Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z nej strategii. V mnohem snad i neprekonana. Skvele navrzeni nepratele kdy kazdy vyzadoval jinou strategii a clovek fakt musel premyslet a ne jen koukat na kratici se healthbary. Hned bych si dal pokracovani.
    • stačilo by to hodit do nové grafiky, nic by nemuseli měnit, samozřejmě novou kampaň a byla by to pecka.
      • Teď sem objevil hru XenoSquad, browserová hra, inspirováno Incubation.
  • Battle Isle , Blue Byte ..... Po Panzer General má druhá nejoblíbenější série s nejoblíběnější tvůrce a vydavatel vůbec ....S Ubisoftem se po nich i dobrých hrách slehla zem :(
  • Hrozna pecka tahle hra, pekelne tuha, jedna z nejlepších turnbased strategie s paradni atmosférou.
  • Odulin
    Ufo, Incubation, Battle Isle 2, Jagged Aliance..tyhle tahovky jsme meli nejradeji.
    • A z těch trochu novějších Gorky 17.
  • Pro mě osobně asi nejlepší tahovka (spolu s JA2) s nejlepší atmosférou. Tady skutečně záleží skoro na každém tahu. Škoda, že tuhle hru nikdo dál nerozvinul. Vždycky sem si představoval remake, se strategickou mapou (JA2) a managementem jako v UFO. *1*
  • Dle mě stále nejlepší tahovka s nejlepší kampaní v historii.
  • Nejlepší bylo stejně staré Battle Isle 2 a nebo jejich předchozí tahovka History Line 1914-1918.
    • Odulin
      *
    • jj, HL 19414-1918 byla paradni
  • Špičková a tuhá hra :)
  • Hrozne me ta hra bavila, ale trochu mi nesedela takova ta... jak to popsat, ze to bylo trochu takove sachy nebo jeste lepe az "logicka hra". Rozumite, jakoze to vetsinou nebyla klasicka tahova takticka zalezitost, kde kazda mapa je nejaky kousek mesta, kde by clovek bojoval (jako napr. v JA), ale ze hodne misi bylo az na hrane nejakeho logickeho nebo adventurniho puzzlu, ktere clovek "resil" spis nez ze by "velel vojakum".
    • Jo, taky mám radši hry, kde jde o taktiku a strategii spíš než o řešení "scénářů" s nějakými omezeními, které se musí "vyřešit".

      Ale Inkubace byla jediná z těch her typu UFO a Jagged Alliance, která mě doopravdy bavila. Hodně se mi líbila příběhová kampaň a celkový zpracování.
      • Vždyť tam strategie (budování týmu, výběr vybavení) a taktika roli samozřejmě hráli. Člověk musel postupovat opatrně, soustředit palbu, zaměřit se na nejnebezpečnější cíle apod.
        • Přehřívání zbraní, management munice, bajonety, blokování plamenometem, nášlapný miny, výbušný sudy, omezený čas... *1*
    • to bylo prave dobry, jenom velet, tak ta hra byla o nicem

      me to pak po letech pripomnela timhle stylem polska gorky 17, coz bylo pro me obdobny zjeveni
      • JJ gorky 17, bez navodu ani ranu a ze sem to zkousel...bohuzel slo minout nekere tak zasadni veci/zbrane ze at byl clovek sebelepsi taktik tak ty bitvy vyhrat nesly...narozdil od Incubation ale ty bitvy meli nahodily prubeh, u Incubation jak se tu pise bylo treba znat vpodstate idealni postup bez vecich odchylek
        • tak ja asi vzdycky vsechno vysbiral, urcite jsem nektery mise opakoval, dost tam zalezelo na spravnych typech zbrani, ale dohrat to slo, o navodu jsem ani neuvazoval
          • ale zdalo se mi to tezsi jak incubation, se docela divim, jakej z toho nekteri delaj kult
  • Jo to byly casy...ted by to chtelo jeste JA 2...
    • uz byla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit