Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peckaaaaa kluci. Díky moc! Tohle je jedna z nej her vůbec a rád na ni vzpomínám. I když v dnešní době je už spousta mechanismů překonaných tak hodiny a hodiny strávených v téhle hře když mi bylo 16let je něco na co vzpomínám hrozně rád. A kuju Honzovi že si na fight clubu 300 udělal poznámku jelikož si myslím že tenhle kluk k tomu řekne spoustu zajímavých informací. Je to podle mého dokonalé dílko a prostě má to u mě hodně velký zářez v herním životě. Možná by se to u mě vešlo i mezi top 5 her života. Kluci díky moc este jednou ste božani!!!

    • Jack1947

      Hlavně ten pohyb hlavního hrdiny alá "mám naděláno v gatích" je bezkonkurenční 😛

      • Pohyb je směšný, ale stačí se oprostit od pár chyb který ta hra má a když to člověk překoná tak je to super hra ;-)

        • Jack1947

          Děkuji radši knihu, nanejvejš bych zkusil ten remake, ale asi spíše ne ta hra by mě moc neslovila a hodnocení bylo dost špatné. Názor ti neberu ale už ve své době to byla mírně nadprůměrná hra ale zase tvuj názor jen troc hu až moc nekritickej :D

          • Knihy sou moc fajn ;-) samozřejmě že názor je dost nekritickej ale to bude tím že to je srdcovka :-) Ono asi když bych to rozehrál po těch bezmála 15letech co sem to hrál naposledy tak bych tam našel spoustu neduhů co ta hra má. Ale proč si to kazit. Kdybych měl čas tak oprášim cdecka a dám to. Ale stejně bych byl zaslepenej a dost bych se utápěl v minulosti potažmo v dětství. ;-) Asi to bude takové to gylty pležr :-) Jinak z knih bych ti doporučil trilogii Vzpomínka na zemi. Zhltnul sem to během chvilky ;-)

            • Jack1947

              ANo, "guolty pležr" kdybys to napsal hned vyvaroval bys me se nedorozuměním z toho jdoucími ;)

          • StarejKokos

            Mlčeti zlato jácíčku

            • Jack1947

              Mluviti stříbro, já mam radši 😀

              • StarejKokos

                Reakce na příspěvek:

                Ano vsimli jsme si ze rad pises, mnoho z nas marne doufa, ze te ta psychoza prejde

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak můžete doufat dál ale nepřejde.

                  Začli doufat po té co přidal, GAMEs před 2 roky počet příspěvků" závist je docela hnusná věc ale co bych se divil nakonec sme v čechách toto omlouvá🙂😉

                  • Reakce na příspěvek:

                    pokud si myslis, ze ti nekdo zavidi, tak to jen potvzuje, ze mas v hlave seno

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Co by to bylo jiného ? ( závidí mi jednoduše že tu můžu být často a oni ne ;) )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit