Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste super, díky za RETRO *3*
  • Hodně povedený díl, ani nevím kam ta hodinka utekla a to jsem Tonyho ve své době moc rád nehrál.
  • klasicky priklad zbytečne hry. proč radši nevyjet ven na skutečnem skejtu? *7*
    • Ta hra je arkáda, je to pro zábavu. Tzn., nic pro ty, kteří aspirují na nástupce Tonyho :) Za mě je to skvělý zavzpomínání, včetně dalších her, který Honza zmínil. Mám pocit, jako bychom to pařili ze stejnýho gauče :)
    • protože živá gamesplay toho jak se Pavel v reálu pokouší na skejtu přeskočit běžícího býka by sice trhla rekord sledovanosti na games, ale bohužel by to bylo asi to poslední co by v životě udělal? *1*
      • kdyby misto hraní trenoval, vsadim se že by i neco preskocil a navic by shodil sadlo
        • Luke
          Viď! Já to říkám pořád, že si musím hlídat linii!
          • Já si pamatuju díl leveltv, kde Pavel na skejtu jezdí, takže lidi, vůbec nevíte o čem mluvíte! :D Kdo trochu zapátrá na youtube, určitě to objeví. Jinak já začal se skejtem právě kvůli THPS a jsem za to té hře velmi vděčný, jedná se o jeden z nejzábavnějších "sportů" na světě, kde člověk soupeří pouze sám se sebou a nikdo mu nevyčítá jeho nezdary. Každopádně, dřívě zmíněný BMX Dave Mirra byla skvělá hra, proč se netěšila takové popularity, jako Tony Hawk, je mi celkem záhadou..
        • Jestli by sadlo nemel venku shazovat jisty internetovy troll... =*
  • TONY Cock pro Scater
  • Trojka je asi vrchol série, ale dvojka byla taky fajn :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit