co nejvic klaves kdyz jel souper zrovna do zatacky *1*
    • Pethulla
      Tak tak. A přitom stačilo jen 9 tratí (z niž ty ve stejném prostředí měly docela velkou část stejnou) a pár aut. Jen se to oproti dnešním nýdforspýdům hrálo fakt dobře.
      • A mimochodem, když už jsme u toho, dost mě bavil originální soundtrack. Ty písničkové slepence mě nikdy tolik nebraly jako poctivě složená originální hudba.
      • Stačil revers trati a byla zase sranda...

        A auta se už tehdá (internet začínal a byly CD u herních časopisů) dala sehnat modovaná...
  • Dvojka byla moje první krabicovka. Nejkrásnější filmečky a nejlepší sportovní auta, která mi i dnes vytvoří úsměv.
    • BangMeInBangladesh
      https://i.ytimg.com/vi/OGnVwWk9y04/hqdefault.jpg na yt je streamer rynogt4 a ten obcas stare nfs hraje
    • I'm with you, brother ;)
  • Treti dil byl uplne uber alles. Pak jeste Porsche bylo hodne zajimave, nicmene pak to slo se serii dolu. Az dily Shift to tahaji krapet nad hladinu, coz jsou pouze ale dva nadechy a topici se agonie pokracuje dale.
  • *14* Nostalgie
  • MalyZeli
    No jo vlastne... ono NFS bejvalo dobry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit