Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já hrál jen to Sin episodes emergence1... zajímavé škoda že to tím pádem zhaslo.

  • Sr_Lobo

    Sin byla fakt pecka, jeste ted mam doma origos, bohuzel proti Halfovi proste obstat nemohl. Moje verze prakticky nesla dohrat diky bugum, nezapomenu na to jak jsem shanel patche z level/score cd a ten pocit kdyz jsem konecne videl finalni nejvic "eroticky" filmecek ve svych 11  na to do ted nezapomenu :)

  • i586

    Skvělá inovativní FPS, bohužel vyšla v nešťastnou dobu a byla zastíněna Half-lifem, který vyšel snad měsíc po tom. Myslím, že to schválně protlačili dřív, protože už se tak nějak očekávalo, že HL bude pecka. Každopádně SiN měl skvělou zničitelnost a interaktivitu s okolím nebo zásahový zóny. Byl to imho takový mix mezi Duke Nukem 3D a HL. Dokonce bych řekl, že atmosféru to mělo trochu podobnou s Deus Ex.

    • Pan_Klobouk

      Hlavne to bylo desne zabugovany. Coz mozna souvisi s tim, ze hra musela ven, pac se blizil Half-Life. Pritom demo melo slusne naslapnuto a tocili jsme ho dokola vsichni.

      Ja hral cely SiN az o neco pozdeji, uz mohutne opatchovan a dost dobre to bylo. A datadisk jakbysmet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit